198 Shares 6139 views

Nosov Magnitogorsk State University

W Magnitogorsk, jeden z wyższych uczelni technicznych jest Nosov Magnitogorsk State University (MSTU). Istnieje od 1931 roku. Od czasu jej powstania i do dnia dzisiejszego w historii szkoły było wiele imprez. Młodzi ludzie mają największe zainteresowanie jest nowoczesny okres, który rozpoczął się w 2014 roku, kiedy to organizacja edukacyjna załączonym Magnitogorsk State University (Masu). W rezultacie, wykaz specjalności znacznie wzrosła. Co jest nowoczesną instytucją edukacyjną? Dla niektórych historycznych ścieżek rozwoju łączy uniwersytety? Spróbujmy znaleźć odpowiedzi na te pytania.


Jaki jest MSTU. Nosov?

Uniwersytet Magnitogorsk Stan techniczny Nosov dzisiaj jest multidyscyplinarnym uczelnia. Specjalizuje się w szkoleniach dla takich dziedzinach jak metalurgia, materialoobrabotka, transportu, górnictwa, energetyki, budownictwa, architektury. Z tych dziedzin pokrewnych większość istniejących obszarów szkolenia.

Druga część zawiera pole humanitarnej. Uczestnicy proszeni są „pracy społecznej”, „Dziennikarstwo”, „Nauczyciel Edukacja”, „filologia”, „Linguistics”. Istnieją również obszary gospodarcze treningu, bo absolutnie wszystkie nowoczesne przedsiębiorstwa potrzebują księgowych, ekonomistów, menedżerów różnych profilach.

Nie zapomnij technicznych Magnitogorsk State University osobowości i twórcze, ponieważ wśród studentów często spotkać takich ludzi, którzy są techniczne i humanistyczne wydają się być nudne. Podobnie, osoby College oferuje „projekt”, „rzemieślnicze i rzemiosła.”

Historyczne informacje o Baumana

Historia już istniejącego Politechniki Magnitogorsk państwa, założony w pierwszej połowie ubiegłego stulecia, jest bogaty w wydarzenia. Oto najważniejsze daty związane z rozwojem szkół wyższych miasta:

 • 1931 – otwarcie Instytutu Inżynierii Lądowej;
 • 1934 – Stowarzyszenie z kilku oddziałów Ural uniwersytetów i powstanie Instytutu Górnictwa i metalurgicznych;
 • 1937 – ukazuje się pierwszy numer inżynierów;
 • Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i okresie powojennym – utworzenie Wydziału Inżynierii Lądowej, otwarcie Graduate School, budowy nowych budynków, poprawa uniwersytetu;
 • 1994 – uzyskanie statusu Akademii;
 • 1998 – uzyskanie statusu uniwersytetu.

Rozwój Masu ścieżka

Magnitogorsk State University rozpoczął treningi w 1932 roku. W tym czasie był nazywany wieczorem przemysłową Instytutu Pedagogicznego. Od początku swojego istnienia uczelnia posiada 4 wydziały pokrewnych dyscyplin, takich jak matematyka, fizyka, chemia, historii. Po kilku latach organizacji edukacyjnego stał się znany jako Instytucie Pedagogicznym. Struktury, nowe wydziały.

W przyszłości, uczelnia otrzymała status uniwersytetu. W związku z rozbudową wielu obszarach instytucji szkoleniowej przestał być czysto edukacyjny. organizacja edukacyjna uznany klasyczny uniwersytet, ze ścian, z których zaczęły pojawiać się nie tylko nauczycieli i profesorów, ale także innych specjalistów dla różnych sektorów gospodarki.

Stowarzyszenie uniwersytetów i aktualny stan

Wiosną 2013 roku Ministerstwo Edukacji i Nauki kraju wydał dekret, który stwierdził, że nie powinien zostać zreorganizowany Magnitogorsk State University przyłączając się do lokalnej uczelni technicznej. W lutym 2014 reorganizacja procedura dobiegła końca. Masu przestała istnieć jako samodzielna instytucja edukacyjna i posiada osobowość prawną. klasyczny uniwersytet stał się podział strukturalny uczelni technicznej.

Nowoczesne MSTU. Nos jest dość duża instytucja. Istnieje około 25000 studentów w programach wykształceniem wyższym i średnim zawodowym. Uczelnia posiada silną bazę materialną i techniczną, wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Wszystkie te zalety uniwersytet jest znany nie tylko w Rosji, ale również za granicą.

Struktura uczelni

Główną częścią Politechniki Magnitogorsk państwa, struktura reprezentowane przez instytucje. Każdy z nich przygotowuje studentów do pracy w danym obszarze. Na przykład, istnieje instytut górnictwa i transportu, Instytut Ekonomii i Zarządzania. Nazwy jednostek strukturalnych wskazują, w jakim obszarze będzie działać absolwentów. Oprócz instytucji obejmuje ona technicznych wydziałów Magnitogorsk State University.

Nauczanie na odległość – coś, co należy zaznaczyć, gdy rozważa się strukturę uczelni. Jest to interesujące dla wielu studentów. Kształcenie na odległość wdrożony w specjalnie utworzonej instytucji. W nim ludzie pracy są wykształceni. Podział strukturalny departamentu kształcenia na odległość. Oferuje on studentom wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji: wykłady audio i wideo, interaktywne quizy, samouczki online.

Kampania wstęp do programów szkolnictwa wyższego

Podczas początku uczestników kampanii wstęp Politechnika Magnitogorsk państwa G. Nosov oferuje około 300 programów edukacyjnych, budżet ponad 2 mln i ponad 2,5 tys płatnych miejsc. W celu zastosowania się do uczelni, można osobiście przyjść do komisji selekcyjnej. Bardzo wygodnym rozwiązaniem – złożenie dokumentów elektronicznych. Każdy wnioskodawca może wypełnić specjalny formularz i wysłać go na uniwersytet.

Jeśli egzamin na niezbędnych przedmiotów rozdane, po złożeniu dokumentów mają tylko czekać na wyniki konkursu. Jeśli przepływ jest przeprowadzane po zakończeniu tych liceów lub innej instytucji, po przedłożeniu wymaganych dokumentów, aby zdać egzamin wstępny, który realizuje techniczną Magnitogorsk State University. Komitet Przyjęć powie Ci, że są przeznaczone do niektórych dyscyplinach. W razie potrzeby, informacje te mogą być przeglądane na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu.

Wstęp do wszechstronnego uczelni

Uniwersytet ma w swojej strukturze multi-uczelni. Działa kilka działów:

 • technologii informatycznych, oprogramowania i dokumentacji;
 • szkolenia i usługi;
 • mechaniczne, urządzenia i środki transportu hydraulicznego;
 • gospodarka, gruntów i nieruchomości relations i merchandisingu;
 • budowy i eksploatacji budynków i budowli;
 • metalurgia, automatyka, instalacja i eksploatacja urządzeń elektrycznych.

Każde biuro oferuje kilka specjalności. O dopuszczenie do żadnego z nich trzeba napisać oświadczenie do pokazania komisji rekrutacyjnej paszport, zaświadczenie o edukacji i 4 zdjęcia. testy wstępne na studia w wielu studiach nie zostanie przeprowadzona.

Imprezy dla rejestrujących

Głównym wydarzeniem dla uczniów – to dzień otwarty, który pomaga określić wybór specjalności w liceum, nazwany Nosov Magnitogorsk State University zaprasza na jesień i wiosnę. W tym przypadku, zawsze dużo studentów. Po wejściu do instytucji, które otrzymują różne broszury, materiały promocyjne dla preparatu referencyjnego z dostępnych kierunków. Późniejsze studenci eskortowany do auli, gdzie pokazać film o liceum.

Na otwartych dni są zawsze podane podłogi do rektora. Mówi o znaczeniu właściwego doboru życia, o osiągnięciach, które mogłyby spowodować uniwersytet. Na koniec, każda instytucja, która działa w ramach uczelni sprawia, że prezentacja ich obszarów szkoleniowych, wprowadza potencjalnych studentów z perspektywy kształcenia i szkolnictwa wyższego w konkretnych dziedzinach.

Uwaga: Adresy i kontakty uczelni

Składania dokumentów do Państwowego Uniwersytetu Technicznego Magnitogorsk, musisz przyjść na poniższy adres – Lenin Avenue, 38. To jest uniwersytet, a komisja selekcyjna. Osoby niepełnosprawne zaproponować inny punkt odbioru dokumentów o dopuszczenie do technicznego Magnitogorsk State University. Adres – Street Gryaznoy 36/1 (wejście do budynku znajduje się od strony Alei Lenina). Jeśli są jakieś pytania, mogą być ustawione przez wywołanie biura rekrutacji, która jest oficjalną stroną internetową instytucją.

Podsumowując, warto zauważyć, że Politechnika Magnitogorsk Stan nazwany Nosov – autorytatywnego, prestiżowej uczelni. Absolwenci szybko znaleźć pracę. Pracują w dużych przedsiębiorstwach od Uralu Federal District i poza nią. Niektórzy idą za granicę i tam zorganizować swoje życie.