501 Shares 3385 views

Biografia Azamat Bishtova: kariera muzyczna i życie osobiste

Biografia Azamat Bishtova dziś wielbiciele zainteresowany w takich dziedzinach, jak Kaukaska chanson. Będziesz także utwory wykonywane przez tego młodego człowieka? Chcą poznać szczegóły jego biografii i życiu osobistym? Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić swoją ciekawość. Zapraszamy do lektury!


Azamat Bishtov piosenkarz: biografia. dzieciństwo

Urodził się 5 grudnia 1991 roku w głównym mieście Adygea – Maikop. Nasz bohater jest wychowany w zwykłej rodzinie. Jego ojciec zarabia Shatby Bishtov ciężkiej pracy fizycznej. Azamat Mile matka jest gospodynią domową. Jej obowiązki zawsze należały: gotowanie jedzenie, czystość mieszkania i rodzicielstwa. Nasz bohater ma siostrę, która jest wywoływana Zairu.

Azamat Bishtova biografia wskazuje, że poszedł do pierwszej klasy w 1998 roku. Nauczyciele zawsze chwalili go za jego pragnienie wiedzy i dobrego zachowania.

Kilka razy w tygodniu chłopiec poszedł do klubu tanecznego. On również nauczył się grać na harmonijce. Azamat regularnie uczta dla rodziców i koncertów siostra domowych. Ojciec i matka byli przekonani, że ich syn świetlaną przyszłość na scenie.

W wieku 14 lat, chłopiec zdobył pierwsze pieniądze. Dla nich był w stanie kupić telefon komórkowy jako dar matkę w dniu 8 marca.

działania twórcze

Początkowo chłopak tańczy w zespole „Zori Maikop”. Potem przeniósł się do innej grupy – „Nalmes”. W pewnym momencie Bishtov Jr postanowił rozpocząć karierę muzyczną. Po ukończeniu studiów, nasz bohater zaczął mówić na rocznice, wesela i inne uroczystości.

Facet był w stanie udać się do lokalnego State University na wydziale prawa. W wolnych chwilach śpiewał w restauracji i kawiarni Majkop. Zadowoleni goście zostawili mu hojny napiwek.

piosenki

Biografia Azamat Bishtova mówi, że ten młody człowiek przyzwyczaił się do osiągnięcia swoich celów. Kilka lat temu wiedzieliśmy o nim tylko w swoim ojczystym Adygeya. A teraz on napisał piosenkę śpiewaną wielu mieszkańców rosyjskich miast. Jaki jest sekret jego popularności?

Gorycz zdrady, głębokie uczucia, ludzkie wzajemne uznawanie w miłości matki – wszystkie te tematy zostały powtórzone w piosenkach Bishtova. Jego repertuar zawiera śmieszne, smutne i emocjonalny kompozycję.

Rosyjski słuchacze znają i kochają piosenki Azamat, jak „Idę pod wpływem alkoholu” i „Wódka – gorzką wodę”. Nie tak dawno temu Bishtov wykonywane w duecie z Anzhelikoy Nachesovoy. I pisał piosenki „Dance” z wokalistą Lila.

Bishtov Azamat: biografia, życie osobiste

Obecnie serce Adygei artysta swobodnie. Tak daleko na horyzoncie spotkał dziewczynę godną zostania żoną i matką jego dzieci. Żona powinna być wierny, opiekuńczy i ekonomiczny. To sprawia, że wymagania te Azamat do jego potencjalnego kochanie. Nie ciągnęło do pań w Topeka, mini spódnice, ze sztucznymi ustami i tym samym włosy. Skromność i naturalność – te cechy ceni u dziewcząt.

Konkludując

Teraz wiesz biografię Azamat Bishtova. Przed nami jest utalentowany, oddany i pracowity człowiek. Życzymy mu wielu sukcesów w pracy i wielkiej miłości!