460 Shares 6013 views

Brownie, Brownie! Jak uspokoić was?

Starożytne przekonania mają wpływ nawet na tych, którzy uważają się za ateistów. Rzeczywiście, zagubiony w środku mieszkania niczego, wielu instynktownie zwracają się do małych diabłów z prośbą o jej dać, lub powiedzieć w domu, że utrata ogona pokryte dom. Jak uspokoić tajemniczego stwora, myśleć nie wiele, ale najpierw niech parapetówkę kota większość mieszkańców naszego kraju. Czy tak po prostu dlatego, że jest akceptowany, w przeciwnym razie nie będzie powodzenia.

Gdzie tradycja upadł? Od najdawniejszych czasów wierzono, że kot, mistycznym stworzeniem, z jego tajemniczej energii sprząta dom devilry, przygotowując miejsce dla szefa. I to zło, które zostały zapewnione przez naszych przodków, jest prawdziwym panem domu, opiekun domu. O Babayku opowiadali, śpiewali piosenki.

Przekonania, że Brownie (właściciel, Barabashka, Poltergeist, Noisy Spirit) żyje w każdym domu, mieszkaniu, zamku.

Od właściciela zależy dobrobyt mieszkańców, ich spokój. Dlatego bardzo ważne jest, aby uspokoić brownie. Istnieją całe ceremonie dedykowane Barabashka. Dzisiaj te obrzędy są w modzie ponownie, być może dlatego, że wiele z nich jest zmęczony szybkością, rzeczywistość świata.

Prima Aprilis – nie tylko Prima Aprilis lub śmiech. W tym dniu jego urodzin obchodzony jest domów. Jak uspokoić go w te wakacje? Oczywiście, przedstawić prezent. To może być spodek mleka i kawałek chleba z solą, nawet kieliszek wódki. Przysmaki powinny być ustawione w odległym miejscu. Jeśli następnego dnia jedzenie znika – Barabashka szczęśliwy dar. Jeśli będzie – Właściciel zostawiła go dla ptaków, które powinny być podane do pozostałej posiłku. Jeśli ofiara nie jest miłe Barabashka, dary zostaną rozłożone w godzinach porannych.

7 lutego Barabashka obchodzi swoje imieniny. Uznano, że dobry gospodarz zawsze ma coś do przebłagania domy w tym dniu. Barabashka może przedstawić słodycze wykonane własnymi rękami: ciasto, słodkich bułek. Również w tym przypadku powiedzieć fabułę, wzywając Ducha siedzieć obok siebie, zrobić sobie przerwę, a następnie kontynuować, aby utrzymać spokój i porządek w domu.

Żyć dobrze kochany nie tylko przez ludzi, ale także domów. Jak go uspokoić, gdy nie ma urlop? Zbudować łóżko. Jest bardzo do zabawy z dziećmi.

Musimy znaleźć ładne pudełeczko. Może to być pudełko po butach, puszce czekoladek albo pięknym ślub przysług. Należy umieścić „pościel”: prześcieradło z kawałka eleganckie tkaniny, szyte swoje ręce koc, poduszkę.

To łóżko jest wyposażone w zacisznym kącie, więc nikt nie przeszkadzał Mistrza kiedy jest odpoczynek.

Ale małe prezenty Boss. To wymaga stałej uwagi, fakt on i Brownie. Jak uspokoić go w tym tygodniu? W zasadzie, jak również w innych.

Starsi ludzie są przekonani, że Duch nie znosi brudu, bałaganu w domu. Zaniedbane mieszkanie, zaczyna się bijatyka, aby hałas w nocy. Wtedy wszystko może przestać odgrywać rolę Mistrza, aby wyjść z domu. Lokatorzy opuszczony dom czeka na kłopoty: pieniądze w rodzinie nie zatrzymać, mężowie zaczynają pić, a jego żona – spacer.

Dlatego konieczne jest, aby utrzymać dom w czystości i porządku. Dobra gospodyni Brownie w nocy pomaga oczyścić mieszkanie, dom trzyma z dala od kłopotów.

Jest bardzo ważne, aby nie zapomnieć, aby przenieść Mistrza. W przeciwnym razie wiele obraził Brownie. Jak uspokoić go po poważne przestępstwo, nikt nie wie.

Dlatego przy zmianie mieszkania trzeba wziąć łopatę, dużą torbę, ciepłe rękawiczki (w różnych miejscach, różnych wyznań), umieszczone w przedniej części progu i głośno zaprosić Barabashka w nowej obudowie. Po pewnym czasie, podnieść zaimprowizowany „sanki” z honorem i przenieść się do nowego miejsca zamieszkania. I już nie narażać go leczenia, nawiązać nowe łóżko.

Oczywiście, najprawdopodobniej, Brownie – mit doszła do nas z bardzo dawnych czasach. Ale byłoby zapobiec kroplę bajek w naszym zabieganym życiu? I nagle Barabashka?