784 Shares 2647 views

Jak i co proces poliwęglan cieplarnianych jesień

Poliwęglan – materiał o bardzo dobrej wydajności. Chałupników podszedł jak, ale przede wszystkim jako materiału pokrywającego do szklarni. Konstrukcja wykonana z nim może wytrzymać ogromne obciążenia, niezwykle trwałe i stosowane w naszych czasach wszędzie. W związku z tym uzasadnione pytanie, co przetwarzania poliwęglanu cieplarnianych jesień, nie ma wielu.

Dezynfekcja projekt mydło

Poliwęglan szklarnie przeciwieństwie pokryte polietylenu wymaga praktycznie żadnej konserwacji. Demontować zimę nie potrzeba. Materiał ten jest odporny na silne wiatry i wysokie pokrywy śnieżnej. Ale, oczywiście, do przeprowadzenia działań zapobiegawczych, które zmniejszają ryzyko chorób różnych uprawach, ale powinno. Tak, jak traktować poliwęglan cieplarnianych spadnie?

Brak szczególnych środków chemicznych nie muszą być stosowane. Wystarczy do zwykłego mydła. Należy strugane w wiadrze wody, tak aby otrzymać zbyt nasyconego. Tę mieszaninę rozciera się struktury wewnątrz i na zewnątrz ścianki. Aby to zrobić, należy używać wyłącznie miękkiej szmatki. Od sztywnych może pozostać zadrapania. Jeśli gdzieś na ścianach pojawiają się kawałki uporczywych zabrudzeń, trzeba podlewać je wodą z mydłem, a potem czeka na chwilę, przetrzeć szmatką. Nóż lub inne ostre przedmioty nie mogą być stosowane w sposób ścisły.

To nie jest jedynym sposobem zapobiegania. Następnie zastanowić się, jak obsługiwać jeszcze szklarni poliwęglanową jesieni.

Dezynfekcja siarkowego sprawdzających

Mimo, że producent nie zaleca stosowania tej metody, wielu ogrodników ćwiczyć go pomyślnie. Jednak w szklarniach ze słabo pełnym kolorze metalowym korpusie do przeprowadzenia takiej procedury nadal nie warto. Ten sam proces jest bardzo prosty. Wewnątrz szklarni zainstalowanych stojak metalowy. To przyłożył miecz i podpalili, aby zamknąć wszystkie okna i drzwi. będzie tlić się przez około godzinę. Następnie należy odczekać trochę i przewietrzyć pomieszczenie.

uprawa gleby w szklarni jesienią

Oczywiście, jak w każdym innym, w poliwęglanu projektowania konieczne jest, aby zwrócić uwagę i stan gleby. Jej górna warstwa jest najlepiej wymienić. Należy również wylewać glebę stężonego roztworu nadmanganianu potasu i siarczanu miedzi. Od szklarnie poliwęglanowe różnią się dużą łatwością można i zrobić „nie przeszkadza”, ale po prostu zadzwonić do przyjaciół i przenieść go do nowej lokalizacji. Do przeprowadzenia tej operacji będzie wystarczająco czterech mężczyzn.

Spadek uprawy w szklarni w każdym przypadku musi być zakończona starannie odkręcania. W tym przypadku, wszystkie resztki roślin powinny być usunięte i spalona. Gdy wszystkie te operacje są zakończone, projekt zostaje zamknięty. W zimie, ziemia będzie nakreślenie śniegu.

Tak więc odpowiedź na pytanie: „Jak leczyć szklarnię wykonaną z poliwęglanu na jesieni” – dość proste. Jego cena – 20 rubli. Tyle jest kawałek mydła. Najważniejsze – jest zapewnienie, że w strukturze był najbardziej dekontaminacji gleby.