409 Shares 1405 views

Siergiej Davydov: życie, kariera i osiągnięcia

Siergiej Davydov urodził się w 1985 roku, 22 lipca w Moskwie. Teraz jest znanym rosyjskim piłkarzem, który gra pozycję napastnika. Do tej pory jest klubem "KAMAZ" (Tatarstan, Naberezhnye Chelny).

O karierze klubowej

Siergiej Davydov bronił kolorów wielu klubów. Zaczął od zespołu "Krasnogvardeets" – dopiero wtedy miał 7 lat. Nauczył się grać tam, a dokładnie trzy lata (do 1995 roku), wtedy znalazł się mały chłopiec. Po czym przeniósł się do "Torpedo", gdzie spędził siedem lat – do 2002 roku. W latach 2004-2005 Sergey Sergeevich Davydov grał w "Torpedo-RG". Przez rok wyruszył na boisko 32 razy i strzelił 21 bramek (!), Co było doskonałym wskaźnikiem. Oczywiście był zauważany przez inne kluby, więc w 2005 roku został zaproszony do Bryansk Dynamo, w którym młody piłkarz grał dwa sezony. W 2008 roku przeniósł się do Moskiewskiego "Torpedo". Tam przebywał przez rok, w tym czasie zagrał 18 meczów i strzelił 3 bramki w bramce przeciwników.

Potem został zaproszony do FC "Volgar", gdzie Siergiej grał w tym sezonie. W tym czasie wyruszył na pole 53 (!) Times i wydał 15 bramek. W "Kubanie" nastąpił kolejny rok. Tam również Davidov, często zwolniony na boisku – w sezonie 42 razy. I było więcej celów niż w "Volgar", – 19.

FC "Kuban"

O tym, że Davydov trafia do zespołu, powiedziano 30 lipca 2010 roku. Chodziło o zawarcie umowy przez 4 lata. Doskonale wpisuje się w zespół. W pierwszej grze zdobył gola, aw sierpniu (w swoim debiutanckim miesiącu) kibice uznali go za najlepszego piłkarza w klubie. Już za półtora miesiąca zaprojektowałem mój pierwszy podwójny (14 września w grze przeciwko "Ural"). W listopadzie został ponownie znany jako najlepszy zespół w zespole. Nawiasem mówiąc, dostał wtedy status najlepszego strzelca sezonu.

To był dobry okres dla gracza. Wiele razy nazywano go najlepszym. Nawiasem mówiąc, kiedy "Kuban" zagrał mecz z CSKA, trzymany w mistrzostwach Rosji, strzelił piłkę do bramki "koni". I był uznawany za najlepszy cel sezonu! Wkrótce Sergei Davydov zaprojektował i podwójnie w meczu Premier League.

FC "Rubin"

W 2012 roku, 24 lutego, stało się wiadomo, że piłkarz podpisał umowę na trzy lata z Kazań "Ruby". To spowodowało, że wiele osób było zaskoczonych. Ale informacje finansowe i inne szczegóły klubów nie zostały zgłoszone. Ale! Rok później Dmitrij Samarenkin, były były prezes FC "Rubin", powiedział, że muszą zapłacić 5 milionów euro (!) Dla Siergieja.

Stracił rok w zespole w Kazaniu, a następnie został wypożyczony do Moskiewskiego "Dynamo". Grając w metropolitarnym zespole nie zdobył pojedynczego gola dla swoich 8 meczów. Następnie otrzymał "Aktobe" – również pożyczkę. Siergiej Davydov – piłkarz jest popularny i obiecujący, nic dziwnego, że wiele drużyn chciało zobaczyć go w swoich szeregach. Za "Aktobe" zagrał 16 meczów i strzelił dwa gole. Po sezonie wynajęty był przez Moskiewską "Torpedo" – tam został zwolniony na boisku tylko siedem razy. Począwszy od 2015 r. Siergiej Davydov popiera KAMAZ. Do tej pory na swoim koncie – 12 meczów i 4 bramki.

Inne interesujące fakty

W 2011 roku 26 lipca oficjalnie ogłosił, że Davydov został włączony do liczby 23 graczy, którzy powinni zostać wezwani do przygotowania się na przyjazną grę z rosyjskim zespołem młodzieżowym. Oznacza to, że został włączony do drugiego zespołu narodowego. Sergei grał tylko jeden mecz – ten sam, towarzysz, który odbył się 10 sierpnia.

Osiągnięcia tego człowieka dużo. Z "Kubanem" wygrał w 2010 roku w Pierwszej Dywizji Rosji. Z Kazanem "Rubinem" udało mu się wziąć Puchar Rosji (w sezonie 2011/12). W 2012 roku wygrał Puchar Superpucharu.

Wraz z Aktobe wygrał mistrzostwa Kazachstanu w 2013 roku. Ma też wiele osobistych nagród. Oprócz powyższego, nadal jest laureatem nagrody za najlepszy rok roku TVGOLO (w sezonie 2010/11). I oczywiście najlepszym strzelcem sezonu w 2010 roku. Z pewnością możemy powiedzieć, że to jeszcze nie koniec – Siergiej z pewnością zadowoli swoich fanów wiele innych osiągnięć.