147 Shares 2379 views

Andrei Dellos: biografia, życie osobiste, rodzina

Andrey Konstantynowicz Dellos jest jednym z najbardziej znanych restauratorów w Moskwie. Otworzył instytucje takie jak "Cafe Puszkin", "Turandot", "Fahrenheit" sieciowych "Mu-Mu", "Orange 3" i innych. Ponadto, posiada także restaurację i za granicą, szczególnie w Paryżu i Nowym Jorku.

On jest wieloaspektowe osobowości. To prawda, że utalentowana osoba jest utalentowany w wszystko Dellos posiada różne specjalności i jako twórcze osoby, kreatywność przejawia się we wszystkim, zwłaszcza, że restaurator zawód wymaga takiego podejścia. W tym artykule będziemy Ci więcej o Andrei Dellosa, jego życiu, bogatym doświadczeniem w branży restauracyjnej.

Andrei Dellos: biografia

Urodził się w Moskwie w dniu 29 grudnia 1955 r. Studiował w szkole numer 12, wraz z dziećmi aktorów i nomenklatury. Jako twórcze osoby, Dellos otrzymał swoją pierwszą naukę w pamięci Szkoły Sztuki w 1905 roku. On jednak nie zatrzymał i poszedł na studia na Wydziale Inżynierii Lądowej w MADI (Moscow State Automobile i Politechniki Road). Okazało się, że nie znajduje się na własną rękę, a pod naciskiem ojca – profesora, przewodniczący wydziału i architekta.

Po Andrew ukończył wyżej wspomnianym instytucie, nie żałuję czasu spędzonego tam. W przyszłości, młody człowiek otrzymał zawód służył w dobrej pozycji, ponieważ w jakiś sposób pomogło mu w pracy, kiedy Andrew był już zaangażowany w branży restauracyjnej. Wśród Dellosa jest duża firma architektoniczna, zaangażowanych w niezwykle skomplikowanych projektów. W związku z tym jest ona ściśle związana z wykonywaniem zawodu, a tym samym roku otrzymał Instytut wiedza była bardzo przydatna. Dzięki tej pracy, aby przejść bardziej aktywnie, i, na przykład, restauracja „Cafe Puszkin” został zbudowany w rekordowym czasie (pięć miesięcy).

W uzupełnieniu do liceum, ukończył kursy w Instytucie ONZ tłumaczy języków obcych. Pierwsze, że wykształcenie w pewien sposób miało wpływ na jego przyszłe życie i siebie. Po ukończeniu kursu, dostaje pracę w Soveksportknigu, a jednocześnie służąc jako szef jednego z redaktorów, produkuje słowniki Wydawnictwo „języka rosyjskiego”. Po opuszczeniu tam, zaczął komunikować się z organizatorami i galerie farby. Ponadto, na początku lat 80. pracował jako przewodnik-tłumacza. W 1987 roku, on już w posiadaniu dużej liczby zawodów – konserwator, symultanicznego, budowniczy i malarz.

twórcze środowisko

Andrei Dellos dorastał w kreatywnym środowisku, ponieważ jego matka była śpiewaczką. Od najmłodszych lat znał osobiście wielu z sowieckiej gwiazdy, oczywiście, jest w jakiś sposób wpłynął na jego marzenia, które teraz były związane przede wszystkim z teatru i kina. Chciał iść do szkoły teatralnej, jak miał marzenie, aby zostać reżyserem, ale wybrał inną drogę.

Jak sam mówi, pokazał wczesnych umiejętności organizacyjne i Dellos myśli byłoby to dobry reżyser. Matka kategorycznie sprzeciwia się jej stopami poszedł ukochany syn Andrei Dellos. Rodzina jest opinia rodziców w momencie miał dla przyszłości restaurator pierwszorzędne znaczenie, a on ich nie kwestionować. W każdym razie, obecny zawód restaurator, który stał się ważnym w jego życiu, to wymaga twórczego podejścia do biznesu, udało mu się i demonstruje będący urzeczywistnieniem swoich udanych pomysłów.

znani krewni

Andrei Dellos ma bardzo ciekawy rodowód. Jego pradziadek był francuski projektant mody, który otworzył kilka sklepów w Moskwie i Sankt Petersburgu na początku ubiegłego wieku. Dellosa kupił ubrania podczas gdy wiele znanych mody takich jak Kuprin.

Monsieur Dellos stał się dostawcą na dworze cesarskim, jak był znany jako wielki mistrz, aby wykazać, od czasu do czasu w swoich kreacjach eleganckie pokrywy i umiejętne pracy z różnych egzotycznych tkanin. Ponadto, zgodnie z jej babcia restaurator, w ich rodzinie był znany Vitus Bering. Jego ojciec Andrew podczas wojny prowadzonej przez batalion francuski ruch oporu. Odznaczony liczne medale i jest kawalerem Legii Honorowej.

Andrei Dellos: miłość życia

Andrew DeLoss ostatni łączy romans z aktorką Alonoy Hmelnitskoy rosyjski. Dla niej to była pierwsza poważna powieść. Dellos był najlepszym przyjacielem słynnego w czasie Dmitrij Zolotukhin Alain jest w czasie randki dopiero będzie aktorką. Niemal natychmiast zaczął żyć razem w mieszkaniu w Chmielnickim. Różnica wieku była z nim 16 lat, jednak nie zniechęcił, a ona naprawdę chciała go poślubić.

Jednak Dellos zdecydował się opuścić Rosję w 1989 roku, kiedy żelazna kurtyna opadła. Postanowił spróbować szczęścia w dalekiej Francji, ojczyzny swoich przodków. Kariera za granicą zaczął rozwijać się bardzo pomyślnie. Jego pierwszą żoną była bogata Francuzka Veronique, który był książęcego rodziny.

„Urocze stworzenie, jak Brizhit Bardo” – tak mówił o swoim Dellos Andrey Konstantynowicz. Jego żona własnością osiedla rezerwatu na przedmieściach Paryża we Francji. Składał się on z budynków w średniowieczu i wcześniej wynajęte członków arystokracji. W tym zamku mieszkał z żoną na dwa lata. Od czasu do czasu mówił do lokalnej baronowie, książęta i markizy, uczynił je znają specyfiki kultury i kuchni rosyjskiej. Mieli córkę, Catherine, który jest teraz 20 lat. W połowie lat 90., że rozstał się z żoną Veronique.

Jego drugą żoną była Eugene Metropolskaya. Jest to antykwariusz, zarządza dwa sklepy i galerie, jest dobrze zorientowanych w sztukach dekoracyjnych. Z żoną Andrey Dellos przez 19 lat małżeństwa. Poznali się w 1990 roku – po raz pierwszy spotkali się w restauracji w Cinema House. Eugene następnie udał się na Sorbonie, a po sześciu latach miłości był przeznaczony spotkać się ponownie, aby nie pozostawiać więcej. Urodziła mu syna, Maxim, który jest teraz 17 lat. Syn studiuje w szkole biznesu, a jego córka – u artysty-projektanta.

Pomimo faktu, że kilka lat była w małżeństwie między nimi nadal pozostał uczucie niepokoju i dzień para zarządzać przegapić siebie. Eugene i Andrei Dellos wśród moskiewskich celebrytów są jednymi z najsilniejszych par.

Francja i z powrotem

Wróćmy do działalności zawodowej słynnego restauratora, a mianowicie, aby przenieść się do Francji, do którego doszło w 1989 roku. Powrót do Rosji przez los będzie musiał wrócić w 1993 roku. Do tego czasu, nie mógł przypuszczać, że jeden będzie restaurator, bo miał postawę wobec tego zawodu był początkowo bardzo sceptycznie. W 1993 roku, z Anton Tabakov Dellos otwartym klubie „pilot”, który był pierwszym krokiem w jego zawrotnej karierze.

Do tego czasu, Andrew mieszka we Francji i był udany artysty na płótnie, który był znaczny popyt. Raz przyjechał na kilka dni ze względu na granicy z Moskwy. Ale przez przypadek nie mogłem lecieć, a wszystko dlatego, że w tych dniach został okradziony i był pozostawiony bez pieniędzy i dokumentów. Po powrocie do Francji, miał indywidualną wystawę, ale to może być zapomniane, ponieważ bez dokumentów nie był w stanie lecieć. Andrei Dellos bardzo zdenerwowany o tym i był w depresji.

Na jego szczęście w tym trudnym czasie poznał swojego starego przyjaciela Anton, który zachęcił go do próby otwarcia klubu. Dellosa spodobał się pomysł i zaczęli do opracowania planu działania. Zadania podzielono wówczas następująco: Anton szuka sali klubowej, a Andrew będzie szukać finansowania. Pozyskanie kapitału początkowego pomogli japoński przyjaciel Dellosa dodatkowo zyskali środki kładąc swoje mieszkania. Znalazca sponsora uprzednio nabyte Andrew obrazu, będąc wielkim fanem jego pracy, odpowiednio, nie odmawiają pomocy artystę.

pierwsze kroki

Według wyników wspólnej pracy po raz pierwszy pojawił, „Pilot”, a następnie do klubu „Soho”. Koncepcja ta została po raz pierwszy wprowadza bardzo prosty, są również stosowane w odniesieniu do drugiego, zostały połączone ze sobą przez korytarz sposób integralnie tworzenia podobne. Projekt okazał się sukcesem, ponieważ w tym czasie coś takiego w stolicy nie było, a raczej był to jedyny klub w Moskwie. To przyszło nawet gwiazdy Hollywood, takie jak Richard Gere, Jean-Klod Van Damme, Per Rishar, jak również lokalnych artystów, takich jak Ludmiła Gurczenko, Ałła Pugaczowa i Philip Kirkorov.

Istnieje wtedy panował trudny okres dostosowawczy, a zatem znaczne trudności pojawiają się w tworzeniu firmy, lecz partnerami wspólnej sprawy jest godne próbuje wydostać się z każdej sytuacji. Po takich projektach jak „pilot” i „Soho”, zdał sobie sprawę, że chce do czynienia z dużą kuchnią, i nie jest częścią rozrywki.

nowe projekty

Po pewnym czasie, istnienie tych dwóch instytucji Dellos był w stanie przeniknąć do zawodu restaurator i zrozumieć jedno: chce dostać się do następnego poziomu. Był zdecydowany tylko na długo uruchomionych projektów, nie widząc sensu w otwarciu restauracji na rok, jak to często otrzymują od innych przedsiębiorców.

W 1996 roku, spółka zależna od francuskiego „Ambasada urody” otwarto, która mieściła się w Pałacu Kultury. Lenin. Tu odwiedzany przez gwiazdy takie jak Konstantin Ernst, Lubow Poliszczuk, Arina Sharapova i innych. Kolejny projekt restaurator staje „beczkę”, które uważa za bardzo dobrą instytucję, która spowodowała bezprecedensowy rozkwit w Moskwie. W tym miejscu pracował intensywnie na części rozrywkowej niego. Restauracje Andrei Dellosa – że „Chinook”, a jeszcze później przyszedł „Le Dyuk”, którego menu były kuchnia francuska (obecnie zamknięte). Andrew zaczął tworzyć sieć restauracji i gospodarka „Mu-Mu”, który otrzymał dużą popularnością w Moskwie.

Kolejny ekskluzywny projekt – włoska restauracja-palace "Casta Diva" – otwarte na Tverskoy Boulevard. Wydała fontanny, girlandy kwiatów, rzeźb wykonanych z marmuru. Menu oferuje klasyczne włoskie potrawy i domowe posiłki.

Wszystkie jego instytucje są zjednoczeni w „Domu Andreya Dellosa”. Recenzje pracowników zatrudnionych w sieć restauracji i kawiarni, przy okazji, sugerują, że instytucje te nie są tak łatwo się tam dostać, a firma jest ścisła selekcja. Są tylko ci, którzy spełniają określone kryteria. Dalej, już na miejscu, Cubs są wysokiej jakości edukacji, a wymagania zadanie jest bardzo trudne, co wynika z instytucjami wysokiego statusu. Goście nie muszą się martwić o poziom usług, ponieważ pracownicy są prawdziwą szkołą zanim stał się kelner.

Profesjonalizm pracowników można poczuć się najbardziej skuteczne i znany ze wszystkich swoich prac, które znajduje się restauracja „Cafe Puszkin” – prawdziwy klejnot firmy. instytucja Moskwa znalazł się w pierwszej 25 restauracji w Europie. Został zbudowany od podstaw, w miejscu, gdzie niegdyś dwór I. Rimski-Korsakow, i okazało się bardzo podobny do rezydencji z XIX wieku. Nawiasem mówiąc, „Puszkin” został po raz pierwszy rozpoczął praktykę usługę teatralną w Moskwie: w stolicy tej praktyki jest następnie zastosowane po raz pierwszy. Restauracja została otwarta w 1999 roku.

Ponadto, w ostatnich latach otworzył galerię jubilera, cateringu Dellos Catering, Cukiernia „Cafe Puszkina” w Paryżu, klub szarego, usługa dostawy Dellos dostawy, antyczne i kwiat galerii i więcej.

wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Andrei Dellosa specjalnego podejścia do treningu. Oprócz mistrzów branży restauracyjnej, jest także zaangażowana w reżysera, stylista i psychologa, ponieważ pracownicy nie po prostu wykonywać swoje obowiązki, ale także zaszczyt reprezentowania instytucji. W tym obszarze, obsługa jest duża rola i znacząco wpływa na popularność miejsc, więc goście muszą uzyskać pozytywne doświadczenia z pracownikami. Takie podejście do treningu daje dobre owoce, a tu kelnerzy są bardzo cenione. Wysoko wykwalifikowani specjaliści często chcą zwabić inne instytucje, ponieważ system edukacji jest uważana za jedną z najlepszych w stolicy. „Kurs w szkole trwa co najmniej sześć miesięcy, z których cztery miesiące przydzielone do podstawowych elementów, a innym razem – program danej instytucji” – mówi Dellos Andrey.

Kontaktować się dla tych, którzy chcą pracować w Maison Dellos:

 • (495) 641-19-27.
 • Obsługa personel: +7 (495) 641-19-27.
 • PR / Marketing: +7 (495) 287-49-33.
 • Dla właścicieli i najemców lokali użytkowych: Tverskoy Boulevard, 26 ..
 • "Cafe Puszkin": (495) 739-00-33.
 • Cukiernicza "Cafe Puszkin": (495) 604-42-80.
 • "Fahrenheit": (495) 651-81-70.
 • "Beczka": st. 1.905 d. 2 +7 (495) 651-81-10.
 • "Orange 3": (495) 665-15-15.
 • "Turandot": (495) 739-00-11.
 • "Chinook": st. 1905 d. 2, (495) 651-81-01.
 • Cafe Network "moo-moo" Str. Bauman d. 35/1, str. 1, +7 (499) 261-36-76.

Prezentowane instytucji znajdujących się w „House Restaurant Andreya Dellosa”.

opinie

Wielu, którzy nie odwiedzili te miejsca, zastanawiając się, czy aby ich odwiedzić? Według obserwacji, opinii użytkowników w większości pozytywne. Eksperci zwrócili uwagę na bardzo dobrą obsługę, wspaniałe wnętrza i, oczywiście, możliwość cieszyć się naprawdę pyszne. Wszystkie restauracje i kawiarnie mają swoje własne cechy w projektowaniu i stylistycznie w kuchni, ale to wiele wspólnego pomiędzy nimi. Rozważmy poglądy przedstawione przez gości, którzy mieli okazję odwiedzić różne instytucje Maison Dellos.

Restauracja „Barrel” goście zauważyć różnorodne dania w szkole siedzieć również biznesowy lunch i bankiety. Istnieją pewne opinie, które wskazują, że restauracja jest nieco poniżej poziomu premii, ale wygląda całkiem przyzwoicie. Prezentowana jest tu kuchnia, zdaniem zwiedzających, smaczne i dobrej jakości. Tutaj można cieszyć się naprawdę pyszne rosyjski żywności. Restauracja jest głównie specjalizuje się w daniach mięsnych. Należy również pamiętać, obszar doskonałe bilardowa, gdzie można grać w zaciszu partii. W 2010 roku, projekt restauracji nie zmieniło: teraz jest zbudowany w stylu współczesnego eklektyzmu. W tym zwrócić uwagę na kilka napompowane miejsca metce. „Dyskretny urok patosu” – tak scharakteryzować niektóre z jego gości.

"Orange 3" – Kuchnia skandynawska restauracja. Położony w centrum miasta, na Tverskoy Boulevard. Figura 3 przedstawia elementy doskonałego projektu kulinarnego: high-end kuchni, wina i unikalną atmosfery. Goście oryginalnych miejscach oznaczonych przez żywności i służyć dania, jak również niezwykłe połączenie smaków. Dla większości użytkowników wrażenie eleganckiej zakładu, pozbawione patosu. Należy zauważyć, że kucharz jest prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie i wyróżniona gwiazdką Michelin. Zasięg nie jest szczególnie duże, ale miłe i interesujące smaczne komplementy że często tutaj, z ceną kilku vysokovat.

Restauracja „Chinook” jest reprezentowana przez kuchni słowiańskiej Wschodniej, tradycyjny ukraiński i rosyjski, a także są potrawy z Europy. Meble nietypowe: to jest stylizowany eko-Loft. Byli, sądząc po opiniach, jest jak mini-zoo, zamontowanego za szybą. Tutaj narodowy charakter można przypisać bardzo wyraźnie. Posiłki są smaczne, obsługa była dobra, panuje spokojna atmosfera, ale to wszystko nie jest tanie.

W restauracji „Cafe Puszkin” opinie w większości pozytywne. Osoby, które odwiedziły to miejsce, sympatia atmosferę czasów cesarskich, obecny jest tutaj – to jest promowany przez odpowiednie wnętrz. Że odległy czas i przekazane w sposób wypowiedzi z kelnerów, gdy odnosi się do gości, używają słów takich jak „sir” i „proszę pani”. za dobrą obsługę, uprzejmy personel, ceny w tym samym czasie bardzo wysoki (średnio rachunek może osiągnąć 5000). Jednak tutaj można znaleźć coś tańszego. W menu, niektóre dania specyficzny, ale w ogóle jedzenie jest smaczne i urozmaicone. Tu można odpocząć od zgiełku w cichej i spokojnej atmosferze, słuchanie muzyki klasycznej.

W „Manon” miejsc wizyt zaznaczyć pozytywną rzeczą, która przyciąga wiele: tutaj jest bardzo harmonijny łączy się restauracja, pub i demokratyczny klub nocny. Dlatego atmosfera jest skromny, wolny, a ty tak. W tym momencie można z powodzeniem cieszyć się wyśmienitą kuchnię francuską, klub tańca i po prostu odpocząć, paląc fajki. Opinie mówią, że to miejsce jeszcze bardziej do centrum rekreacji niż spokojnej kolacji. W restauracji często pojawiała pop gwiazdy.

Odwiedzając „Fahrenheit”, mówią, pyszne koktajle twórczych, niezwykłe potrawy, wykonane z prostych składników. Ekskluzywny zestaw atmosfera barmani i kelnerzy są uprzejmi. Znajduje się w pobliżu restauracji „Turandot”, który ustanawia te same wysokie standardy. Goście mówić o „Fahrenheit” jako miejsce atmosferycznego, niezapomniany dziwnej kombinacji produktów i oryginalnej prezentacji potraw. Należy zauważyć, że w szeregu budynków znajdujących się na stronie Tversky bulwar MHATa są „Pihto”, „Orange 3” i „Kasta Diva”.

Instytucja „Casta Diva” sytuacji przypomina pałac królewski, ale jest pozbawiony zbędnego patosu. Urządzona restauracja jest bardzo ładne i drogie, eklektyczne wnętrza i dania z menu charakteryzują się elegancją. Tutaj można z równym powodzeniem z okazji świąt, randki, i trzymać spotkań biznesowych, jak również idealne miejsce na prywatne uroczystości. Jak wielu odwiedzających zauważyli restauracja ma miłą atmosferę, pięknie ubrani kelnerzy, personel taktowny i pomocny. Dodam, że jedzenie tutaj jest typowo włoskim, serwowane jest w oryginalny sposób, w pięknym naczyniu że tylko pozostawia przyjemne wrażenia z wizyty.

Cafe „moo-moo” sieć różni się od pozostałych instytucji cenach Andreya Dellosa, został stworzony w oparciu o koncepcję bardziej niedrogie jedzenie. Szeroka gama dań prezentowane w menu, a jedzenie uzyskuje się prawie w domu, więc wszystko jest bardzo smaczne i pożywne, oprócz oszczędnie. Niezadowolenie wielu gości instytucji powoduje nagromadzenie dużej liczby użytkowników.

„Turandot” restauracja

Dellos dba o wszystkich swoich restauracjach, ale nadal ma zwierzaka – to „Turandot”, w którym restaurator zainwestował sześć lat pracy i dużo sił twórczych. Jest to popularne miejsce na wszelkiego rodzaju uroczystości, oprócz atmosfery i sytuacji jaka panuje tu absolutnie trzeba zrobić. Według użytkowników, „Turandot” sprawia wrażenie niezwykle stylowej restauracji z przepięknym zespołem architektonicznym. Wnętrze jest wykonane w stylu barokowym, a wszystko wygląda naprawdę luksusowe. Należy zauważyć, że koszty żywności i napojów jest również na „luksus” cenę, ale warto. Zróżnicowane menu, które zawiera między innymi dań, kuchni japońskiej i chińskiej, spokojnej okolicy i usługi na najwyższym poziomie – wszystko to zaznaczyć zadowolonych gości. Zgodnie z gości, gdy jesteś w tej restauracji, masz wrażenie, że jesteś w pałacu z XIX wieku.

biznes za granicą

Restaurator nie ograniczały się do Rosji, a jego działalność wyszedł daleko poza granicami kraju. Otworzył własną restaurację Betony w Nowym Jorku, a następnie w Paryżu Café Pouchkine. Andrei Dellosa dobrze przyjęte za granicą, a jego instytucje są duże zapotrzebowanie. Chef Bryce Schumann, na przykład, został uznany za najlepszy w 2015 roku, za który otrzymał gwiazdkę Michelin. W restauracji New York Times została nagrodzona trzema gwiazdkami. Plany udanej restaurator, aby otworzyć dużą restaurację o nazwie „Puszkin” w Londynie w Berkeley Street. On planuje również rozwój sieci i Bliski Wschód. Około 4500 osób w państwie wymienione spółki, która została założona przez Andrzeja Dellos. Obraz pokazuje nam udanego restaurator, który jest nadal wierny swoim ulubionym zajęciu.

wniosek

Andrei Dellos – osoba bardzo wszechstronny i utalentowany, prawdziwy miłośnik jedzenia i profesjonalny. Jego wytrwałość, odwaga i kreatywność zawsze podziwiam. Impreza, która się z nim stało po przybyciu we Francji, zmienił swój los, zmuszając ją do ewoluować tak jak widzimy teraz: artysta stał się restaurator. Restauracje Andrei Dellosa – stworzenie w którym bardzo dobra kuchnia w harmonii z pięknem wnętrz. Stał się pierwszy rosyjski biznesmen, który został nagrodzony „Michelin”.