423 Shares 2515 views

Krem-pasta „Vartoks”: instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Lek „Vartoks” – krem-pasta do usunięcia brodawki podeszwowe. Opisuje lek ten przewodnik. Sprzedawane w aptekach bez specjalnej recepty. Jego wartość jest wystarczająco demokratyczna. Jedna fiolka 20 ml nie kosztuje więcej niż 200 rubli. Konsumenci, którzy chcą zakupić ten produkt, należy najpierw zapoznać się z instrukcją. Również będzie zainteresowany, aby dowiedzieć się o przeglądzie doświadczonych użytkowników, którzy kiedykolwiek kupili tego narzędzia. Wszystko powie dzisiejszym artykule.


Charakterystyka produktu

Krem zawiera stężenie mocznika wynosi 40%, a także kwasu lukrecjowego. Te dwa elementy wzajemnie się uzupełniają. Ze względu na to, krem-paste „Vartoks” jest uważany za dość skuteczny w zwalczaniu brodawek, Spitz, odciski i wrastające modzele.

Karbamidu (mocznika) , bez bólu i dyskomfortu zmiękcza szorstką ściereczką. Po tym, można łatwo usunąć bez powstawania blizn i ran. Drugi składnik – kwas glicyryzowy – wykazuje działanie przeciwwirusowe. Substancja ta jest również skuteczny przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego, który promuje wzrost brodawek.

Krem-pasta „Vartoks”: instrukcje użytkowania

Lek jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zabrania się wziąć go do środka. Przed zastosowaniem makijaż, przygotować wszystkie niezbędne. trzeba będzie zestaw do manicure (pre-sterylizowane), tynki i wymazy sterylne bawełny. Następnie należy wykonać następujące manipulacje:

  1. Umyj dokładnie ręce i pary na miejsce, gdzie brodawki.
  2. Nożyczki lub specjalny plik manicure paznokci usunąć powierzchnię gromadzeniu się tak, że jest wyrównana ze zdrowej skóry.
  3. Nałożyć niewielką ilość leku na uszkodzonym obszarze. Krem-pasta „Vartoks” musi na pełzanie.
  4. Umieść wacik na górze i pokrycie tynku. W ciągu dnia, ten projekt nie może być zwilżona. Po 24 godzinach usunąć obejmy.
  5. Po raz kolejny obniżyć obrzęk brodawek i powtórzyć manipulację.

Kremowej pasty „Vartoks” stosuje się średnio od 2 do 6 razy. Ponadto, lek można stosować w celu złagodzenia szorstką skórę na piętach przed pedicure. W tym przypadku nie ma potrzeby robić okłady. Wystarczy smarować niezbędne witryn i pozostawić krem na 10-15 minut.

"Vartoks" (krem-wklej): Opinie

Instrukcja użycia leku już stał się znany. Ale konieczne jest również wiedzieć o opinie. Która strona okazała kompozycję? Czy można mówić o jego skuteczności? Większość konsumentów, którzy korzystali z kremu, są spełnione. Mówią, że w przeciwieństwie do wielu innych, lek ten nie jest drogie. Chwyta go przez długi czas. Jeśli to konieczne, leki mogą skorzystać z kilku członków rodziny. Ważne jest, aby tylko zgodne z aseptyki.

Pacjenci zgłaszają, że usuwanie brodawek nie pojawi się ponownie. Efekt ten uzyskuje się dzięki obecności w kompozycji składnik przeciwwirusowy. Wiele analogów leku nie zawierają go. Okazuje się, że eliminują efekt, ale nie usunąć przyczynę. Lek „Vartoks” można nazwać tanie, wydajne i bezpieczne. Można go używać nawet w czasie ciąży.

Lekarze ostrzegają, że lek nie może być stosowany do ran lub błon śluzowych. Jest to konieczne, aby uniknąć krem w twarz. Osoby ubiegające się pastę do zmiękczają odciski przed pedicure, należy najpierw zbadać powierzchnię. Jeśli istnieje crack, to nie może powodować lek do tego obszaru na szorstką skórę. Nie radzę lekarzy usunąć Spitz i brodawki u dzieci. Jeśli okaże się jak dziecko wzrostów, to powinny one być traktowane wyłącznie pod zaleceniem lekarskim.

podsumować

Z artykułu można dowiedzieć się o tani i skuteczny lek „Vartoks”. Pasta krem, którego cena jest już wam znany, stosowany w celu złagodzenia szorstką skórę i wzrosty, jak również w celu osiągnięcia efektu przeciwwirusowego. Pomimo wszystkich pochwały i gwarantuje bezpieczeństwo kompozycji, należy stosować bardzo ostrożnie. Pamiętaj, że niektóre brodawki mogą być niebezpieczne. Aby naprawdę docenić wszystkie zagrożenia, należy skonsultować się z lekarzem i przejść kilka testów. Ci dobre wyniki!