90 Shares 3923 views

Biografia i filmografia Dzheka Bleka

Dzhek Blek – słynny amerykański aktor, muzyk i działacz społeczny. Teraz jego kariera filmowa zaczęła spadać, ponieważ jest więcej czasu na jego grupy rockowej, który jest wokalistą. Jednak jego talent został uhonorowany dwiema nominacjami do nagrody „Złotego Globu”.


Na początku lat osiemdziesiątych

Jack urodził się 28 sierpnia 1969 roku w małym miasteczku w południowej części Stanów Zjednoczonych, w stanie Kalifornia. Jego matka była Żydówką, a ojciec – Szkot, oboje rodzice mają zawodu inżyniera. Niestety, ich małżeństwo nie było wystarczająco silne, a gdy chłopiec miał dziesięć lat, luka oficjalnie postanowił skonsolidować. Dziwnego, że dziecko zostało pozostawione żyć z ojcem.

Oczywiście, Jack udał się do matki do odwiedzenia, ale ich związek nie był wystarczająco blisko, a po przyjęciu do Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, wszyscy zamilkli. rozwód rodziców, poruszający i dużo wolnego czasu doprowadziły do tego, że w dzieciństwie chłopiec często walczyła, chuliganów i komunikował się z policją. Wtedy mało kto by pomyślał, że ten facet będzie sukces w przyszłości. Wydawało się, że chce iść do więzienia.

zmiany

Życie dał ostry zakręt, gdy Jack naukę w szkole teatralnej, ma rację w jego szkole. Młody mężczyzna lubi przekręcać pomieszczeniu pełnym ludzi, był artystyczny, wyzwolona i całkowicie pozbawiony lęku przed wystąpieniami publicznymi. Nawiasem mówiąc, to z powodu miłości do wybryków Czarny nigdy podziałką. Postanowił poświęcić się do show-biznesu.

Utalentowany nastolatek zapalono po raz pierwszy na srebrnym ekranie w reklamie w telewizji lokalnej. Ten filmografia Dzheka Bleka zaczyna się od roli w „potknął faceta” w wieku czternastu lat. Debiut okazał się sukcesem, i to było po nowej roli w wielkim filmie i serialu. Niestety, język rosyjski nie jest powielany wszystkie filmy, w którym wystąpili Dzhek Blek. Jego filmografia obejmuje takie wielkie filmy, jak „Marsjanie atakują!”, „Johnny Sęp”, „Wróg publiczny” i wielu innych.

Chwila chwały

Są to role, które sam artysta uważa udavshimisya. To, na przykład, sprzedawca w sklepie muzycznym w komedii „fanatyka”, w reżyserii Dzhona Kyusaka. To właśnie po tej pracy, filmowcy sobie sprawę, jak wielki talent komediowy ma Dzhek Blek. Filmografia, główne role w filmach znanych mu wagę, było wiadomo, że znacznie wzrosła liczba zaproszeń do strzelaniny. Zrobiliśmy go sławnym obrazy takie jak „pomarańczowej County”, „Płytki facet”, „King Kong”, „The Holiday” i wielu innych.

Oprócz pracy w filmie Czarny często pojawia się jako gość na koncert wieczorny TV. Uwielbia bawić i szokować publiczność, a ona reaguje na niego z miłością.

życie osobiste

W stosunkach piosenkarz rockowy i aktor jest zaskakująco stała. Jego narzeczona, Tanya Haden, córka muzyka jazzowego i piosenkarza, sam zawód wiolonczelista. Spotkanie w styczniu 2006 roku, mieli cztery miesiące sformalizować swój związek, a latem tego samego roku ich syn urodził się, a dwa lata później rodzina ma kolejne dziecko.

muzyk

Powrót w 1994 roku, kiedy filmografia Dzheka Bleka ma już kilka udanych filmów, on i jego przyjaciel Kyle Gass postanowił utworzyć grupę. wykonanie styl był rock, ale jest mieszany z elementami komediowymi. Duet trwa do dziś. Okresowo, muzycy dają występy i docenione przez miłośników dobrego humoru.

Zwycięstwo przerwa aktorstwo

Aktor Dzhek Blek, którego filmografia obejmuje około dwa tuziny obrazy, oraz w filmie „fanatykiem”. Jest tam, że był w stanie ujawnić nie tylko jako roli wykonawcy, ale również jako muzyk. Po tym, reżyserzy sami zaczęli znaleźć Black. Dla niektórych ról on nawet udało się uzyskać dość znaczną opłatę w wysokości trzech milionów dolarów.

Jednym z pierwszych, dużych, postrzegane przez krytyków filmów uznanych za „Szkoła Rocka”, w której Jack dostał rolę metalowych gitarzysta i nauczyciela w niepełnym wymiarze godzin. To było dla niej, dostał swoją pierwszą nominację do „Złotego Globu”. A sam obraz był sukcesem komercyjnym i zebrał w świecie zatrudnić ponad sto trzydzieści milionów dolarów.

Dzheka Bleka filmografia obejmuje pracę z Peterem Jacksonem – człowieka, który był w stanie tchnąć nowe życie w pracach profesora Tolkiena. Dramat „King Kong” otrzymał trzy cenionych statuetkę „Oskara” i nie zawieść ich twórcy wyniku światowego box office'u.

Oczywiście, większość ról w taki czy inny sposób związany z muzyką, ale to nie znaczy, że aktor zawisł w jednej roli. W każdym obrazie ukazuje nowe, nieznane widza Dzhek Blek. Filmografia mu dość wszechstronny. Ma dramat i komedię i telenowele. Ale w każdym projekcie Czarnej działającego na wierzchu.

przyszłość

Fani mają nadzieję, że ich idol nie poprzestał, a tam jest jeszcze wiele ciekawych filmów i programów muzycznych. Karierę rozpoczął w 1983 roku z części bitowych w reklamach. Dziś filmografia Dzheka Bleka jest bardzo imponujące. W ramach projektu na następny rok już kilka zdjęć, a także plany na głos nowego animowanego filmu „Kung Fu Panda”. Możemy tylko czekać i czekamy na wielki film.

Jest możliwe, że będzie chciał, aby rozpocząć swój własny film lub krótki film. Zostanie on ogłoszony w najbliższym czasie, ale to trzyma wszystko w tajemnicy Dzhek Blek. Filmografia, który przeszedł już listę czterdziestu wierszy, wkrótce zostanie dodana jeszcze kilka rzeczy. Można przytoczyć przykład z ostatnich dziesięciu lat pracy twórczej aktora:

 • „Kung Fu Panda-3„(głos).
 • "ImarShou" (format 3D).
 • "Muppety" (voice).
 • "The Big Year".
 • "Bernie".
 • "Kung Fu Panda 2" (głos).
 • „Podróże Guliwera”.
 • „Właścicielem czasie i przestrzeni.”
 • "Start Time".
 • "Kung Fu Panda" (głos).
 • „Jaja w tropikach”.
 • "Rewind".
 • „Margot jedzie na ślub”.
 • "Holiday".

Wszystkie te prace należą do różnych gatunków, ale aktor spisał się świetnie z każdej roli, każdy film otrzymał swoją część widzów miłości. Filmografia Dzheka Bleka ukazuje, jak ważne jest, aby uwierzyć w siebie i słuchać wołanie serca.