231 Shares 8886 views

Jaką rolę korka w czasie ciąży

Im bliżej nadchodzi czas porodu, tym większa przyszła mama myśli o tym, jak będą przechowywane i jakie znaki poprzedzone to długo oczekiwane wydarzenie. W przypadku, gdy kobieta w ciąży będzie uważnie obserwował jego ciała, może ona zauważyć pewne zmiany, sygnalizując zbliżający się poród.

Tak więc, w pewnym momencie może poruszać korek śluzu podczas ciąży odgrywa ważną rolę, gdyż chroni owoce przed wpadnięciem do niego różnego rodzaju infekcje. dżemy strata może nastąpić w różny sposób iw różnych okresach, zaleca się, aby czekać na skurcze, zanim spieszyć, aby dostać się do lekarza.

Należy zauważyć, że wtyczka jest utworzona ciąży podczas jej pierwszego miesiąca, i służy jako tzw barierę ochronną dla dziecka. Ponieważ rozszerzenia szyjki, naczynka są podarte i śluz z barwione w kolorze czerwonym. Stopniowo podłączyć zbliża się do pochwy, a kiedy nadejdzie czas, to wybucha i na zewnątrz. Może to nastąpić na kilka dni przed porodem.

Zatem, podłącz u kobiet w ciąży może być bardzo różna, zależy od indywidualnej kobiety. Jednak w niektórych przypadkach, konsultacja ze specjalistą, na przykład, gdy nie są wodniste lub mają jasny kolor czerwony, co wskazuje, że wyjście płynu owodniowego lub abruption łożyska.

Co to jest korek w czasie ciąży? Podczas ciąży dziecko błona śluzowa wytwarzana specjalną masą klejącą. Materiał ten tworzy gęsty śluz i zamyka jamę macicy kobiety, więc dostanie się do niebezpiecznych mikroorganizmów niemożliwych. Wtyczka śluzowa jest tutaj przez cały okres ciąży, a kiedy dzień zbliża się poród, macica jest lekko otwarte i korek wyskoczy. Proces ten jest uważany za prekursora porodzie.

Nie warto denerwować i martwić się, że wtyczka odszedł, to wrodzona natura, tak powinno być, bo nie jest to ogólny proces rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku godzin, należy więc prowadzić normalne życie. Ponadto, wejście do przyszłego dziecka pozostaje chroniony owodniowy Bańka, więc nie ma niebezpieczeństwa dla niego.

Jednakże, kobiety powinny zwracać uwagę na to, jak prasować zmarłego dżemem podczas ciąży w ostatnich tygodniach powinno być przejrzyste, zawsze grube smugi krwi. Może to być również odcinek zjazdu lub wszystkie na raz, to wszystko zależy od indywidualnego kobiety. W celu odróżnienia śluzowej wtyk płynu owodniowego można stosować białe prasowane pieluchy lub wkładu materiału. Jeżeli wydzielina staje się ciężki, nie może być odprowadzanie wody, więc jest zalecane, należy natychmiast skontaktować się ze szpitala. Korek jest na nie więcej niż pół godziny.

W każdym razie, korek w ciąży jest jednym z zwiastunów początku porodu, nie martw się o tym, że nie różni się, ponieważ ciało każdej kobiety jest inna, więc nie jest to zjawisko można zaobserwować w ogóle. Należy pamiętać, że po rozładowania korka, przyszła mama nie jest konieczne, aby kąpać się w basenach i zbiornikach, ponieważ brak śluzu zwiększa ryzyko zakażenia płodu.

Tak więc, korek w trakcie ciąży może mieć różne kolory i odpadów, jak kilka godzin przed rozpoczęciem pracy i w ciągu tygodnia, zależy od właściwości organizmu. Jego wyjście jeszcze nie znaczy, że praca już się rozpoczęła, w tym przypadku konieczne jest, aby zwracać uwagę na innych prekursorów, na przykład, dostępności siły roboczej lub wypompowywania wody. Ale warto, aby poinformować lekarza, że nie było katastrofy w przyszłości.