671 Shares 6151 views

Keykpopsy: krok po kroku przepisów ze zdjęciami

Co jest keykpopsy? Przepisy tego niezwykle deser pochodzenia amerykańskiego będą rozpatrywane dalej. Dowiesz się również jak ozdobić takich produktów i odpowiednio przedstawiane z ich gości.


cechy deser

Keykpopsy, receptur, z których niewiele wiadomo, bardzo często przygotowane na przyjęcie dzieci oraz różnych stron.

Oglądane deser jest mały biszkopt, który jest umieszczony na patyku. Po ugotowaniu jest ona pokryta z polewą czekoladową i posypać kolorowymi streusel.

Więc jakie są keykpopsy? Przepisy do stworzenia tego przysmaku powiedzieć, że jest to rodzaj ciasta, który jest znany jako konwencjonalny landrynki.

Proces tworzenia to ciasto wymaga użycia bardzo różnych rodzajów pieczywa. Jednak najczęściej, aby go utworzyć za pomocą okruszki herbatników oraz skrawki czekolady i innych ciast.

Keykpopsy wyglądać? Receptury tych niezwykłych produktów sprzedawanych na różne sposoby. Jednak średnia forma takich smakołyków jest piłka, więc staje się podobna do słynnej cukierki „Chupa Chups”.

Keykpopsy: recepty ze zdjęciem (z kolorowym szkliwem)

Aby wdrożyć ten przepis trzeba przygotować:

 • przesianej mąki pszennej – 255 g;
 • cukru jasne mały – 150 g;
 • gaszonego sody jadalnia – pół małej łyżeczki;
 • jaja kurze duże – 4 szt.;
 • Wanilina – 1 łyżka;
 • olej roślinny dowolny – do smarowania;
 • kakao – 3,5 duża łyżka.

Podstawa gotowanie

Jak zrobić keykpopsy? Receptury w postaci realizowane, wymagają mieszania czekoladowy i waniliowy podstawy. Aby to zrobić, żółtka z cukrem wcierać. Następnie dodaje się białka, które wcześniej w stabilnej bitej pianki.

Mieszając składniki, rozprzestrzeniają gaszonego sody i mąki. Dzieląc uzyskaną ciasta na pół do jednej części kakao odlewniczej, a drugi – waniliny.

proces pieczenia

W jaki sposób należy przygotować keykpopsy? Przepisy bez pieczenia ciasta są bardzo popularne wśród konsumentów. W tym przypadku, ciastka gotowe do kupienia w sklepie. Ale nie zawsze takie ciasta uzyskuje smaczne i zdrowe.

Tak więc, aby upiec domowe ciasto samemu, czekolada i wanilia ciasta rozprzestrzeniania się w różnych formach, pre-naoliwione. Następnie ciasto piecze się w piecu w ciągu około 45 minut, następnie usuwa się i ochładza.

Składniki na krem i proces jego przygotowania

Następujące elementy są wykorzystywane do przygotowywania smacznych i odżywczych krem:

 • świeże masło – 150 g;
 • skondensowane – 1 słoik.

Mieszając energicznie oleju za pomocą miksera, dodać do niego cały skondensowane mleko. Powoduje to, że krem jest natychmiast powietrza użytego do wytworzenia pięknych kul.

Jak to zrobić?

Fajne wanilii i czekolady ciastka, robią bardzo drobne okruszki herbatników. Obok niego dodaje się masło i śmietanę papkę. W przypadku, że nie będzie w pięknym paciorki, to wlewa się do kilku łyżek mleka skondensowanego.

Traktować jako deser jest bardzo prosta. Na ten ręce zajmie około 2 małe łyżeczki herbatniki masowej (wanilia lub czekoladą). Od tej czystej formie i gładkich kulek. To są również ujęte są one wysyłane do komory chłodzącej (około pół godziny).

Produkty dla szkliwa

Wisienką na tym deser wykonany jest z następujących elementów:

 • biała czekolada – 2 pierścieni;
 • masło – 20 g;
 • czekolada – 2 pierścieni;
 • Świeże mleko – 1 szklanka.

Sposób wytwarzania

Białej i ciemnej czekolady płytki indywidualnie złamanie otwarte i rozłożone w różnych misek. Po tym, dodaje się do nich masło i mleko. Umieszczenie naczynia na ogień, czekoladę ogrzewa się powoli (normalnie mieszać). Użyj otrzymany glazury następuje bezpośrednio po obróbce cieplnej.

proces dekoracji

Poza tym czekolada, uważany za przygotowanie deseru, zalecamy korzystanie z cukier puder, Proszek cukierniczy, posiekane orzechy, kakao w proszku lub kandyzowane.

Gdy gąbka zastynut kulki, włożyć je do szaszłyków lub wykałaczki. Następnie powstały „lizak” zanurzone w powłoce czekolady i walcowane okruchów. W tym przypadku, należy dopilnować, aby wszystkie składniki są całkowicie pokryte ciasto. Nawiasem mówiąc, można keykpops posypać streusel przez kilka gatunków.

Przygotowany do leczenia całkowicie zamrożone, jest on umieszczony w szklance szpikulec w dół. W tej postaci keykpopsy przesyłany do skraplacza i inkubowano przez jedną godzinę.

Keykpopsy: przepis ze zdjęciami krok po kroku (w puszkach)

Istnieje gospodyń domowych, którzy nie lubią długo stać przy kuchence. Niestety, proces przygotowania klasycznego keykpopsa wymaga długotrwałej obecności w kuchni. W tym przypadku, kucharze zaleca się stosowanie uproszczonego przepis. Aby to zrobić z góry probresti małych form silikonowych, przeznaczonych do babeczek, babeczki lub zamrożonego lodu. Je dobrze smarowane olejem roślinnym, a następnie napełnia naprzemiennie gotowe ciasto na herbatniki (wanilia i czekolada). Jako taki, produkt wypiekany jest w piecu przez około 25 minut. W miarę upływu czasu, usunięto ciasta. W ten sposób natychmiast trzymać szaszłyki i pozostawić do ostygnięcia.

Korzystając z tej metody przygotowania, dostaniesz już uformowany keykpopsy. Powinny one tylko obmoknut w polewą i udekorować streusel.

Główną wadą tego przepisu jest to, że ciasto okazuje się mniej pożywne. Po tym wszystkim, aby stworzyć nie jest tłusta śmietana jest używany. Należy również zauważyć, że nie wszystkie komórki gospodarza nie można wyjąć z formy produktów silikonowych całej formy.

Jak wnieść na stół?

Keykpopsy serwowane do stołu z herbatą. Ich ładnie rozłożone na talerzu lub umieszcza się w szklanych zlewek. Korzystać z takich niezwykłych rzeczy powinny być bez łyżką lub innymi urządzeniami.

Jak widać, w tworzeniu amerykańskiego deseru, nie ma nic trudnego. Dlatego przygotuj się keykpopsy może praktycznie każdy.