813 Shares 9133 views

Obcinanie płetw do korekcji figury

Dla kobiet, które nie mają idealne ciało od urodzenia, istnieje duża liczba technik chirurgicznych pomaga wyeliminować niedoskonałości. Wśród nich są powiększania piersi i różne urządzenia do podnoszenia, unosząc biodra, a drugi przez długi czas stały się standardowe procedury w celu ułatwienia korekty. Jednakże, nie jest wyjątkowo mało atrakcyjny sposób w celu uzyskania pożądanych konturów – usunięcie dolnych krawędziach w celu utworzenia pasa. Dzięki tej operacji zmniejszył średnią tułowia.


Według niektórych historyków, usuwanie płetw nie jest nową metodą. Według niektórych relacji do takich manipulacji uciekają się do epoki wiktoriańskiej, gdy dodatkowo wykorzystane i gorsety dla tworzenia drobnej talii.

Obcinanie płetw był bardzo tematem dyskusji, a na początku lat 70-tych. W Stanach Zjednoczonych zaledwie kilka chirurgów przeprowadził interwencję, ze względu na bardzo wysokie ryzyko powikłań i działań niepożądanych. Należy zauważyć, że żebra są najbardziej ważnych części ciała ludzkiego. Dlatego mówimy o chirurgii plastycznej w tym przypadku, trzeba zrozumieć powagę konsekwencji.

Operacja usunięcia żeber obejmuje zwykle usuwanie dwunastej, jedenaste, i (w niektórych przypadkach) dziesiątego parą żeber. Pierwsze dwa (11 i 12) są nazywane „pływające”. Chronią one narządy wewnętrzne tylko z tyłu, a nie z przodu. Dziesiąta obejmuje agencje parami po obu stronach, więc usuwanie płetw może to być bardzo niebezpieczne.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Płetw ma kilka znaczących wad. Głównie technika inwazyjna obejmuje dość długi okres ożywienia. W niektórych przypadkach, rehabilitacja trwa do sześciu miesięcy, a dopiero po tym okresie bólu są w całości wyeliminowane. Ponadto pacjent, przyjmując tę operację, należy przygotować się do faktu, że na plecach po zabiegu pozostaje dość widoczna blizna.

Według wielu na świecie wykwalifikowanych i doświadczonych chirurgów plastycznych, eliminacja dolnych żeber jest bardzo ekstremalnych i niebezpiecznych manipulacji, aby poradzić sobie samodzielnie w celu osiągnięcia celów kosmetycznych, doskonały wygląd.

Klatka piersiowa chroni ważne narządy wewnętrzne. W ten sposób nawet niższa pary są rozmieszczone w taki sposób, że są one zdolne do ochrony przeciw negatywnych efektów mechanicznych pęcherzyka żółciowego, nerek, część brzucha. Procedura usuwania żeber może być przeprowadzona w przypadku awarii. Występuje on, na przykład, w przypadku problemów w wzrostu i rozwoju narządów (gdy klatka piersiowa tworzy pewne przeszkody) lub do zwalczania raka kości.

Operacja usunięcia żeber w Ameryce chce wymagać sporo wysiłku. Zgodnie z ogólną zasadą, bez żadnych szczególnych problemów procedura odbywa się w tych krajach, w których wymogi bezpieczeństwa są nieco niższe. Należy zwracać uwagę na informacje otrzymane, eliminując fałszywe, niewykwalifikowanych lekarzy. Należy pamiętać, że ta operacja jest nieodwracalna – żebra nie odzyskać więcej niż kiedykolwiek.

Jednakże, istnieje ogromna liczba alternatywnych sposobów osiągnięcia nawet jeśli nie jest idealne, ale bardzo atrakcyjna postać. W opinii wielu wykwalifikowanych specjalistów, głównym problemem w większości przypadków nie jest w strukturze piersi, w obecności nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy brzusznej. W takich przypadkach najbardziej skuteczna metoda korekcji jest wysiłek fizyczny (bieganie, spacery i inne intensywne).