657 Shares 4531 views

Trymer "Huter": opinie. Huter: konserwacja i naprawa

Dość atrakcyjny element strony jest teraz trawnik. Jednak będzie to wyglądać dobrze, jeśli się nim opiekować. W tym celu powinny być regularnie podlewane terytorium, nawozów i pasz cotygodniowe koszenie trawy. Jeśli zaniedbamy ten ostatni warunek, obszar dość szybko zamieni się w gęsty gąszcz.


Potrzeba do wykończenia

Do cięcia trawy dzisiaj używa specjalistycznego sprzętu dla typu wykończenia. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na zakup takiego urządzenia, konieczne jest określenie nie tylko producenta, ale również model. Na przykład, maszynka do „opinii Huter”, o których można przeczytać w artykule, może być doskonałym rozwiązaniem. Przy pomocy tego urządzenia można w krótkim czasie, aby wyciąć mały trawnik, aby pozbyć się chwastów i koszenia trawnika między drzewami. Wizyta w sklepie, można się zgubić, gdyż producent oferuje modele w różnych wykończeń. Aby zdecydować, należy zwrócić uwagę na podstawowe cechy nich i zostaną omówione poniżej.

Recenzje znaku trymer GGT-1900T

Ten trymer „Huter” że opinie pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru, to nowoczesny sprzęt, który będzie musiał zapłacić 7300 rubli. To urządzenie działa kosztem dwusuwowego silnika spalinowego, który chłodzony jest przez system powietrza. Zapłon jest elektroniczny, który w opinii użytkowników, ułatwia rozruch urządzenia.

Aby zwiększyć dostępność wygody obsługi dostarczonych przez uchwyt rowerowy, na którym znajdują się wszystkie niezbędne elementy sterujące. Sprzęt ten, jako kupujący powiedzieć służy do koszenia trawy na pole bramkowe. Konstrukcja jest wytrzymały, nie jest przeznaczony do ciągłego, intensywnego działania.

Opinie na temat głównych cech i zalet modelu

Jeśli rozważają trymer „Huter”, których opinie zostały przedstawione powyżej, konieczne jest, aby zwrócić uwagę również na opiniach użytkowników cech operacyjnych. Od nich można dowiedzieć się, że urządzenie zapewnia dokładność, wygodę i bezpiecznej eksploatacji oraz zapewnia solidne urządzenie retencji. Kontrola jest to, że zbiornik paliwa jest wykonana z przezroczystego materiału, dzięki czemu użytkownik może monitorować zużycie paliwa. Ale wygodne przechowywanie urządzenia jest gwarantowana przez uchwytu rowerowego, który jest bardzo przyjemny dla konsumentów. Ona, w swoich słowach, zapewnia długotrwałe i wygodną obsługę. Bezpieczeństwo jest zapewnione przez obudowy ochronnej, co eliminuje przedostawanie się skoszonej trawy w oświadczeniu.

Ten trymer „Huter” opinii z których najbardziej pozytywne, ma wystarczająco często, w zależności od konsumenta oraz innych świadczeń powinny być rozdzielone między nimi:

  • System tłumienia drgań;
  • Wytrzymałość strukturalną;
  • długa żywotność;
  • Położenie elementów sterowania na uchwycie;
  • łatwy rozruch.

Trymer „Huter 1900” ma dość imponującą moc, która wynosi 1,9 kW. Żyłka jest wykorzystywany jako element noża lub cięcia. Pojemność zbiornika wynosi 0,7 litra, a grubość żyłki 2 mm. Przed zakupem tego sprzętu trzeba wziąć pod uwagę, że waży całkiem imponujące. Twierdzi się, przez wielu początkujących użytkowników. Sprzęt waży 7 kg.

Instrukcja obsługi Model

Powyższy trymer benzyna „Huter” powinny być stosowane z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa, które są określone w instrukcji. Wśród nich można dowiedzieć się, jaki sprzęt do korzystania osoby będące pod wpływem alkoholu lub fizycznie zmęczony, to jest niedopuszczalne. Przed przystąpieniem do pracy, trzeba uzbroić się w specjalne środki ochrony, powinny być one rozdzielone między odpowiednią odzież, okulary, rękawice z jednym palcem lub rękawice, kask i słuchawki. Urządzenie nie powinno być używane w pobliżu substancji łatwopalnych lub wybuchowych. Odnosi się to również do warunków, w których występuje duża wilgotność.

Przeglądy elektryczne nożyce GET marka 1200SL

Jeśli chcesz kupić trymer elektryczny „Huter”, można zwrócić uwagę na model, który został wymieniony w podtytule. Jego cena nie jest tak wysoka i wynosi 5000 rubli. Sprzęt, według odbiorców, może być stosowany w leczeniu trawnik w ogrodzie, jak również leczenie małych obszarach. Można użyć narzędzia do koszenia trawy, nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak wzdłuż ogrodzenia lub pod ławkami.

Jednostka napędowa jest wystarczająca do wykonywania zadań w kraju i wynosi 1,2 kW. Rod jest składany, to podkreślają nabywców, nie tylko ułatwia przechowywanie, ale również transport. Przykład ten jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i osób starszych, ponieważ sprzęt ma niską wagę – waga wynosi 4,5 kg.

Koszt części zamiennych do trymera

Cokolwiek mogło narzędzie jakościowy, może trzeba przyciąć części „Huter”. Niektóre z nich zostaną omówione poniżej. Na przykład, w przypadku sprzęgła bębna do kosztów mieszkaniowych do konsumenta 860 rubli., Podczas gdy sprzęgło śruba obudowa kosztuje tylko 5 rubli. Elastyczny wał trymer kosztuje 600 rubli, ale zdolność do przygotowania mieszanki paliwa będzie kosztował kwotę nominalną. – 50 rubli.

Naprawa żywopłotu: regulacja gaźnika

Trymer naprawa „Huter” mogą być realizowane przez ciebie, gdy trzeba wyregulować gaźnik. Ale na początek należy konserwacji urządzeń, za to, że myte, że odnosi się do silnika, a następnie zmienić świece zapłonowe, wyeliminowanie małych wad. Będzie to niezbędne, aby element filtracyjny przemyć pianki ciepłą wodą z mydłem. Jeśli dopasowanie jest prowadzone na brudny filtru po zmieszaniu paliwo oczyszczania jest gorszy, co prowadzi do niskiej wydajności lub uszkodzenia silnika. W kolejnym etapie należy ustalić z szefem trymerem tak dużej jak sznurek, jej długość powinna być standardem.

Narzędzie uruchamia, ogrzewa się przez 10 minut, a następnie w lewo i prawo igły są obracane do pozycji środkowej i zamontowany między skręcone i wyłączony pozycję. Śruby regulacyjne będą trzy: dolny, lewy i prawy. Prawo reguluje wzbogacania mieszanki przy niskich obrotach. Ważne jest, aby znaleźć najwyższej prędkości biegu jałowego i włączyć odpowiednią śrubę. Następnie, śruba obraca się w kierunku wskazówek zegara. Uznać za prawidłową regulację biegu jałowym, gdy silnik jest zimny i na biegu jałowym silnik jest gorący nie jest zbyt szybki. Gaźnik Trymer „Huter” poprawnie skonfigurowany, gdy silnik jest sprawnie i szybko nabiera tempa.