856 Shares 9216 views

Natalia Ragozina: Biografia, kariera

Damski boks nie wszystko jest do ich potrzeb. Niemniej jednak ten rodzaj sportu jest, i ma też swój własny mistrz. Jeden z liderów ligi świata boksu kobiecego jest Natalia Ragozina, które zostaną omówione w tym artykule.


narodziny

Przyszły właściciel pasów mistrzowskich urodzony 5 kwietnia 1976 roku. Jest domem dla miasta Abai, znajduje się w regionie Karaganda z obowiązującego wówczas ZSRR. Ojciec dziewczynki narodowości rosyjskiej, a matka – przedstawiciel ludu tatarskich.

dzieciństwo

Od najmłodszych lat Natalia Ragozina przyzwyczajeni do tego sportu. Początkowo ona uwagą do lekkoatletyki, prowadził średni dystans, a nawet udało się wygrać mistrzostwo Azji. W 1993 roku, młody sportowiec z rodzicami przeniósł się do Niżny Tagil, gdzie zaczął ćwiczyć kickboxing. Mama i tata dziewczyna jest bardzo zdenerwowany, gdy dowiedzieli się, że ich ukochana córka planuje stać się profesjonalnym zawodnikiem.

postęp

W kickboxingu Natalia Ragozina może stać się pięć razy mistrz Federacji Rosyjskiej, aby wygrać mistrzostwa Azji, wygrał dwa razy w Pucharze Świata i nie stracił na jednym pojedynku. W 1999 roku przeniosła się do działania w boksie amatorskim, a w 2004 roku został zawodowym.

Kariera w profesjonalistów

Już w pierwszym roku występów na pro-ring Rosjanka wygrać cztery razy, a wszystkie walki zakończyły wcześnie. W 2006 roku przeniósł się do Niemiec, gdzie podpisał kontrakt z SES-Boxgym. W sumie, w ciągu swojego życia sportowego Natalia Ragozina odbyła 22 mecz, w każdym z których wyszła zwycięsko. W 13 walkach przez nokaut skończyła.

Ciekawostka: jego ostatnia walka sportowiec orzekł już w kategorii super ciężkiej, ponieważ wszystkie rywal odmówił box ją w jej podziału. W rezultacie, Natalia Ragozina, biografii, która inspiruje szacunek, był w stanie wybić następnie aktualny mistrz świata Pamela London. W czerwcu 2011 r Ragozina planuje wydać swoją ostatnią walkę, która miała stać się dwudziesty trzeci w swojej karierze, ale został odwołany ze względu na fakt, że wszyscy kandydaci odmówił zaproszenia do walki z Rosjanką.

Życie poza ringiem

Oczywiście, Natalia Ragozina – bokserski mistrz, ale przede wszystkim jest jeszcze kobietą, a wszystkie kobiety do niej, oczywiście, nie jest obcy. Sportowiec ma doskonałe dane antropometryczne, dlatego nie dziwi fakt, że pracował również i model, aw 2007 roku pojawił się całkowicie naga na sesji zdjęciowej dla magazynu błyszczącym SIM.

Natalia twierdzi również być wierzący i regularnie chodzi do kościoła i zapalić znicze.

Nie ominąć Ragozin i kino. W 2008 roku brał udział w kręcenia filmu „The White Bear”.

Jeśli chodzi o jego życiu osobistym, sportowca, będąc u szczytu swojej kariery bokserskiej, spotkał się z Michaelem, który był biznesmenem i styl myśliwski stronie. Należy zauważyć, że jak przed ślubem, a po mężem poważnie zazdrosna o Natalię i ciągle domaga się od niej do opuszczenia sportu. A kiedy po porodzie zaczynają znowu trenować i schudł o 17 kg ze względu na walki w ringu, nie pozwolił jej pierwszym zgrupowaniu, a następnie całkowicie ulegli bicia. nie Ragozina stać taką postawę, a przy jej syna, rozwiedziony.

W lecie 2015 roku Natalia odwiedził zawody w sambo bojowym, gdzie siedział z boku widzów hali w ramię z prezydentem kraju Vladimirom Putinym. Prasa szybko przypisywać do nich powieść, ale nie wspiera informacja w tej sprawie nie pojawił.

Nawiasem mówiąc, raz w życiu Natalya musiał wykorzystać swoje umiejętności na ulicy. Stało się to w Moskwie, kiedy dwóch mężczyzn zaatakował ją. Ale zawodnik nie stracić i pokonać napastników.