493 Shares 5600 views

Pyszne ciasto czekoladowe z rękami

Aby przygotować czekoladowe ciasto z wiśniami, że nie jest konieczne, aby spędzić dużo czasu. Konieczne jest jedynie, aby starannie przygotować i zakup niezbędnych produktów. Ale żeby stworzyć delikatność „ciasto czekoladowe bez konieczności” nie trzeba kupować zbyt wiele produktów. Najprawdopodobniej wiele gospodyń domowych można znaleźć wszystkie niezbędne składniki w lodówce i szafkach żywności. Iw porównaniu do innych deserów, wyśmienite ciasto czekoladowe nie zabierają zbyt wiele czasu.


Aby przygotować ten deser, trzeba będzie: 150 g mąki, 150 g mleka, pięć łyżek cukru i dwie łyżki kakao w proszku, pięćdziesiąt gramów skrobi ziemniaczanej, trzy łyżkę oleju roślinnego, jedno jajko i około pół łyżeczki sody do gaszenia, które mogą być za pomocą wrzącej wody, soku z cytryny lub octu. Jak widać, te produkty nie są obecnie brakuje.

Teraz należy przejść bezpośrednio do preparatu. Po pierwsze, olej, jajka, mleko, napoje gazowane i cukier powinien być starannie wymieszano. Możliwe jest również nieco pokonać otrzymanej mieszaniny. Następnie konieczne jest, aby wymieszać mąkę, skrobię i kakao, dodając całe ciasto. Formy, które przygotowuje do następnego smaczne Ciasto czekoladowe, należy rozmaz olejem.

Przed przystąpieniem do procesu wytwarzania, piec powinien być ogrzewany do około 180 ° C. Ciasto jest umieszczony w postaci posmarowaną olejem, należy piec przez około trzydzieści minut. Aby sprawdzić, czy nie przygotowany deser, można użyć mecz. W takim przypadku, jeśli jest suchy, ciasto dla przyszłości deser jest gotowy.

Po ochłodzeniu osad, konieczne jest cięcie go na dwie równe części względem siebie. Jedna część jam mazistej, a następnie połączyć z drugą połowę ciasta. Dalsze dekoracja deser produkowane zależy od wyobraźni i smak, który sprawia, że.

Ponieważ konstrukcja deser można cukier puder, proszek kakao, czekoladę, które można otrzymać w prosty czekolady i tarki. Coat ciasto z syropu wiśniowego można wykonać z jagód, owoców i dżemu, dżem lub kremu. W produkcji smakołyków można pokazać całą fantazję, że masz tak, że został on nabyty niezapomniany smak. Na przykład, jest możliwe zastosowanie śruby lub rodzynek, dodaje się bezpośrednio do ciasta.

Aby zadowolić swoich bliskich, można przygotować proste ciasto z czekoladą. Aby to zrobić, trzeba będzie około 170 gramów mąki, dwie łyżki miodu, pięćdziesiąt gramów kakao, 150 mililitrów oleju roślinnego, łyżeczkę proszku do pieczenia na próbę, dwa jajka, siedemdziesiąt pięć gramów cukru, łyżeczkę sody oczyszczonej i 150 mililitrów mleka.

Ponieważ produkty niezbędnych do napełniania, wymaga około 250 gram kremu, korzystnie, tłuszczowy, 170 g ciemnej lub mlecznej czekolady, 25 g masła i czekoladowych wiórków.

Sposób przygotowania deseru jest następująca: trzeba przesiać mąkę, mieszając go z kakao, sodę i proszek do pieczenia. Następnie otrzymaną masę należy dodać miód, cukier, olej roślinny, mleko i jaja. Wszystko to będzie musiało być dokładnie bicz z mieszadłem. Otrzymane ciasto powinno być podzielona na dwie części i przeniesiono do dwóch form o stałych wymiarach i piecze w piecu, który musi być wstępnie ogrzany do 170 ° przez około dwadzieścia minut. Po zakończeniu tego procesu, należy usunąć skórki i pozostawić na jakiś czas, aby upewnić się, że mają one schładzane, ponieważ chcemy, aby uzyskać pyszne ciasto czekoladowe.

Choć ciasta są fajne, należy rozpocząć przygotowania nadzienia do późniejszej rejestracji smakołyków. Aby to zrobić, stopić czekoladę, dodać około 75 gramów śmietany i masła. Następnie otrzymaną masę miesza się dokładnie i pozostawić do ochłodzenia. Resztki kremu należy bić z mieszadłem, o ile nie nabywa statusu pianki.

Schłodzone ciasta trzeba posmarować śmietaną na wierzchu i przykryć kremem czekoladowym. Ponadto, stosując krem na Korzh może przedstawiać żadnych loków. Jeśli pokażesz całą fantazję, uczta dostanie nie tylko wspaniały smak, a ale także piękny widok na dostępny w magazynie. Takie proste ciasto czekoladowe może stać się ozdoba do każdej tabeli.

Można gotować to ciasto na przyjęcie urodzinowe. W tym celu shortcakes z jagód pomaga rozprzestrzeniać nazwę i ustawić świecę. gwarantuje niezapomniane wakacje. Ponadto, można zrobić ciasto z czekoladą z wiśni. Będzie to wymagało rum, likier i, oczywiście, bardzo wiśnia.

Co ważne, nie bój się eksperymentować, a następnie będziesz mieć pyszne ciasto czekoladowe!