528 Shares 9414 views

Ultrabook Lenovo Yoga 3 Pro: opis, charakterystyka, opis i opinie użytkowników

Firma Lenovo – jeden ze światowych liderów na rynku elektroniki. Marka ta jest aktywnie promuje swoje produkty w segmencie notebooków, opracowanie całkowicie oryginalne koncepcje i łącząc je z wysokiego poziomu urządzeń montażowych. Przykład urządzenia do których te cechy są całkowicie charakteryzuje – laptopa IdeaPad Yoga 3 Pro. Urządzenie to – kolejny produkt z linii jogi, główną cechą, która – Urządzenia Okładka Zbiory zdolne obracać o 360 stopni. Co więcej, tego typu laptopy wyposażone w ekran dotykowy. W rezultacie odpowiednie urządzenie może rzeczywiście przekształcić w tablet. Laptop Lenovo Joga 3 Pro umieszczony w łatwym do użycia, funkcjonalne i dostatecznie dużej wydajności urządzenia. Jakie środki może spełnić podobne kryteria? Co użytkownicy mówią o swoich doświadczeniach w wykorzystaniu funkcji urządzenia?


Podstawowe informacje o laptopie

Główną cechą, która charakteryzuje laptopa Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro, a także innych urządzeń linii Yoga, – zdolność do pokrycia Monitor otwarty 360 stopni. Urządzenie jest wyposażone w układ Core m, która jest oparta na technologii i procesów technologicznych Broadwell 14 nm. pobór mocy mikroukładu – 4,5 watów, w niektórych przypadkach może dorosnąć do 6 watów. Funkcja ta pozwala na korzystanie z systemu chłodzenia z minimalną mocą. Częstotliwość znamionowa Core M procesor – kolejność 1 GHz, jednak te układy mogą pracować w trybie dalej Turbo Boost, w którym to przypadku mogą rosnąć na częstotliwości 2,9 GHz (chociaż ta nie osiąga się wszystkie modyfikacje CPU) , Intel Core M Chip posiada zintegrowany podsystem graficzny Intel HD Graphics 5300, który może działać na częstotliwości z zakresu 900 MHz.

Należy pamiętać, że istnieje kilka wersji Jogi Lenovo IdeaPad 3 Pro – 80he00hqrk, 80he00chua, 1370 i innych. Nie należy mylić z innych laptopów uważane podatnych rozwiązań. Na przykład, urządzenie Lenovo Yoga Tablet 3 Pro – tabletka, zupełnie inna kategoria urządzeń. Działa w ramach mobilnego systemu operacyjnego Android 5.1. Prezentowane w różnych wersjach Soup Lenovo Yoga 3 Pro – 1370, na przykład, działać zgodnie z „pulpitu» Windows. Funkcja ta jest bardzo blisko wersję mobilnego systemu operacyjnego, jednak obsługuje inne kategorie zastosowań. Modyfikacje, które reprezentowane laptopa Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro – 80he00chua i inne, mają podobną funkcjonalność. Różnice leżą głównie w regionalnym urządzenia specyfikacji.

wygląd

Pokrywa laptopa Lenovo Yoga 3 Pro, a jego dolna część wykonana jest z aluminium. Grubość urządzenia w jego części najgrubszej – 15 mm, z których 5 mm wyświetlacza. Urządzenie waży około 1,19 kg. Na podstawie niewielkich rozmiarów, urządzenie jest klasyfikowane jako ultrabuk Lenovo Yoga 3 Pro. Urządzenie jest ustawione w taki sposób, aby „na Doskonała”. Jego grubość jest porównywalna z tabletki. Faktycznie, z powodu wielkiej mobilności wieka, laptop przekształca tabletki, jeżeli jest to konieczne. Tom przyczynia się również do urządzenia z ekranem dotykowym.

Po lewej stronie obudowy znajduje się złącze USB– Wersje 2.0 i 3.0, gniazdo typu HDMI oraz czytnik kart pamięci, który jest kompatybilny z formatem mediów SD. Po prawej stronie devaysa istnieje inny typ portu USB 3.0, audioslot 3,5 mm, jak również klawisze sterujące odpowiednie do tych, które znajdują się na płytach. Otwory znajdują się za zawiasu, z tyłu urządzenia.

zarządzanie

Klawiatura ma stosunkowo mały ruch. Niektóre przyciski funkcyjne są połączone z cyfrowym. Można go określić konieczność przyzwyczaić do tego układu, jak wspomniano przez niektórych specjalistów IT. Klawiatura Lenovo Yoga 3 Pro jest nieuregulowana biały poziom jasności podświetlenia. Może on zawierać kombinacje autorem Fn i klawisza spacji. Devaysom może zarządzać za pomocą touchpada, jego wielkości – od 90 do 60 mm.

Jak zgłosić użytkowników, urządzenie jest bardzo kompaktowa klawiatura wygląda, i opiera się na fakcie, że różne strony do krawędzi ciała jest dużo miejsca. Można zauważyć, że klawisz CTRL znajduje się w rogu – jak na wielu innych laptopów w tym miejscu zmontowany przycisk Fn, a to sprawia, że korzystanie z klawiatury, jak niektórzy użytkownicy nie są zbyt wygodne.

Jeśli chodzi o touchpad – właściciele notebooków i eksperci twierdzą jego wygodę. W wielu aspektach, taka ocena jest fakt, że odpowiedni komponent sprzęt obsługuje gesty, dzięki którym użytkownik może przewijać strony, zmiany powiększenia lub tekst. Wśród istotnych cech touchpada – klawiszy odpowiadających prawy i lewy przycisk myszy, w połączeniu z jego głównym panelu. Pomiędzy nimi określone oznakowania linii, a po kliknięciu na nich – do usłyszenia kliknięcia, co pozwala rozpoznać działanie, podobne do tego, co odbywa się za pomocą myszki.

charakterystyka

Następny jesteśmy zainteresowani studiowaniem aspekcie Lenovo Yoga 3 Pro – cech. Przestudiujmy je szczegółowo.

Urządzenie jest wyposażone w układ Core M o nominalnej częstotliwości około 1 GHz (specyficzny składnik zależy modyfikacji), z opcjami sprzęgające Turbo Boost wiórów można przyspieszyć do 2,9 GHz. Układ ma poziom pamięci podręcznej 3 z 4 MB. Struktura procesor – 2 rdzeń obróbki 4 strumieni.

kontroler grafiki – takich jak Intel HD Graphics 5300.

Wielkość wyświetlacza wynosi 13,3 cala. Monitorować Rozdzielczość – 3200 przez 1800 pikseli, głębi kolorów – 276 IPP. Matrix produkowane przez technologię IPS i IGZO, ma błyszczące wykończenie, jak również podświetlenie LED.

Objętość przenośnego RAM – 8 GB, rodzaj – DDR3L-1600. Moduły są wbudowane w płytę główną.

Objętość laptopa dysk twardy – 256 GB, Typ – M.2 SSD.

Jest wsparcie dla interfejsów: USB, gniazdo Micro HDMI, gniazdo audio.

Komunikacja: moduł Wi-Fi i Bluetooth w wersji 4.0.

Sprzęt audio zawiera mikrofon i dwa głośniki.

Pojemność baterii – 5900 mAh 4 komórki.

Preinstalowany na laptopie OS – Windows 8.1 na wersji 64-bitowej.

Cechy charakterystyczne oznaczone są bardzo konkurencyjne. W szczególności w procesorze. Chip Intel Core M – wśród najwydajniejszy, które są prezentowane na rynku urządzeń mobilnych. Takie chipy, w szczególności, aktywnie angażuje się w wydaniu Apple MacBook.

Całkiem przyzwoite można nazwać RAM. W praktyce oznaczone akcję – 8 GB – aktywna kilka aplikacji. Jednakże, jeśli każdy właściciel notebooka wynagrodzenie będzie wymagane eksploatowany ilość pamięci jest obecny w urządzeniu.

Pojemność dysku twardego jest zgodny ze standardowymi wskaźnikami rynku notebooków. Ponadto, modyfikacja Lenovo sprzedaje serię przenośny również uwzględnić, oraz zwiększoną objętość dysku, na przykład, 512 GB.

Karta wideo jest wystarczająco wydajne. Ale jego działanie cechuje niektóre specyfiki pod względem zaangażowania częstotliwości granicznej pracy – ten aspekt rozważymy bardziej szczegółowo nieco później.

Niektóre komponenty sprzętowe laptopa są zgodne z nowoczesnymi potrzeb użytkowników. Główne standardy komunikacyjne – Wi-Fi, Bluetooth, USB – obsługiwane urządzenia.

Ile Lenovo Yoga 3 Pro laptopa? Cena tego urządzenia – około 91 tysięcy rubli .. Konkretne stawki są ustalone politykę poszczególnych dostawców na wiele sposobów – rubla. Również devaysa wartość zależy od konfiguracji. W szczególności, jak wspomniano powyżej, istnieją modele z dyskiem twardym 512 GB na rynku. Laptopy wyposażone w nich będzie kosztować więcej.

miękki

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1. Ta wersja systemu operacyjnego – „desktop”. Tak więc, laptop nie jest przeznaczony do pracy z aplikacjami mobilnymi ze sklepów takich jak Google Play. Systemu operacyjnego Windows 8.1 zapewnia wysoki poziom zgodności programów stworzonych dla wcześniejszych wersji systemów operacyjnych firmy Microsoft. Dlatego dla użytkowników przyzwyczajonych do Windows, uruchomić oprogramowanie zainteresowania do próbek nie będzie problemu.

Wewnętrzna struktura urządzenia

Przejdźmy teraz do studiowania bardziej wewnętrzna struktura laptopa Lenovo Yoga 3 Pro. Przeglądaj go można poprzez usunięcie 10 śrub mocujących pokrywę dolną.

Znaczna ilość miejsca we wnętrzu trwa devaysa baterię. Płyta znajduje się w górnej części obudowy urządzenia. Wielu specjalistów IT powiedzieć jej zwartość. W prawej części jest to dysk twardy, a także moduł Wi-Fi. Na środku płyt zainstalowany modułów procesora i pamięci RAM. zewnętrznych elementów systemu chłodzenia układu są umieszczone po lewej stronie płyty głównej. Są one reprezentowane przez dmuchawę i przewód ciepła wykonanej z miedzi.

pokaz

Mamy teraz badać cechy Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro ekranie laptopa. Urządzenie wyświetlacz jest chroniony przez szkło typu Gorilla Glass. Wyświetlić ukośne Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro – 13,3 cala. Rozdzielczość Specyfika devaysa obejmuje aktywację skalowanie w trybie Windows. Jak pokazują badania przeprowadzone przez specjalistów IT, maksymalna stawka jasności białego ekranu wynosi około 302 cd / m². gama m Kolor według ekspertów ekran laptopa. – 87% sRGB. Wskaźnik temperatury barwowej – około 6500 K.

Wszelkie trudności w skalowania obrazów w jednym czasie lub innego zezwolenia użytkownicy nie rejestrują. Jeśli jednak uruchomić przeglądarkę, czcionka może być zbyt mała. Mimo, że takie wady można wyeliminować poprzez skalowanie instrumentów. Laptop display – dotyk, nie ma wsparcia dla „multi-touch”, urządzenie może obsługiwać do 10 jednoczesnych naciśnięć klawiszy. Tak więc, urządzenie może być eksploatowany bez problemów, jak pełnej płyty.

dźwięk

Wśród najważniejszych rozwiązań dźwiękowych realizowanych w laptopie – JBL głośniki typów, wspiera odtwarzanie dźwięku przestrzennego Maxx, opracowany przez Waves Audio. Przez Maxx audio wyspecjalizowanych aplikacji, można zarządzać biblioteką multimediów. Warto zauważyć, że głośniki są właściwie umieszczone na devaysa pokrywie urządzenia. Ta cecha, jak również specyfika rozwiązań technologicznych realizowanych w laptopie, określić wygląd efektu surround. Według wielu użytkowników, jakość dźwięku laptopa Lenovo Yoga 3 Pro – jeden z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Za pomocą tego urządzenia można wygodnie słuchać muzyki i różnych efektów dźwiękowych w grach, oglądaniu filmów.

produktywność

Wydajność notebooka Lenovo Yoga 3 Pro zależy przede wszystkim od wydajności procesora i jego moduł wideo. Dlatego specjaliści IT daje szacunkową wartość odpowiedniego parametru, przede wszystkim na podstawie wskaźników, zatrzaśnięte do określonego urządzenia sprzętowego. Jednak wielu ekspertów wolą identyfikować względną wydajność procesora w stosunku do wykonywania modeli konkurencyjnych i rówieśników.

Popularna testu PCMark 8 Intel Core M Chip wskazują wyniki porównywalne do tych, które odzwierciedlają skuteczność chipie Intel Broadwell. Wydajność kart graficznych, wielu ekspertów wolą zidentyfikować w testach 3DMark. 5300 jednostka graficzny HD Graphics ujawnił, eksperci uważają, stosunkowo skromne rezultaty przy porównywaniu wydajności przy wykonywaniu konkurencyjnych rozwiązań. Specjaliści IT wytłumaczyć to mówiąc, że karta graficzna zainstalowana w laptopie Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro, producent określa ograniczenia rozpraszania ciepła, w wyniku częstotliwość akceleratora graficznego – jest dość niska. Zatem szybkość modułu wideo w niniejszym devayse pozwala na uruchomienie gry nie jest zbyt wymagający. Zaleca się, aby ustawić rozdzielczość nie większą niż 1366 x 768 pikseli.

Według wielu użytkowników, jak i specjalistów IT, uważany laptop Lenovo pod względem wydajności jest porównywalna z niektórych rozwiązań stacjonarnych. Jednakże, aby kupić go specjalnie dla dzisiejszych wymagających gier, niektórzy eksperci nie polecam ze względu na stosunkowo niską wydajnością karty graficznej.

Można zauważyć, że laptop nawet w trybie aktywnym obciążeniu CPU i karta graficzna nie było zbyt wiele. Wzrost temperatury jest odczuwany głównie w obszarze znajdującym się poniżej wyświetlacza – w rzeczywistości, w którym procesor jest umieszczony.

Stand-alone

Najważniejszą cechą każdego laptopa – czas pracy bez ładowania. Rzeczywista wartość tego wskaźnika zależy nie tylko od charakterystyki baterii, ale także od sposobu korzystania z urządzenia przenośnego. Jeśli chodzi o tę opcję – wielu specjalistów IT wolą go również ocenić porównując wydajność konkurencyjnych rozwiązań.

Eksperci pamiętać, że laptop Lenovo zachowuje konkurencyjność w pracy we wszystkich trybach – zarówno przy minimalnej jasności ekranu oraz bez znacznego obciążenia procesora i karty wideo, a na najwyższych wskaźników dla pierwszego parametru i wiórów obciążeniem. Według producenta devaysa czas pracy baterii – 7,2 godziny. Członkowie i eksperci obserwują skuteczność porównywalną do tego wskaźnika. Niektórym udaje się ustalić wynik na 8-9 godzin – ale tylko wtedy, gdy średnia jasność wyświetlacza i odłączony Wi-Fi moduł. Jeżeli używamy laptopa przy pełnym obciążeniu procesora i innych komponentów sprzętowych, można oczekiwać, że będzie działać w trybie autonomicznym, kolejność 5-6 godzin.

odkrycia

Tak więc, jakie wnioski można wyciągnąć o devayse Lenovo Yoga 3 Pro? Przegląd urządzenia, które są wykonane, pozwala przede wszystkim powiedzieć, że ten notebook – wystarczająco wydajne, łatwe w obsłudze i wszechstronne rozwiązania. Podstawowym zadaniem współczesnego użytkownika, pozwala nam całkowicie rozwiązać, i uzupełnia dopasowanie do każdej żądanej pozycji poziomej pokrywą.

Jak właściwe uwzględnienie kosztów możliwych urządzeń Lenovo Yoga 3 Pro? Urządzenie jest wyższa niż cena tego zestawu do niektórych rozwiązań tego samego zestawu komponentów sprzętowych bezpośrednio wcześniejszego określenia wydajności. Jednak urządzenie Lenovo posiada szereg unikalnych cech – bardzo lekkie, małych grubościach, montaż na wysokim poziomie, przy braku znaczącego hałasu, Wielka dźwiękowych, łatwości stosowania. Na rynku istnieje kilka rozwiązań, które kolektywnie posiadał wszystkie te zalety.

Tak więc, można powiedzieć, przede wszystkim unikalność koncepcji, która jest Lenovo Yoga 3 Pro laptop. Cena tego urządzenia, jak wielu ekspertów IT, uzasadnia połączenie unikalnych cech wybranego urządzenia.

opinie

Mamy teraz zbadać bardziej szczegółowo devaysa oceny jego użytkowników. Co ludzie mówią o możliwościach wymienionych właściciele laptopów Lenovo Yoga 3 Pro? Opinie użytkowników można podzielić na następujące główne kategorie:

– odnoszące się do wyglądu devaysa;

– ocena użyteczność z laptopa;

– w odniesieniu do wydajności urządzenia.

Przestudiujmy je szczegółowo.

Recenzje wyglądu urządzenia

Joga koncepcja proponowana przez Lenovo, obejmuje produkcję urządzeń zdolnych do przekształcenia mieszkaniowym, niedostępnych dla większości rozwiązań na rynku. Zgodność z regularnych 3 laptopy z serii koncepcja ta nie może być kwestionowana, a użytkownicy zgłosić. Według właścicieli Lenovo Yoga 3 Pro, nowa linia urządzeń pod względem wzornictwa, jak również poprzednie wersje tego laptopa jest na najwyższym poziomie. Aluminiowa obudowa i niewielkie rozmiary sprawiają devaysa rozwiązania Lenovo jednej z najbardziej stylowych i oryginalnych na rynku.

Komentarze na temat użyteczności laptopie

Projekt, w pełni odpowiadające pojęciu Jogi, w połączeniu z wysokim komfortem użytkowania urządzenia przenośne, jak zauważył jego właścicieli. Układ kontroli, konstrukcja przyczynia się również do zwiększenia konkurencyjności laptopa unikalnego środowiska. Który zdaniem wielu fanów elektroniki z Lenovo, nie tyle na rynku światowym, i uważa za absolutnie uzasadnione stosunkowo wysoką cenę urządzenia.

Recenzje wydajności laptopa

Jeśli chodzi o wydajność Lenovo Yoga 3 Pro, wielu użytkowników donoszą, że wybrać ten notebook, przede wszystkim ze względu na preferencje zgodne z projektem lub ze względu na fakt, że koncepcja proponowanego przez Lenovo, przyzwyczajony do nich, a oni nie mają specyficzne potrzeby, aby przejść do rozwiązań z innych marek. Właściciele devaysa ocenić wydajność nie tylko w kategoriach zdolności do uruchamiania notebooka obecnych gier, ale w aspekcie wydajności urządzenia dla typowych zastosowań. Takich jak, na przykład, przetwarzanie dokumentów, pracy z zasobów internetowych, oglądanie filmów, słuchanie muzyki. W tym sensie szczególna krytyka właścicieli laptopów nie wyrażają. Urządzenie pracuje bez awarii i zauważalnych opóźnień – i to staje się czynnikiem kluczowym dla wielu użytkowników w ocenie wydajności urządzenia.