224 Shares 5265 views

Australijska aktorka Dzhessika Mare

Dzhessika Mare – utalentowana młoda dziewczyna, która umiejętnie łączy modelu wygląd i talent aktorski. W wieku 32 lat, ona osiągnąć to, co stało się jednym z najbardziej popularnych aktorek w Australii, wystąpił w słynnym amerykańskim serialu, i współpracował z wieloma znanymi markami odzieży i kosmetyków. To był trudny los, który udał się do dziewczyny, pozostawiono do utwardzenia jej charakter, który pomógł zdobyć popularność i uznanie.


Dzhessika Mare: biografia

Niewiele osób wie, że popularna aktorka urodziła się w Republice Południowej Afryki, ale Jessica mieszka tam zbyt mało, aby coś zapamiętać. Jej rodzina przeniosła się często, zmieniając krajów i kontynentów, ale ostatecznie Mare postanowił osiedlić się w Australii. Ale po schron został znaleziony ojciec Jessiki zmarł nagle, a wszystkie troski rodziny spadł na barki matki. Na początku było ciężko, ale potem rodzina była w stanie dostosować się do realiów życia.

Dzhessika Mare, jak również wszystkie normalne dziewczyny, chodzenie do szkoły, ale jest to szczególnie trudne, biorąc pod uwagę. Z dojrzewania w Mare obserwowane dwubiegunowe zaburzenie psychiczne, i że największą przeszkodą na drodze do sukcesu akademickiego. Klacz bardzo nieśmiały i starannie ukrywane. Ale mimo choroby, Dzhessika Mare kończy szkołę, a następnie z powodzeniem wprowadzić Institute of Dramatic Art.

Początki kariery

Jeszcze jako student w Instytucie miała główną rolę w serialu „Na wizytę do Raftery”. Rola w serialu przyniosła sukces Jessica i sławę, można by nawet powiedzieć, że obudziła się znanym i stał się jednym z najbardziej znanych aktorek w Australii. Po tym oferuje zaczęli przybywać jeden po drugim. I Jessica zdecydowała się zagrać w równoległej serii „Legend of the Seeker” opartego na serii książek fantasy autorstwa amerykańskiego pisarza. Mara pojawiła się w pierwszych i drugich sezonów.

Klacz przyciągnął uwagę amerykańskich agentów, aby wybrać aktorów do kręcenia serialu, i zaproponowali umowę Jessica. Po tym, aktorka przeniosła się do Los Angeles, a następnie w Miami, gdzie zostali strzelanie projekt „Magic City”. Kiedy pierwszy sezon serialu został zwolniony, a jego ocena pozwoli przedłużyć na kolejny sezon, który również uczestniczył Dzhessika Mare. postać aktorki został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, co pozwoliło dziewczyny do stawienia się na wystawie przed zamknięciem.

Po powrocie do Australii, aktorka zagrała dla lokalnych kanałów telewizyjnych w różnych programach telewizyjnych i filmach. Ale postanowił spróbować swoich sił w teatrze. Propozycja przyszła szybko, i zagrała kilka występów w popularnym australijskim teatrze. Równolegle okresowo Jessica wystąpiła w kampanii różnych australijskich marek odzieży i kosmetyków. Uczestniczył również w filmie dokumentalnym o szkodliwości cukru.

Dzhessika Mare: filmy

Jessica widać nie tylko w filmach australijskich, ale również w amerykańskich filmach. Zagrała w dramacie, jak „Dwie pięści, jednego serca” w thrillerze „Eagle” oraz filmie telewizyjnym „Carlota”. Wszystkie role aktorki różnorodne i nietypowe. Przed zgodę na nagrywanie, Jessica czytała scenariusz i wtedy podjąć decyzję. Klacz wyraził również postać w filmie animowanym „Airplanes”.

życie osobiste

Podczas kręcenia swojego pierwszego projektu „O wizycie Raftery” aspirująca aktorka spotkała aktora Jamesa Stewarta, który wystąpił także w serialu. Poznali się kilka lat, a następnie ogłosił, że dziecko czeka. Kilka miesięcy później, Jessica urodziła się dziewczynka, ale trzy lata później kochankowie rozstali. Para nie zalegalizowała swój związek, tak długo przewlekły proces nie był.