181 Shares 5729 views

Rosnące Cebula, rodzina i indyjski

Takich warzyw, jak cebula, ma pikantny smak i zapach. Jego stosowanie w żywności, stosowane w leczeniu ludowej. Cebule uprawiane są wszędzie, nawet w domu. Ma kilka odmian, w tym gatunków, takich jak cebula i rodziną. Jest to także Indian łuk, jednak jedzenie nie może być spożywany. Do żarówki były duże i nadaje się do użytku, ważne jest, aby być w stanie zorganizować uprawę cebuli i rodziny.

Rosnące Cebula

Cebula często dorastają nie takie proste. Najprostszym sposobem jest kupić gotowe cebula i roślina To, mocniej – rośnie cebulę z nasion. W pierwszym przypadku zakupu cebule posadzone w ogrodzie, gleba, z których był upadek nawet kopany i wypełnione zgnił obornika. Późnym latem Żniwo wprawdzie wielkie bulwy, które mogą być spożywane.

Ale uprawa cebuli cebuli z nasion – długiego procesu, jest rozciągnięta aż o dwa sezony.

W pierwszym roku z nasion uprawiane cebuli. Pre-nasiona powinny kiełkować. Aby to zrobić, są one zapakowane w worek z tkaniny, która jest zwilżoną wodą. Woreczek jest umieszczony w ciepłym miejscu i czekać, kiedy nie będzie pędy, nie zapominając okresowo skropić go wodą. Następnie kiełki rozproszone na wstępnie przygotowane rowków łatwo zasnąć gleby. Łóżka są pokryte folią do pierwszych kiełków, to musi być usunięte. Gdy pędy się silniejszy, trzeba przeprowadzić przerzedzenie tak, że odległość pomiędzy każdym zakładzie było 3-4 cm. Dalsza pielęgnacja jest zredukowana do usuwania chwastów i podlewania. Fakt, że nadszedł czas, aby wykopać cebule, mówi upadłe i suche cebuli. Wybrane żarówki są wybrane: im większa można jeść i te, które są mniej, powinny być dobrze wysuszone i przechowywane aż do następnego roku. W nowym sezonie sevok wylądował na łóżkach, a na koniec lata daje dobre plony.

cebulowe, uprawy

Jeśli uprawa cebuli zajmuje więcej czasu, wtedy rodzina cebula – plony są znacznie szybsze, choć, oczywiście, opieki nad nimi są również potrzebne. cebula rodzina ma nazwę naukową – szalotki, choć używany jest bardzo rzadko. Musimy oddać hołd że cebulowe dojrzewa znacznie wcześniej niż żarówki – od sadzenia do zbioru trwa około 50-70 dni. Rodzina jest nazwany, ponieważ z jednej posadzonych cebul cała rodzina rośnie trochę mniejsze bulblets. sadzenia według tej samej zasady, jak opisano powyżej. Jednakże, w niektórych przypadkach, jeden czujnik jest podzielona na dwie lub cztery części, a tym samym zwiększenie ilości materiału do sadzenia. cebula rodzina nie jest tak duży jak żarówki, ale jest znacznie lepiej utrzymane, często 2-3 lat. Hodowcy jak on, nie tylko dla szybkości dojrzewania, ale bezpretensjonalny warunków wzrostu.

Indian uprawa cebuli

Indian cebuli (dla ornithogalum naukowej tailed) jako Cebula rodziny i należy do rodziny bulwiasty, chociaż ten ostatni ma niewiele wspólnego. Po pierwsze, sama Indian cebuli są bardzo toksyczne, choć znalazły zastosowanie w medycynie tradycyjnej. Odgrywa ważną rolę główną zasadę „nie przesadzaj”. Po drugie, Indian cebule kwiatka dłużej niż ogrodzie kuchni, choć jej uprawa odbywa się również w warunkach zewnętrznych. Może rosnąć z nasion lub pożyczyć małych żarówek, które zazwyczaj rosną obok rodziców. Sadząc szczypiorek wykopanych w ziemi tylko jej dolnej części, ale poza tym jest całkowicie usytuowany na powierzchni. Z żarówek znikną pięknych zielonych liści, skręcanie na końcu. Dla tych ulotek można określić wiek indyjskiego cebuli, jak każdego roku rośnie tylko jeden liści. Należy zauważyć, że indyjski cebula jest bardzo piękne i długotrwałe kwitnienie, przynosząc radość do swojego właściciela dla swoich małych kwiatów w formie gwiazdy.