865 Shares 5417 views

Rury do dostarczania wody – z rur metalowych do tworzyw sztucznych, i vice versa

Rury do zaopatrzenia w wodę – najbardziej eksploatowane System podtrzymywania życia obudowa osoby. Używane z odległej przeszłości, stali lub rury żeliwne nie są odporne na korozję i nie wymagają częstych wymian. Stosowanie polimerów, jako materiał na rury, ma zwiększony okres użytkowania rur wodnych 40.


Nowoczesne materiały polimerowe do rur obdarzone wyjątkowym właściwościom wydajności. Może pracować przy wysokim ciśnieniu do 30 atmosfer, wysokie temperatury – do 90 stopni, stosowanych do pralki zewnętrznego i stojaki na działanie promieniowania słonecznego. Rury polietylenowe podczas zamrażania nie traci swój kształt i wydajność. Wadą polipropylenu i polietylenu produktów jest istotny współczynnik rozszerzalności liniowej. Advantage – małym ogniu.

Rury z tworzyw sztucznych – tani, niezawodny i bardzo szybki montaż materiału.

Rury z tworzywa sztucznego do wody są zamontowane na zimnej, systemy ciepłej wody i ogrzewania. Wybierając rury do wymiany lub instalacji nowego zaopatrzenia w wodę, konieczne jest, aby dowiedzieć się, ich wydajność oraz warunki, w których pracują. Jeśli zimnej wody wystarczy, aby dowiedzieć się wytrzymać rury ciśnieniowej (w atmosferze), na rury grzewcze muszą wiedzieć, jakie maksymalne warunki temperaturowe mogą pracować przez długi czas. Elementy łączące są tak zwane „armatura”. Średnica rury do zasilania w wodę jest optymalny do 3/4 cala.

Rury z tworzywa sztucznego dla dostarczania wody zamontowany na trzy różne sposoby. Rury PCV są połączone sposobem „na zimno spawania” spetsrastvor zmiękcza elementy ścienne mają być połączone, a po ochłodzeniu, tworzenie trwałej struktury. Specjalna lutownicę z ogrzewanymi ściankami wewnętrznymi rur polipropylenowych i złączki są połączone po strukturę gotowy do pracy chłodzenia. Z tworzywa sztucznego i metalowych rur są połączone metodą zaciskania, gdy łącznik rurowy jest umieszczany w i za pomocą narzędzia do wkładania uzyskania wymaganej gęstości związku. Zaletą plastikowych rur wodnych jest możliwość samodzielnego montażu, wielu ludzi będzie w stanie zebrać projektanta – Plastic hydrauliką.

Miedzią – eksploatowane od wieków.

Rury z miedzi do odpornego na erozję hydraulicznego odporne na ekstremalne temperatury od – od 200 do 250 stopni Celsjusza, praktycznie nie rozszerzalności liniowej tłumić szkodliwe mikroorganizmy. Może być stosowany w układach wysokiego ciśnienia, aż do 50 atmosfer. Wysoka temperatura sprawia, że możliwe do wykorzystania w systemach grzewczych i upewnij się, ciepłej i zimnej wody. Ceny materiałów i robocizny jest bardzo wysoka.

Na rynku budowlanym są rury z tworzyw sztucznych, które mogą spełniają wymagania do pracy w każdych warunkach, od wewnątrz do przestrzeni zewnętrznej. Przy wyborze Rury do zaopatrzenia w wodę, można mieszkać na tych, które spełniają Twoje potrzeby.