529 Shares 6462 views

Który oferuje wycieczki w Dubaju?

Nie tak dawno temu, Dubaj był skromny wieś w ZEA, ludność z których składała się głównie z perłowych nurków i wędkarzy. Gdy w kraju odkryli olej, miasta zamienił się elegancki metropolii z rozwiniętą infrastrukturą, która z całego świata popularnym miejscem dla turystów. W celu pełniejszego oceny lokalnych atrakcji dla tych, którzy tu przychodzą, należy odwiedzić następujące wycieczki w Dubaju.

Popularne wśród turystów cieszą się pustynne safari. Turyści mogą zobaczyć malownicze wydmy i cieszyć się piękny widok na zachód słońca. Ponadto, proponuje się, aby spróbować niesamowite grill ogrodowy jagnięcinę i szukać gorących tańców orientalnych.

Są inne wycieczki w Dubaju, na przykład na wycieczkę do meczetu Jumeirah. W pobliżu znajduje się Heritage Village, wizyta, które pomogą lepiej zrozumieć życie arabskich koczowników. Można wtedy odwiedzić nowoczesne dzielnice i zobaczyć miasto od słynnych platformami widokowymi.

Organizować takie wyjazdy do Dubaju, jak podróż do Oceanu Indyjskiego. Po drodze można zapoznać się z sytuacją w wioskach rybackich, z których wiele jest wciąż pełen życia. Turyści mają możliwość wypróbowania swoich sił w rybackiego, nurkowania lub po prostu zrelaksować się na pięknych, piaszczystych plaż. Można również udać się na rejs na morzu dhow – tradycyjnym promem arabskiej. Oferuje on zapoznać się nie tylko w piersiach widoki na zatokę, ale również zorganizowane kolację składającą się z wyśmienitych potraw lokalnych.

Wycieczki w Dubaju są zróżnicowane. Osoby zainteresowane w rozwoju nowoczesnego miasta, przyciągnie liczne platformy widokowe. Zacznij tej wycieczki można odwiedzić hotel Burj Al Arab. Przez długi czas był uważany za najwyższy punkt w kraju. Obecnie tytuł został przeniesiony do wieży Burj Khalifa. Należy zauważyć, że nie jest to restauracja, znajduje się na najwyższym poziomie nad ziemią na całym świecie, która może być szczęśliwy na obiad podczas spaceru.

Dubai oferuje różnorodne wycieczki. Tak, to miejsce jest rajem dla kupujących. Tu, stosunkowo niskie ceny na produkty znanych marek, od odzieży do urządzeń gospodarstwa domowego. A bazary od dawna przyciąga wielu turystom możliwość oceny wszystkich Motley gamę oferowanych towarów.

Wycieczki w Dubaju i zaproponować wycieczkę do zoo, która jest uważana za najlepszą na Bliskim Wschodzie. Liczne parki z pięknym roślinności są również godne szczególnej uwagi. Nie można zrobić większość z wycieczek bez konieczności odwiedzania pałace szejków i lokalne muzeum. W parku wodnym „Splashland” ride 20 wody, a także ogromną ilość kompleksów rozrywkowych. On jest uważany za największy w całej Azji.

Pomimo faktu, że Dubaj jest nowoczesną metropolią, wszystko zależy również czczony starożytne tradycje. Jest to jeden z powodów, zwiedzanie miasta i jego okolic są rozkoszą prawie wszyscy turyści.