303 Shares 6003 views

Piękne Nazwy angielskie – historia i pochodzenie

Piękne nazwy angielskie nie są dla nas czymś zupełnie dziwne i nieznane. Bogate dziedzictwo literackie z angielskich poetów i pisarzy badają dużą liczbę ludzi. Angielskie nazwy są bardzo piękny dźwięk i może stanowić zdrobnienie. Ale to jest, być może, i wszystkie ich podobieństwo do znanych nam nazwisk słowiańskich.


Popularne nazwy angielskie są reprezentowane głównie przez stary krajowy lub zaimstvovannyminovymi. Od starej formacji anglosaskiej aby przetrwało sporo nazwisk, na przykład, Edwarda i Mildred. Według szacunków stanowią one jedynie 8% wszystkich istniejących dziś. Ta sytuacja miała miejsce po tym jak kraj został podbity przez Normanów. Podczas gdy na ziemi angielskiej stały się popularne imiona męskie, takich jak William, Roberta i Richarda.

Piękne angielskie nazwy z Biblii

Z rozprzestrzenianiem się chrześcijaństwa w Anglii szlachetny rodzina zaczęli nazywać swoje dzieci po świętych biblijnych. Późniejsza tradycja nazwać ich dzieci według kalendarza pojawił się i prości. Wiele nazw, rozprzestrzenia się wśród ludzi, zostały poddane pewne zmiany. Na przykład, trzy brytyjska nazwa pochodzi od hebrajskiego Joan – Joan, Jane i Gene.

Purytanie, zwolennicy ruchu religijnego, sprzeciwia się do kościoła, ukuł takie piękne angielskich nazw, takich jak Sharon, Benjamina i Deborah. Bardzo często wymyślone ich możliwości były bardzo śmieszne, a niektóre z nich przetrwały do dnia dzisiejszego.

Jest to niemożliwe, aby przypomnieć wkład pisarzy w historii nazw angielskich. Pisarze spopularyzowane wielu istniejących nazw i owoce twórczej wyobraźni.

pochodzenie

Pochodzenie i historia nazw poszczególnych badaniach naukowych. Według naukowców cząstki w celu zebrania informacji, aby dowiedzieć się więcej. Na przykład w Anglii, w rodzinie szlacheckiej był bardzo zabawny tradycja, dziecko na chrzcie dano tylko dwa tradycyjnej nazwy, a jeden z nich stał się jego nazwa. Trochę dziwne, ale Brytyjczycy są przyzwyczajeni.

Generalnie, rodzice nie mają limitów na liczbę nazw podanych dziecku oficjalnie. Zazwyczaj były dwa lub trzy, ale czasami kwoty dochodów i aż do dziesięciu. Oczywiście, wszystko nikt nazwy używane, ale nadal stara się pamiętać o wszystkich krewnych i celebrytów.

Od 16 wieku, brytyjski stał protestantów, a jeśli do tego pięknego nazw angielskich wzięto od świąt Bożego Narodzenia, nowa religia doprowadziła do powstania nowych tradycji. Wiele nazw zostały podjęte od Starego Testamentu i Nowego Testamentu.

Ale byli też ludzie, którzy chcieli w jakiś sposób wyróżniać, i wymyślili taki rzadkich angielskimi nazwami, takimi jak Miłosierdzia, miłosierdzie i innych. Były też zabawne przypadki, gdy zaciągnięcie przymierza są nie tylko nazwy, ale cały wiersz.

Później, gdy religia jest spychany na dalszy plan, znowu zaczęli wracać do starych nazw – Daisy, kwietniu, Amber. W sposób zawiera nazwy włoskiej i francuskiej. Czasem, czytając prasę angielską, można stwierdzić, że dana osoba może być nazywany tutaj popełnił żadnego słowa. Weźmy, na przykład, rodzina Beckham, który nazwał jednego ze swoich synów Brooklyn, i jego córkę – Harper Seven.