129 Shares 5385 views

Jęczmień Przepis na każdy gust

Wiele wieków temu, ludzie wiedzieli dużo podczas gotowania kasza jęczmienna. Więc teraz jest mnóstwo różnych przepisów na jego przygotowanie, a wcześniej miał tylko jeden przepis na jęczmień. Ale owsianka zawsze okazało się doskonałe. Kilka pokoleń rosyjskich bohaterów rosły zboża. Nic dziwnego, że ją kocha i rosyjski car Piotr I. W obecnych warunkach, niewiele osób wie, jak gotować jęczmienia aby wyszło pyszne.


Aby rozpocząć zad należy uważnie sprawdzić, usunąć uszkodzone ziarna. Następnie należy namoczyć w wodzie przez dziesięć godzin. Aby to zrobić, trzeba pamiętać, pewną część ziaren i wody. Na jednym ze szkła kasza jęczmienna wziąć litra zimnej wody.

Jęczmień owsianka na śniadanie nie jest odpowiedni, ponieważ prawie pół dnia przygotowania. Zwykle płatki nasączone wieczorem i rano woda jest odprowadzana. Wypełnić go z dwóch litrów ciepłego mleka i umieścić w ogniu. Nie jest konieczne, aby wypełnić w zadzie z gorącym mlekiem!

Gdy mleko przychodzi do wrzenia, gotować owsiankę z otwartą pokrywą na pięć minut. W tym czasie stale monitoruje ją, aby nie spalić owsianki i mleka nie uciekać. Następnie usuwa się z kaszy ciepła i uporządkowane w dużym garnku wody, tzw łaźni wodnej. Zamknij pokrywę i gotować na wolnym ogniu, aż sześć godzin beżowym odcieniu. Przepis na jęczmieniu pozwala przez cały ten czas, robić swoje. Tylko okresowo uzupełniać wrzącą wodę w łaźni wodnej.

W kaszy jęczmiennej gotowy dodać śmietanę i masło. Nie jest konieczne, aby dodać dowolny inny olej w misce. Jeśli gotować owsianka jest poprawna, to będzie słodki smak, to po prostu rozpływa się w ustach. I nie trzeba go żuć, jak to ma w zwyczaju.

Nie chcesz wiedzieć , jak gotować jęczmienia w domu wody. Przygotowanie go jest znacznie szybsze, ale okazuje się nie tak smaczne. Dlatego, aby poprawić jego smak cechy to dodaje grzyby, warzywa, nawet w trakcie gotowania.

Postaram się powiedzieć, jak gotować jęczmienia bez mleka i podkreślenie niektórych receptur jego przygotowania dla nowoczesnych gospodyń domowych. W każdym przypadku, początek jęczmień musi być dobrze płucze się i moczy się w ciągu nocy w zimnej wody dużego pojemnika z wodą. Woda powinna być podjęta cztery do pięciu razy większa niż zboża. Rano kanalizacyjnych, napełnić zimną wodą i zagotować.

Jeśli nie chcą zadzierać nabył niebieskawy kolor i uzyskać pyszne, ponownie spuścić wodę. Kasza wlać ponownie wrzącej wody, przykryć pokrywą i bardzo niskiej gotować ciepła do miękkości. Na szkle zbóż muszą podjąć trzy szklanki wody. To trwa około godziny. W całym tym czasie, aby nie podnieść pokrywę i mieszać owsiankę nie. Jęczmień owsianka gotowy do wyrzucania na sicie, aby spuścić wodę, aby przesunąć na talerz i dodać masło.

Niezależnie przepis jęczmień zostały podjęte, to zawsze powinien być wcześniej namoczone w wodzie. Bardzo smaczne uzyskane podczas gotowania kasza z kurczaka. Otrzymuje się go jako pilaw. Aby to zrobić, cięcia kurczaka na małe kawałki, dodać drobno pokrojoną cebulę i marchewkę i gotować przez piętnaście minut. Następnie przejście do jęczmienia kurczaka, sól, dodać przyprawy, wymieszać delikatnie, zalać wodą i pozostawić do dusić pod pokrywką, aż będą gotowe. Kasza wchłonie soki z mięsa i warzyw. Jeżeli płyta umieścić więcej masła, można uzyskać bardzo smaczne i satysfakcjonujące danie.

Powiem ci jeszcze przepis na jęczmienia, który jest wykorzystywany w naszej rodzinie. Nazywa się owsianka klasztor i przygotowanie go od czterech zbóż: ryż, gryka, proso i jęczmień. Ponieważ są to przetworzone zboża na różne sposoby i wymagają różnych ilości czasu, konieczne jest, aby zacząć gotować aż gotowanej kaszy jęczmiennej. Proso dobrze wypłukać, zalać wodą, doprowadzić do wrzenia i osuszony ponownie. Rice i gryki tylko umyć.

W osobnej patelni podsmażyć pieczarki z marchwi i cebuli. Następnie, warstwy lub umieścić w naczyniu ceramicznym kocioł każdy rodzaj zboża, warstwa górna każdego z różnych zbóż przesunięcie grzybów i jarzyn. Gdy ta sól i pieprz każdej warstwy i dodać wodę. Kazan umieścić na wolnym ogniu i gotować, aż całkowicie ugotowane. Lubię gotować owsiankę klasztor w donicach ceramicznych porcjowanych w piekarniku.

Może on być gotowy w kaszy jęczmiennej dodać duszone pomidory z miętą. To daje smak i oryginalność prostych potraw. Jeśli twórcze podejście do procesu przygotowania, nawet tak pozornie nieatrakcyjne bałagan, jak jęczmień, może być zabawa w procesie odżywiania.