201 Shares 4133 views

Wioska jest duża Goloustnoye w irkucki: zabytki i rekreacji

Malownicza wioska Wielkiej Goloustnoye – ulubione miejsce kapitanowie jachtów i statków znajdujących się na zachodnim wybrzeżu. Bajkał około 100 km od Irkucka. Czy im się to podoba cichy „Little Farm”, głównie z powodu braku burze. Powstaje wieś w XVII wieku, kiedy molo powstało dla pojazdów, dostarczając różnorodne produkty.

Dziś to piękne miasto jest bardzo rozszerzony i rozbudowany. Aktywnie rozwija przemysł turystyczny, wybudowany ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, rozrywki i centrów handlowych. W przeciwieństwie do wsi Listwianka, we wsi przywołując atmosferę spokoju i niebiańskiego spokoju. Jest to dla nich tu wielu turystów. Dziewiczy obszar przyciąga piękno i ciekawych zabytków.

Miejscowi mówią, że gdy odwiedził w miejscowości Bolshoye Goloustnoye i zobacz niezwykłe krajobrazy i dolinę rzeki Goloustnaya niewątpliwie wrócić tu ponownie. Hipnotyzujące ciszy, przyrody, bogata roślinność, czyste powietrze i niska populacja przyciągnąć turystów z różnych krajów.

Co zobaczyć?

Głównym i naprawdę wyjątkowa powierzchnia obiektu wynosi Mikołaja duży Goloustnoye św. Historię jej rozwoju bardzo tragiczne. Budowę kaplicy rozpoczęto w 1701 roku, a nieco później krzyż został zainstalowany w jego pobliżu. W XVIII wieku, została założona przez Mikołaja Kościół św. W 1937 roku został zamknięty przez władze lokalne. Wewnątrz kościoła otworzył klub

Przebudowa domu Bożego rozpoczął się w 1988 roku. Ale w 1998 roku, jeszcze niedokończony kościół doznał pożaru. Później został ponownie przywrócony, a to jest spalony. To smutny los Cerkiew św. Ale rozkaz Boga udało mu się całkowicie zrekonstruować, a dziś jest to największy kościół z cudownym obrazem. Ludzie przychodzą tu z całego tutaj, aby chrzcić i żenić ludzi i modlić się o zdrowie.

suche jezioro

We wsi Wielkiej Goloustnoye (Irkuck) to unikatowy zabytek geologiczny, który jest suchy, a następnie ponownie napełniony wodą. Jest napełnianie jeziora raz na cztery lata. Naturalne budynek urzeka swoim pięknem wokół jeziora rosną zielone krzewy i drzewa.

Ushkany Pad

Jest to prawdopodobnie najbardziej uderzające i niezwykłe miejsce w regionie Irkucka. Jest domem dla rzadkich gatunków zwierząt i roślin odkryli, że istnieje ponad 400 lat. Są to drzewa cedrowego. Na terenie Bajkał grani to wciąż można spotkać rośliny endemiczne, zakonserwowane od epoki lodowcowej.

Gdzie się zatrzymać?

Zaledwie kilka lat znacznie uszlachetnione wioskę Bolshoye Goloustnoye. Hostele i pensjonaty oferują komfortowe warunki dla mierzonej rozrywką. Taniego budżet wypoczynkowego odpowiedniego hotelu „My Michajłowicz”, wybudowany kilka metrów od jeziora Bajkał. Należy zauważyć, że kompleks został zbudowany jeden z pierwszych.

Oferuje noclegi w podwójnych drewnianych domów z częściowym udogodnienia. Organizowane przez hotel wycieczki krajoznawcze, wesela, wędkarstwo, zimą rekreacyjnych oraz jazdy konnej. Dobre możliwości całorocznego wypoczynku – centrum turystycznym „Bajkał podkowy” oraz Centrum „Nerpenok” zabiera dzieci i dorosłych.

Bardzo popularne camping „Rosyjski Związek”. On kusi turystów spokój, prawdziwą rosyjską łaźnię oraz wyśmienitą grilla. Gdzie można uchronić się od codziennych trosk i po prostu cieszyć się scenerii dziewiczej przyrody.

Niezależnie od tego, w hotelu lub hostelu wybierzesz, gdziekolwiek będziesz witany z życzliwością, gościnności i otwartości. Ceny i jakości usług i będą zadowoleni. Znudzony na wsi nie będzie miał czasu – będziesz zajęty wędrówki, trasy zwiedzania, jazdy konnej i rowerowej. Zapraszamy do małej wróżki nazwie Big Goloustnoye!