317 Shares 7298 views

Sarańsk, okołoporodowe Center: recenzje lekarzy, telefony. Co zabrać do okołoporodowym centrum w Sarańsk?

Prawo wyboru lekarza, który odbędzie dostawę, opieka Prawie każda kobieta w ostatnich miesiącach ciąży. Przyszłe matki wszelkich starań, aby spotkać się z dzieckiem przeszedł bez problemów. W dzisiejszej Rosji, wiele funkcji okołoporodowej ośrodków, które oferują wysokiej jakości opieki medycznej oraz szereg dodatkowych usług. Jeden taki zakład znajduje się w miasteczku Sarańsk. Okołoporodowe Centrum jest dumą mieszkańców. Specjalnie tu także przyszłe matki z innych regionów.


Trochę historii

Okołoporodowe Center (Sarańsk) ma tylko pozytywne opinie, mimo swojej krótkiej historii. Opierając się placówka medyczna dopiero w 2008 roku. Okazało się, dzięki rządu federalnego w ramach projektu „Zdrowie”. Unikalna konstrukcja powstała w rekordowym czasie. Pierwszy pacjent spotkał się z ich noworodków w ścianach centrum w maju 2011 roku.

Dziś jest to instytucja znana Sarańsk. Centrum okołoporodowe prowadzi ewidencję ciężarnych kobiet w różnych okresach. Są to usługi położnicze. Kobiety z noworodków i rodzin mogą przebywać w wygodnych domach ze wszystkimi udogodnieniami. Okołoporodowe Centrum jest przeznaczony do równoczesnego wdrażania 130 kobiet. Placówki medycznej został zakwalifikowany ginekologów, położników, neonatologów. Zapewnia pomoc dla nieletnich.

Struktura zakładu opieki zdrowotnej

Okołoporodowej Centrum udziela pomocy kobietom w ciąży od daty rejestracji i przed wypisaniem z oddziału położniczego. Na początkowym etapie ciąży kobieta spaść w dziale doradczym i diagnostycznych. Tutaj specjalista przeprowadza badanie ustala dokładny wiek ciążowy, wykluczyć patologię. Jeśli są jakieś odchylenia, kobieta może iść do szpitala na szeregu procedur, aby kontynuować ciążę.

Szpitalu położniczym są kobiety, która przygotowuje się do planowanego urlopu lub mają nieprawidłowości w rozwoju płodu w ostatnim stadium ciąży. Ten dział jest w bliskiej odległości od macierzyństwa. W jednym przypadku istnieje również centrum neonatalogichesky. Tej jesieni wcześniaki i noworodki urodzone z nieprawidłowościami.

Dział Ginekologii Centrum okołoporodowe

Kobiety, które planują ciążę tylko, świadczy również usługi okołoporodowe Center (Sarańsk). Lekarze ginekologiczny pracy dział z pacjentów chorych na przewlekłe zapalenie narządów płciowych. W szpitalu wykonano operację, w tym aborcji. Pacjenci są w stanie poddać się leczeniu patologii ginekologicznych, zbadaj ciało przed planowaniem ciąży.

Szef działu ginekologicznego jest Shitova Alla Sergeevna. To położnik z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie i trwa dostawa na życzenie. O lekarz może usłyszeć wiele pozytywnych opinii. Ze względu na zachowawczym leczeniu niepłodności, wiele kobiet nadal może doświadczyć radości z macierzyństwa.

W dziale ginekologii działa centrum diagnostycznego z najnowszych urządzeń. Dzięki profesjonalnej pracy specjalistów i dobrej maszynie ultradźwiękowej dla wielu kobiet mogła szybko zidentyfikować patologii rozwoju płodu.

oddział położniczy

Wiele kobiet z okolicznych regionów wolą się urodzić go w Sarańsk. Okołoporodowe Centrum dysponuje dużym oddziale położniczym. Oferuje on 13 dużych pokoi i 3 rodzajowego transakcji. Kobiety mają możliwość czekamy na swoje dziecko ze swoim partnerem. Aby to zrobić, trzeba tylko względne sprzed poddania się badaniom lekarskim.

Na oddziale położniczym można usłyszeć wiele dobrych opinii. Kobiety mówią, że spotkanie z dzieckiem przechodzi prawie bez bólu. To nie przypadek wielu specjalnie przyjść do Sarańsk. Okołoporodowe Center – miejsce, gdzie specjaliści posiadają wszystkie nowoczesne metody znieczulenia. W razie potrzeby, kobieta może pozostać świadomym, nawet gdy interwencja chirurgiczna. Applied zewnątrzoponowe znieczulenie.

Kobiety, które mieszkają w innych regionach, powinny być nagrane na narodziny w centrum okołoporodowym (Sarańsk). Telefony instytucja medyczna może sugerować miejscowego ginekologa. Numer rejestru – 8 (8342) 76-27-99.

Wspólny pobyt matki i dziecka

Wszelkie ekspert powie, że kontakt noworodka z matką tuż po urodzeniu ma ogromne znaczenie w rozwoju prawa okruchów. W centrum okołoporodowym ma wygodną komorę, pozwalając kobietom w czasie porodu jest non-stop z jej nowo narodzonego dziecka. Obok domów personelu medycznego na służbie. To Ginekolodzy i neonatolodzy którzy zawsze mówią nam, jak prawidłowo dbać o dziecko.

W oddziałach kobiety mogą przebywać ze swoimi bliskimi. Każda nowa matka, która miała operację „cesarskie cięcie”, stawia pielęgniarkę. Jest to konieczne, aby przez całą dobę do monitorowania statusu kobiet w pracy, do pomocy przy dziecku.

Recenzje centrum okołoporodowym

W krótkim czasie zakład medyczny zyskała ogromną popularność wśród kobiet przygotowujących się do porodu. Położne dokładają wszelkich starań, aby spotkać się z dzieckiem, która odbyła się na wysokim poziomie. Przyszłe młode matki powinni odwiedzić Centrum okołoporodowym (Saransk). Co zabrać na pracy – lekarz powie na pierwszym spotkaniu. Jeśli uważasz, że opinie, tam jest wszystko, czego potrzebujesz w środku. Kobiety muszą podjąć tylko higieny osobistej, ubrania dla siebie i noworodka. To nie przeszkadza, a to aparat, który będzie uchwycić jedną z wzruszających chwil życia.