257 Shares 6638 views

Apetyczny rolki kurczaka nadziewane

mięso drobiowe może gotować pyszne i oryginalne dania – na przykład rolki. Dzielą się one na dwie główne kategorie: pieczonych i gotowanych rolek kurczaka z wypełnieniem. W tym artykule zebraliśmy najbardziej smaczne przepisy kulinarne dla takich potraw.

Rolki z kurczaka z serem Adygei

Trzeba będzie jeden i pół kilograma wypatroszonego kurczaka siedemset gramów Adygei ser, zioła, sól i przyprawy do smaku.

Oddzielić mięso od kości i skóry, odpychają je i posypać solą i pieprzem. Na wierzchu położyć kawałki Adyg ser, zmieszane z ziołami i przyprawami. Staczają klopsy, okłady z gazy szczelnie przeciągania przędzy i gotować w słonej wodzie przez czterdzieści minut. Następnie usunąć gazy i szuka się pod walcami prasującymi, w celu nadania im pożądany kształt. Okazuje się gęste i aromatyczne mięso soczyste nadzienie ser!

Rolada z kurczaka w piekarniku z boczkiem i serem

Trzeba te składniki: piersi kurczaka, bekon, wstępnie plasterkach, oleju roślinnego i ser.

Filet odpychają i dodać pieprz i sól. Na każdy kawałek mięsa umieścić na plastry bekonu, a następnie szczotki z serem. Teraz krotnie każdy kawałek w rolce, i zabije go wykałaczką. Wlać na blasze, skropić olejem i piec przez dwadzieścia pięć minut w temperaturze 200 ° C

Połączenie z boczkiem, serem i kurczaka – zawsze wygrywa!

Rolka z kurczaka nadziewana „omlet i czosnkiem”

Z tego przepisu trzeba trzystu gramów majonez siedemset gramów (ud kurczaka lub filet), pięć jaj, czosnku, oleju, pietruszka, pieprz, sól do smaku.

Trzepaczka jaj majonez do ujednorodnienia wlać na natłuszczonej miski i piec przez piętnaście minut w temperaturze 220 ° C, otrzymujemy upieczonego omletu. Teraz cięcia kurczaka na małe kawałki i dodać do niego sól, pieprz, czosnek i posiekane świeże zioła (drobno). Na omlet równomiernie rozłożyć filetów, zwinąć w rolkę i owinąć szczelnie gazę, wiązanie się kończy.

Następnie przygotowuje litr bulionu z kurczaka, który jest potrzebny do zagotowania rolki przez pół godziny. Po ochłodzeniu naczynie rozwinąć gazę i tnie rolkę jaj kurczaka na kawałki o grubości do trzech centymetrów.

Bardzo nietypowy i apetycznie!

Rolki kurczaka nadziewane suszonych moreli i orzechów

Trzeba będzie te składniki: jeden kurczak, filiżankę orzechy włoskie, dwa jajka, dwieście gramów suszonych moreli, łyżeczki mielonego imbiru, dwie łyżki masła, majonez i zioła do smaku.

Naciąć skórę kurczaka z tyłu i wyjąć go. Pozostałą pulpy być oddzielone od kości i pokroić na plastry. Teraz umieść je na swojej skórze i dodać pieprz i sól.

Morele umyć, namoczyć w zimnej wodzie przez około godzinę. Po tym, suche i mielone lub inny Peremel w malakserze. Wymieszać z orzechami, imbir, jaj i zielonych. Mieszać do uzyskania jednolitej masy. Wypełnienie jest gotowy. Umieścić go na plasterki skórę kurczaka, rolki w rolki. Teraz trzeba dodać trochę pieprzu i soli, a następnie owinięte w folię. Umieścić chleba w piecu i piec przez godzinę w temperaturze 190 ° C, usunąć folię i opuszczać rolki w piecu przez następne dziesięć minut. Wyjąć naczynie, to w lodówce i plaster.

Rolki z kurczaka nadziewane ziołami najlepiej zarejestrować lub majonez.

Bon appetit!