614 Shares 9185 views

Na co się przygotować, jeśli marzył szczura?

Więc to jest bardzo nieprzyjemne, te stworzenia! Oni ani rzeczywistością, ani sen nie chce się spotkać. Szczury były zawsze związane z podłości, zdrady i zdrady. Zastanawiam się, w jaki sposób interpretować książki Sen nocy wizję, w której te gryzonie były obecne? Spójrzmy na stronach o różnej książki snu.


ostrzeżenie syn

Muszę powiedzieć, że marzył o szczurach nie może być dobre. Taki sen może być uważany proroczy. Wyślesz z królestwa Morfeusza nowości, chcą ostrzec przyszłych kłopotów, a może jakoś zmienić bieg wydarzeń. Nie należy traktować lekko rady książki snu. Załóżmy, że nie wierzy w interpretacji, nie przywiązuje żadnej wagi do tego. Ale wierz mi, zwłaszcza jeśli marzyli o wielkim szczura, musisz być ostrożny i czujny.

Wrogowie w życie

Przeglądając śnie książek, znajdziesz taką samą wartość. Szczury – wrogowie, źli ludzie, plotki i intryganci. Jeśli marzysz je zobaczyć, trzeba pamiętać, szczegółowo szczegółowe, związane ze wszystkimi uczestnikami snu wydarzenia. Od atakowany przez szczury lub jeść rękoma, ukrywanie, lub następnie, gonili was, będzie zależeć od interpretacji. W każdym razie, powinieneś wiedzieć: szczur marzył – wroga zaczął działać przeciwko tobie. Jak zmienić tę sytuację – nie jest znane. Musisz być bardzo ostrożny i pomyśleć przez każdego działania.

atak szczurów

Więc, zostały zaatakowane przez szczura we śnie. Ten sen był interpretowany jednoznacznie: wroga, po przestudiowaniu wszystkich słabości ofiary, staje się skuteczne. Może wróg twojego kręgu lub kolegi. On jest zazdrosny i próbuje odebrać powodzenia. Uważa on, że niezasłużenie dostaje wszystko od życia, że masz w tej chwili. Jeśli szczur przygotowuje się do ataku, i wychodzi z ciemności, znak ten jest też źle, i sugeruje, że ktoś próbuje oczerniać Cię przed ludźmi, to odrzuca plotki, rzucać błotem. I w tym samym czasie twój wróg boi i ukrywa się, stara się, by nie wiedzieć, gdzie zbliża się burza. Ten człowiek jest bardzo przebiegły i tchórzliwy. Na której krok będzie podjąć przeciwko jego wroga, będzie zależeć od postawy ludzi do swojej osoby.

Szczury karmione w czasie snu

To jest bardzo symboliczne, jeśli marzysz ty karmiono szczury lub wziąć na ręce, pogłaskała. Oznacza to, że przeciwnik jest bardzo silny. Więc ufasz ta osoba nigdy nie uwierzy w jego nikczemnych zamiarach. Inną rzeczą, jeśli karmisz do tego gryzonia trucizny. Więc można się domyślić, że ktoś cię krzywdzi, i wiedzieć, jak zdemaskować złoczyńcę. uda, po prostu być zdecydowany i stanowczy w swoich decyzjach, działania.

Widzę dużo szczurów w swoim domu

Czy wiesz, co to znaczy, gdy marzył o szczurach, które wyposażył sobie dziurę w swoim domu? I nikt nie jest rozliczana tutaj, a wraz z jej młodych. Jest to oszustwo i podłość w swojej rodzinie. Nie od razu myśleć, że twój małżonek lub zmieni cię zdradzić. Nie, najprawdopodobniej, jakiś obcy kobieta zazdrości i wszystkie siły próbują zniszczyć relacje rodzinne. Bo to nie jest tak ważne, zdrada małżonka, jak chcesz, aby przerwać sielankę. Szczur może okazać się sąsiad z mieszkania, które chce do eksmisji z domu. Im więcej szczury widziałeś we śnie, tym bardziej podobnie myślących wroga.

Szczur prosi o pomoc we śnie

Wspaniały sen jeśli marzyli szczura, który potrzebuje twojej pomocy. Na przykład, ona umiera od ran lub głodu, utonięcia lub próbuje uciec ze szponów kot siedzi w klatce lub nie wyłażą spod dzienników. Sen zapowiada swój triumf. Pokonać swoich wrogów. Są bezsilni wobec was. To bardzo dobry znak, jeśli we śnie Ci nie pomogły zwierzę. Tak więc w rzeczywistości zwycięstwo będzie kompletna. Z drugiej strony, jeśli marzył o szczurach, zapisany, a następnie w rzeczywistości cię jako dobrego człowieka i godnej, odsłaniając wroga, wyciągnę rękę, przebaczyć i zapomnieć konfliktu.

walki szczura

Czy wiesz, co śni walki szczurów? Mówią, że są to dwie różne osoby próbują zaprzyjaźnić się z was, mając siekierę do mielenia. Chcą się wzbogacić na własny koszt, aby wznieść się ponad szeregach. Ich broń – pochlebstwo i kłamstwa. Nie można im wierzyć. Nic dobrego z tego nie wyniknie.