484 Shares 4028 views

Sukienka z wiskozy – idealne ubranie

Wiskoza – materiał wykonany z celulozy. Urodził się w XIX wieku. Zmienność nastrojów wiskoza powszechnie znana, ale ma też wiele pozytywnych cech. Jeżeli zmiana grubości włókien, postać, nie odróżnienia od wełny, lnu, jedwabiu. Jeszcze poprawić właściwości wiskozy dodano do tkanin naturalnych.

doskonałe właściwości

Jest on używany do bluzki szycia, męskie koszule, sukienki, koszule, T-shirty. Ze względu na walory higieniczne wiskozy wykorzystywanych w produkcji odzieży dziecięcej. Materiał posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Odzież wykonana z nim, dobrze wentylowana latem jak i zimą. Ponadto, tkanina nie „grzechotka” i drży jak syntetyki. Po tym wszystkim, jest wytwarzany z surowców roślinnych, a więc nie gromadzi się elektryczności statycznej.

Jest to przyjemne dla skóry

Jeśli w lecie trzeba zaktualizować swoją garderobę, to idealnie pasuje do tego celu. Tkanka był miły do noszenia, jak również wszelkie wysokiej jakości dzianiny. Sukienka wiskoza też nie zachowuje swój kształt i wygląd zużyte nabyć po 2-3 praniach.

Jak myć w maszynie?

Materiał z powodu jego wysokiej intensywności koloru, aby stworzyć różnorodny ubrania w jasnych odcieniach. Ale należy pamiętać, że powinien on być myte bardzo ostrożnie i najlepiej ręcznie. Jeśli sukienka wykonana z wiskozy lub innych produktów do wyboru do mycia w maszynie, to tylko w trybie oszczędzania energii, a także w specjalnym worku. Detergent należy stosować bardzo miękkie.

Nie można wycisnąć

Włókno wiskozowe jest większa niż, na przykład, wełna. Ale gdy jest mokry, wytrzymałość spada o prawie połowę, a po umyciu ubrań nie trzeba wiele, aby wycisnąć i skręcają. Napięcie tkanki mokro prowadzi do tego, że produkt jest „usiąść”. Ponadto, jest ona mocno pomarszczona. Z drugiej strony, tkanina jest elastyczna i wytrzymała, tak ukochany sukni będą Ci ostatni długo przy prawidłowej konserwacji.

niesamowite draperia

Tkanina dobrym przewodnikiem ciepła, więc od niej szyć różne letnie ubrania. Z dodatkiem elastyny jest również świetna serwet, które pozwala na tworzenie niezwykle piękną sukienkę wykonaną z wiskozy: wieczorem i casual. Zależnie od stopnia absorpcji wilgoci, to trzecie miejsce cześć po wełna i jedwab.

Wybielacze

Włókno jest gładka z tego wykonane z tkaniny, która praktycznie nie jest zanieczyszczony. Uwaga dla tych, którzy chcą uszyć strój wykonany z wiskozy białym: nie martw się, tkanina nie żółkną. Jeśli jest to bielony, albo podchlorynem sodu albo nadtlenkiem wodoru. musi zaobserwować jedynie reżim temperatura wody i nie „zbyt daleko” z ilością wybielacza.

Nie usiąść, ale boi się słońca

Nie martw się, że Twoje ulubione tuniki lub sukienki z wiskozy w końcu „siad”, to nie będzie się działo. Dlatego byłoby wymagane szczególne traktowanie wobec rzeczy skurczowych. Nie jest konieczne, aby powiesić je na bezpośrednie działanie promieni słońca po umyciu, to istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia w tkance ciemnych plam.

Potrzebujesz letnie ubrania? Wybierz z wiskozy

Do letniej garderoby, można bezpiecznie kupić lub uszyć rzeczy tego materiału są odporne na pot i długo rozkosz z ich doskonałych właściwości.