427 Shares 4494 views

Saki błoto

Korzystanie z mułu siarczku błotem Saki Lake w ginekologii ze względu na swoje unikalne właściwości, a mianowicie zdolność do wyeliminowania stanu zapalnego, zabijać bakterie i mikroby, które walczą obrzęk.


Saki szlam zawiera w swoim składzie związków chemicznych – sinestrol i fonnikulin które mają właściwości podobne do żeńskich hormonów i przenikają do krwi przez tkanki ludzkie.

Korzystanie Saki błoto w ginekologii, aby skutecznie leczyć zapalenie przydatków, macicy i pochwy, przyczepność, erozja, poprawić jajniki, walka oziębłość i odchylenie macicy.

Według statystyk, zabiegi lecznicze, ponad 40% kobiet, które ukończyły pełny cykl zabiegów z wykorzystaniem brud Saki, pozbył niepłodności, a ponad 90% – z powodu problemów zdrowotnych innych kobiet.

W leczeniu tych chorób Saka płuczek wiertniczych w postaci i zastosowań vnutrepolostnyh procedur wykorzystujących specjalne rury z dobrze przygotowane i oczyszczone Saka błota.

Podczas korzystania Saka brud rozprowadzić na miednicy w postaci majtek. W tym celu jest on podgrzany do temperatury 37-39 ° C, w czasie aplikacji – 15-20 minut.

Zastosowania Saki mułu – nanosi pelloidy grubość od kilku milimetrów do centymetra. Nie jest konieczne, aby kupić specjalnie do tego celu w saszetkach rasfassovannuyu brudu w postaci aplikacji, gdyż w tym konkretnym przypadku, to opakowanie nie zapewnia pożądanego dopasowanie aplikacji do pracy na powierzchni ciała pacjenta.

Zanieczyszczenia w polu także podgrzany, zmieszano i ugnieciono i potem wtryskuje z końcówką. Po mułu procedury przyjęcie przemyto za pomocą natryskiwania solanką (solanka), i po – ciepłej wody.

Niedawny wzrost w przypadkach, gdy brud w polu próbuje przekazać zwykły nieprzygotowany do tych celów siarczku błocie mułu, który również jest zapakowany w prowizorycznych warunkach. Bądź ostrożny i uważaj na podróbki. Nie wystarczy kupić brud, pakowane do żadnego szczególnego białą plastikową rurkę. Saki brud mogą być wytwarzane tylko w Saki!

Pozostałe opakowania, z wyjątkiem plastiku, wprowadzenie może Porvatov.

Stosować występy może być ponownie użyty do tego zastosowania jest po wystarczającym przemyto ciepłą wodą, a następnie gotowano w 3% roztworu sody kaustycznej o 7 – 10 minut i na sucho.

Przed ponownym użyciem jego końcówki zaleca szmatką nasączoną protiret w roztworze alkoholowym.

Skuteczność Saki błocie świadczy oficjalnej medycyny, co roku dziesiątki tysięcy kobiet z pomocą krymskim kurorcie przywrócić swoje zdrowie i zyskać nadzieję na macierzyństwo.

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Nie można używać Saki błoto w przypadku problemów z serca, naczyń krwionośnych, zaostrzenie chorób skóry, krwawienia, gruźlica. Żylaki są również przeciwwskazaniem do błota.

Jeśli to możliwe, należy przed nałożeniem na studia specjalną literaturę, takie jak broszury Saki błocie edytowany przez praktyków, który został opublikowany w Saki GRRES w 2010 roku. Pomoże to w pierwszej kolejności do samodzielnego ustalenia, czy liczyć na podobne leczenie, a po drugie – zaraenie rozważyć pytania do lekarza prowadzącego, ponieważ w praktyce, około połowa z nich albo nie słyszał o tej metodzie leczenia, czy uważają, że neefektivnym na z powodu osobistego zainteresowania sprzedażą leków na całym świecie farmatsepticheskih obawy.