284 Shares 8309 views

Tabletka "Taran" Radiation

Od czasów zimnej wojny w każdej apteczce, który został wydany do żołnierzy, to antidotum, które chronią je przed szkodliwymi skutkami promieniowania. Uznano najbardziej skutecznych środków „Taran”. pigułki promieniowania stosowane. Z nich korzystać bez zalecenia eksperta nie będzie możliwe. Lekarstwa nie można znaleźć na otwartym rynku.

właściwości

Lek ma silne działanie psychotropowe. Środki służy antidotum antidotum po wystawieniu na działanie chemikaliów. Jego zasada opiera się na hamowaniu ludzkiej metabolizm organizmu, co spowalnia działanie upojenia i dystrybucji substancji toksycznych w tkankach i narządach zakażonego. Po raz pierwszy lek zaczął produkować w Indiach.

Preparat wytwarza się w szczelnie wypełnionej kapsułki. W każdym z nich jest 6 tabletek. Ta unikalna kapsuła była częścią wojskowej pierwszego zestawu apteczka do użytku osobistego AI-1. Posiada również apteczkę w AI-2. Lek jest przeznaczony dla ludności cywilnej w przypadku wojny nuklearnej. Eksperci twierdzą, że tabletka „Taran” musi najpierw strzelać na osobę w stan szoku, kiedy był w obszarze, w którym użył broni jądrowej.

Gdzie mogę znaleźć tabletkę?

Lek jest antidotum fosforu do wszystkich elementów. Lek ten jest powszechnie stosowany w czasie wojny w Afganistanie. Próbki są apteczki we wszystkich placówkach oświatowych, w których przedmiotem jest nauczane „szkolenia pre-Service”.

Innym AI-2 można znaleźć w dużych przedsiębiorstwach i fabrykach w działach obrony cywilnej. Zestaw ten jest przeznaczony dla wszystkich pracowników firm bez wyjątku. Na sygnał Obrony Cywilnej o zbliżającym dorosłych zagrożenia nuklearnego trzeba wziąć jedną tabletkę, a dzieci, w zależności od grupy wiekowej, połowę lub jedną czwartą. Ile „Taran” pigułki można pić w ciągu dnia? To wszystko zależy od stopnia zagrożeń chemicznych.

Czy tabletka jest niebezpieczne „Taran”?

Zdaniem wielu naukowców, te tabletki mają bardzo silne działanie psychotropowe na ciele i szkodliwe dla zdrowia skutki w przyszłości. Już pod koniec lat dziewięćdziesiątych, to znaczy zaczął produkować w mniejszych ilościach. Dekret prezydencki został wydany, zgodnie z którym w bezpośrednim sposób do wszystkich organizacji musiały być podejmowane z magazynów silnych leków i go zniszczyć. Wielu liderów organizacji z zestawów narzędziowych anulowane. Jednakże istnieją również zignorował rozkaz. W niektórych przedsiębiorstwach, apteczka z niebezpiecznym aptece do dnia dzisiejszego.

Teraz stróże prawa mają do czynienia z problemami związanymi z narkotykami „Taran”. środki psychotropowe stanowi zagrożenie dla ludzi cierpiących z powodu uzależnienia od narkotyków. Stosowanie leków nie jest przeznaczeniem, może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Powinny być ściśle zgodnie z instrukcjami, aby podjąć środki „Taran”. Ile można pić tabletek w konkretnym przypadku może być rozwiązany tylko przez lekarza. Lek jest stosowany w medycynie dzisiaj. Jednak, aby to nie jest takie proste.

Tabletka „Taran” można zastąpić?

Lek został stworzony na podstawie aprofen. Składnik ten dotyczy klasy substancji silnie 3. W medycynie stosowany również lek „aprofen”, który jest podobny do pigułki „Taran” kompozycji. Lek ten ma szerokie spektrum działania. Oznacza to, po raz pierwszy wyprodukował krajowej kadry naukowej w zakładzie farmaceutycznym imienia Ordżonikidze.

„Aprofen” Działanie rozpoczyna się w ciągu pół godziny po podaniu i utrzymuje się w ciągu 4 godzin. Pojawiają się nieprzyjemne objawy, takie jak zawroty głowy, suchość w ustach. Wzrok pogarsza się znacząco. Nie zawsze jest możliwe, aby skupić się na jednym temacie.

Lek „Taran” i narkomania

Lek może powodować halucynacje. To wystarczy, aby wziąć tylko dwie pigułki czuć euforię. W tym stanie, pacjent jest zaniepokojony mowy i koordynacji ruchów. W tym przypadku, pacjent pozostaje świadomy. Nie przez przypadek lek jest stosowany przez amatorów mocnych wrażeń. Warto zauważyć, że tabletki nie są uzależniające. Jednak euforia fanów często powrócić do przyjmowania leku.

Warto pamiętać, że należy stosować zgodnie z zaleceniami „Taran” (tabletki). Zatrucie klinika, leczenie podobna do innych substancji psychotropowych. W przypadku zatrucia jest ból brzucha, głowy, drgawki. Pomoc udzielana jest wyłącznie w specjalistycznej placówki medycznej, nie możemy działać na własną rękę.

skutki uboczne

Podobnie jak wiele innych grup substancji psychotropowych, oznacza to szkodliwy wpływ na organizm ludzki. Przede wszystkim dotyczy to układu nerwowego, tak że po silne pobudzenie jest znacznie uszczuplone. Po otrzymaniu środków w nadmiernych ilościach u pacjenta obserwuje się agresji, wahania nastroju. śmierć może nastąpić w przypadku przedawkowania.


Są charakterystyczne skutki uboczne, takie jak suchość w ustach, zawroty głowy, nudności i wymioty. W rzadkich przypadkach, nie są błędami w jelitowego, sercu i nerkach. Podwyższone ciśnienie śródczaszkowe, zaburzenia widzenia. Przeciwwskazanie do stosowania uważane jaskry, niewydolność nerek, nadciśnienie i zwiększona wrażliwość składnika aktywnego. Daleki od nieszkodliwe są „Taran” pigułki. Zdjęcia są przedstawione w artykule.

Recenzje przygotowania

Ciekawe historie można usłyszeć z ust człowieka, który kiedyś miał do odbycia służby wojskowej w Afganistanie. Preparat pozostawia żołnierzy, aby chronić je przed atakiem chemicznym i wyeliminować strach. Biorąc tylko jedną tabletkę, chłopaki oczy. Niektórzy stają się agresywne, inni cieszyć się życiem, kiedy nie było wojny. Wszystko to jest spowodowane wpływem halucynogennych pigułki. W wielu żołnierzy pod wpływem alkoholu popełnił straszliwe akty. Jeśli wierzyć opinii, efekt leku trwała tylko kilka godzin. Następnie pacjent czuł straszliwy zmęczenie.

Jednak nie było to możliwe w niektórych przypadkach zrobić bez narkotyku „Taran”. pigułki promieniowania chronić żołnierzy, kiedy wróg użyto broni chemicznej. Co więcej, tylko za pomocą takich substancji psychotropowych, w stanie chronić żołnierzy na depresję.

Tabletka „Taran” – silny środek. Jego stosowanie jest uzasadnione tylko w wyjątkowych przypadkach.