841 Shares 7134 views

Szwedzkie ciasta: sernik królewski

Każdy wie, że kuchnia szwedzka charakteryzuje się jego prostotą, jak zachowuje tradycje posiłkiem chłopskiej. Jest znana ze swoich wypieków. Szwedzki kucharz szczególnie cenione produkty, takie jak mleko i ser, więc często je dodać do deserów i wypieków, to w tym obszarze lokalnym gotowanie poczyniła wielkie postępy. Szczególnie popularne królewskiej uważane sernik, szafran kok, kok i rozetami.

Muszę powiedzieć, że bułki są pieczone w cieście nadzienie jest umieścić cukier i cynamon. Oznacza szafran kok pieczenia żółty kolor (ze względu na obecność szafran) urządzone rodzynki, które zużywają kawy. Rosetta stanowią ciastka, smażone, przyprawianych z cukrem pudrem.

Rozważmy kilka receptur na szwedzkich serniki.

1. Sernik królewski

Składniki: sto pięćdziesiąt gramów masła, dwie szklanki mąki, dwie szklanki cukru, pół łyżeczki soli i sody, czterysta gramów sera, pięć jaj, pakiet wanilii, rodzynek, orzechów i suszonych moreli.

Jedna filiżanka cukru, masła, soli, mąki i sody rozciera się do czasu, aż w miękiszu. Ponad połowa ciasta położyć na wysmarowanej formy. Twaróg, jajka, cukry i wanilinę miesza się i umieszcza się w górnej części ciasta, a następnie powleczone rodzynek, suszonych moreli i orzechów włoskich i pozostającego testu. Upiec sernik na czterdzieści minut w piekarniku.

2. Królewski sernik z jabłkami

Przygotowanie badania przeprowadzone na tej samej technologii, jak w poprzednim przepisie. Do napełniania potrzebne są następujące składniki: dwieście gramów sera, trzy łyżki cukru, paczka wanilii, jedno duże jabłko, jedna łyżka cukru, cynamonu, trzy jajka.

Aby przygotować farsz ser cottage mieszane z jajami, wanilii i cukru. Oddzielnie, oczyszczone i wcierać w grubej tarce jabłko. W natłuszczonej formy umieszcza się kawałek ciasta, wypełniając jej i pokrywa się z drugą częścią testu. Następnie stos jabłek, cukier i posypane cynamonem i pokrywy pozostałego ciasta. Przygotowane danie wstawić do piekarnika i piec przez godzinę.

3. sernik królewski

Składniki: pół kilo sera, dwie szklanki mąki, sto pięćdziesiąt gramów masła, pół szklanki cukru, cztery jaja, polozhki sól i sodę, suszone owoce i orzechy do smaku.

Olej ten miesza się z mąki, cukier, sól, proszek do pieczenia i rozciera się. Połowa badania ustanowione w natłuszczonej formie.

Twaróg konieczne z cukrem i jajkami, dodać orzechów i suszonych owoców i umieścić na cieście i przykryć pozostałym ciastem jest. Piec przez czterdzieści minut w piekarniku.

4. węgierski sernik

Składniki na ciasto: jeden i pół szklanki mąki, sto gramów masła, paczka proszku do pieczenia. Na nadzienie: pół kilo sera, dwa jajka, filiżanki cukru, jednego pakietu wanilii. W celu wypełnienia, pięć łyżki śmietany, dwie łyżki cukru pudru, pół cyny mleka skondensowanego.

Wszystkie składniki na ciasto wymieszać i grind do utworzenia miękisz, który układa się na blasze. Ubij jaja z wanilią i cukrem, dodać ser, dobrze wcierać i umieścić na wierzchu ciasta. Należy zauważyć, że w ten sposób trzeba naprzemiennych warstw, z których ostatni powinien być wykonany z ciasta. Upiec sernik na jedną godzinę. Gotowa potrawa jest wypełnione przez polewanie.

Zatem można stwierdzić, że sernik królewski, królewski węgierski i jest idealny dla tych, którzy nie mogą strawić świeży ser. Ponieważ ciasto jest różna czułość i lekkość, to jest dobrze wchłaniane przez organizm. Ponadto część sernik twarogu wzbogaca organizm wielu cennych substancji, jednak ten wypiek nie tylko oryginalny, ale ma także dobry smak i właściwości użytkowe.