144 Shares 965 views

Dlaczego rodzice w Indiach nigdy dyscyplinować swoje dzieci?

Rodzice w Indiach uważają, że krzyk nie pomaga im w wychowaniu dzieci. W tym kraju, przeplatają się hinduizm, buddyzm i islam, więc rodzice nie są w stanie wykorzystać swoje najlepsze tradycje. To nie jest akceptowana nawet najbardziej ukarać niegrzeczne dzieci, a nie jest dobry powód do tego.


Chcielibyśmy poinformować Cię o tym, co to znaczy być dobrymi rodzicami, zgodnie z ideami Indian.

życzliwość

Dzieci w Indiach od urodzenia nauczyć się być z każdym rodzajem żywego stworzenia. Tutaj najważniejsza jest cierpliwość, która jest uważana za cnotę. Ale niezdolność do kontrolowania emocji i drażliwość są postrzegane jako wady.

kontrola informacji

Rodzice mają tendencję do ograniczenia oglądania programów telewizyjnych dla dzieci. Takie podejście jest bardzo ważne dziś, kiedy Internet i telewizja może negatywnie wpłynąć na osobę lub nawet być niebezpieczne.

Manners w pierwszej kolejności

Indyjskie kobiety są szczególnie uważać na etykiety przy stole, a oni uczą swoje dzieci odpowiedni sposób. W wieku 2 lat, dziecko nie będzie karane, jeśli zaczął grać przy stole, ale w ciągu 10 lat, to zachowanie jest uważane za niedopuszczalne.

dobrymi przykładami

Rodzice w Indiach są przekonani, że ich nawyki wpływają na przyszłe cechy charakteru dzieci. Dlatego kara za wykroczenia nie jest zbyt popularne: rodzice nie głosił i pokazać, co robić przez przykład. Są zaangażowane w kształcenie starszych krewnych, jak w Indiach, kilka rodzin często mieszkają pod jednym dachem.

ścisły związek

Indian lekarze zalecają rodzicom spać ze swoimi dziećmi, aby mama i dziecko czuł się wzajemnie i nie martwić się. Jeśli dziecko martwi się matka natychmiast bierze go w ramiona.

myślenie głośno

edukacja szkoła opiera się na duchowości i tolerancji. Dzieci uczą się zwerbalizować swoje myśli i omówić je. System edukacji w szkole zachęca dzieci do ujawnienia ich potencjału.

nauczyciel tabu

Nauczyciele w Indiach muszą być bardzo tolerancyjny: nie mogą być niezadowolenie lub popyt coś, co nie zrobić to sami. Ponadto, często są spotkania poświęcone kwestii, jak zachowywać się nauczycieli, a nie dzieci.

self-uprawa

Głównym celem każdego studenta – aby poprawić sobie. Indyjskich dzieci dążą do poprawy siebie, i nie będzie lepiej niż ktokolwiek inny.

stosunki nieformalne

Nauczyciele nie wahaj się, aby pokazać swoją miłość do swoich uczniów. Mogą przytulić dziecko lub pat na głowie. Niemniej jednak, że nie ma faworytów, ponieważ każde dziecko potrzebuje zatwierdzenia.

Jak w każdym kraju, indyjski edukacja i zasady edukacyjne oparte są na mentalności. Jednak nie ma nic złego w tym, aby pożyczyć od swoich zasad i traktowane z uprzejmości i cierpliwości do swoich dzieci.