402 Shares 2254 views

„Sekretne życie Waltera Mitty”: aktorzy i role. Film

Widzowie, którzy lubią komedię romantyczną, powinno się zwrócić uwagę na stosunkowo nowym stworzeniu Ben Stiller – malarstwo, zwany „Sekretne życie Waltera Mitty”. Aktorzy i reżyserzy radzą sobie z tym problemem, tworząc fascynującą historię, od której trudno się oderwać aż do końcowych punktów. Co zrobił ten projekt filmowy, który został wydany w 2013 roku, i który zagrał w nim?


„Sekretne życie Waltera Mitty”: aktorzy i fabuła

Na działce znajduje się melodramat, który stał się debiut reżyserski Bena Stillera, jest wypożyczony z tych samych dzieł James Thurber, cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Czy niepozorny człowiek heroicznych czynów, czy to zmiana życia z dnia na dzień? Są to pytania, które mają być odbierane przez obrazie "The Incredible Adventures of Walter Mitty". Aktorzy ucieleśniać wizerunek głównych bohaterów – Ben Stiller i Kristen Wiig.

Walter (Stiller) – Prywatny Specjalistyczny z ilustracjami, robotnik w magazynie „Life”. Jednak we śnie, że jest w stanie stać się odważny podróżnik, nieustraszony astronauta, ulubieniec kobiet. Człowiek cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości do księgowego Cheryl (Wiig), nie ośmielając zbliżenia z damą swego serca. Nagle, jego życie zostaje wywrócone, sprawa, do której zmiana połysku drukarskiej. Groźba zwolnienia zmusza Mitty podjąć niesamowitą podróż, gdzie wildest snach może stać się rzeczywistością.

Stiller i Wiig – nie jest jedyną gwiazdą komedii romantycznej „Sekretne życie Waltera Mitty”. Aktorzy, celebryci, który wciela się w filmie – jest Adam Scott, Shirli Makkleyn, Shon Pen. Najciekawsza część (arogancki Ted) dostał Adam Scott, który ucieleśnia obraz znienawidzonego szefa bohatera.

Kto grał Ben Stiller

Nieudane poszukiwania człowieka, który może odegrać kluczową postacią – jeden z głównych powodów cały czas opóźniony strzelanie melodramat „Sekretne życie Waltera Mitty”. Aktorzy zakwalifikować się do tej „pozycji”, – Owen Wilson, Dzhim Kerri, Mayk Mayers, ale każda z nich czegoś brakowało. Wskutek Mitty obrazu zawartego przez samego reżysera.

Stiller – „Noc w muzeum” gwiazda takich filmów jak „Poznaj mojego tatę”, „Sposób na blondynkę” Widzowie są przyzwyczajeni do aktora w przebraniu bezpretensjonalny bohaterów komedii, melodramatu, ale w jego roli jest trudniejsze, głębiej. Krytycy na ogół negatywnie postrzegane debiutancki Stiller, zatwierdzony w drodze grał głównego bohatera. Ben zaprezentował publiczności swoją postać jako człowieka z ulicy ze standardowym zestawem problemów: nudnej pracy, trudnej relacji z jego rodziną, z przeciwległych problemów seksualnych. Jednak, jak historia rozwija się zmiany znaków, które pokazują wielki aktor.

Kristen Wiig i jej charakter

Jak już wspomniano, główną trudnością było znalezienie człowieka w roli bohatera melodramatu „Sekretne życie Waltera Mitty”, aktorów i roli, która jest nadal zajmowane przez fanów. Kandydatura Kristen Wiig nie od razu spowodował wątpliwości wśród filmowców, Stiller od dawna chciałem pracować z tej utalentowanej gwiazdy filmowej.

Jej postać – buhgaltersha Cheryl, który skrycie marzy o głównego bohatera, jest to kobieta popycha go do transformacji, sprawia, że żądane zmiany w swoim życiu. Kristen wygląda świetnie w roli namiętnych pań fantasy Waltera, a także w roli samotnej matki obawy o jego pracy, która jej postać jest naprawdę. Kristen Wiig można zobaczyć i usłyszeć również w takich filmach i kreskówek, takich jak „Martian”, „Jak wytresować smoka”, „Despicable Me 2”.

Adam Scott i jego charakter

Wentylatory i inne zainteresowane podmioty i rola w filmie „Sekretne życie Waltera Mitty”, wśród których szczególne miejsce zajmuje Adam Scott. Znany świat bohatera spada na oczy, gdy w czasopiśmie zmiany przywództwa. Okazuje się wtedy Ted Hendricks – narcystyczne, aroganckiego szefa, staje się prawdziwym utrapieniem dla głównego bohatera.

Ciekawostką jest, że Adam Scott w życiu jest całkowitym przeciwieństwem swojego odrażającego charakteru, nie przeszkodziło mu grać znakomicie Ted. Prosty człowiek, przyjemne do rozmowy – tak charakteryzuje całą jego załogę filmu „Sekretne życie Waltera Mitty”. Aktor koledzy mówią też dobre rzeczy o nim. Adam będzie mógł zobaczyć w filmach: „The Aviator”, „Jak poślubić 3 dni”.

Inne interesujące znaków

Krytycy są całkowicie jednomyślni w tym, że film dekoracja została aktorką Shirli Makkleyn. Ta niezwykła kobieta, na jeden raz miał czas na wizytę w sex symbol USA, nadal działać, mimo zaawansowanego wieku (81 lat). W melodramacie, ona uosabia wizerunek bohatera matki. Udany tandem one utworzone z Ketrin Han, który odegrał frywolne siostrę Waltera.

Oczywiście, jest to niemożliwe, aby nie zauważyć wkładu nieodpartą Shona Penna, wygrał roli fotografa, których obowiązkiem jest zmuszony ścigać Mitty.

Są gwiazdy melodramatu „Sekretne życie Waltera Mitty” – aktorzy (Zdjęcia można obejrzeć w artykule), który grał główne aktorów.