812 Shares 4485 views

Uwaga: autyzm u dziecka! Objawy i reakcja rodziców

Nie możemy powiedzieć, że autyzm – szeroko rozpowszechnioną chorobą, takich jak krótkowzroczność lub skoliozy. Ale również niezwykle rzadkie nie może powiedzieć: na każdych 450 mieszkańców ziemi jest jednym z autyzmem. Dokładna powoduje objawy autyzmu nie zostały jeszcze ustalone, mimo że wyraźnie stwierdzono, że jest on nadal napędzany przez nieprawidłowości w rozwoju mózgu. W pełni dostosować, aby w pełni żyć i niezależnie okazuje się zbyt wiele osób dorosłych z autyzmem, ale w dzisiejszym świecie, mają rodzaj diaspor kulturalnych, z których część szuka lekarstwa na autyzm, a inna część twierdzi, że autyzm – to tylko kolejny pogląd na świat.

Znaczenie wczesnej diagnozy

Kto pojawił się w wyniku praw niezbędnych do zrozumienia głównego rzecz: im szybciej zidentyfikować i rozpoznać, że dziecko – autystyczny, tym bardziej prawdopodobne, aby mu pomóc „pogodzić się” z trybu życia, nauczyć się rozmawiać z ludźmi wokół niego w jednym języku, aby je zrozumieć, a nie tylko na koncepcyjne, ale również na poziomie emocjonalnym. I za to, rodzice powinni pomyśleć o tym, jak objawiają autyzm u dzieci, zwłaszcza w młodych, ponieważ pomaga dzieciom żyć spokojny i komfortowy.

objawy autyzmu

Wiele źródeł powiedzieć, że nie ma „standard”, „konwencjonalne” lub „tradycyjne” autyzm. Jej objawy są bardzo zróżnicowane i unikalne. Ale podejrzenie autyzmu u dziecka objawy mogą być zgrupowane według pewnych znaków. Jednym z nich będzie można look „run”, ale epizodyczny i regularne. Oznacza to, że dziecko jest kategorycznie odmawia patrzeć ludziom w oczy. W tej kategorii można przypisać niezdolności znaleźć osobę, z którą spotyka się na co dzień.

To, że tak powiem, znaki wizualne, wskazując na autyzm u dzieci. Objawy mogą być też inne plany, mowy: dziecko nie może wyrażać swoje myśli, nawet jeśli ma odpowiednią podaż słów; Nie ma odpowiedzi na pytania; regularnie powtarza tę samą frazę słyszał od osób dorosłych, często w sposób losowy, ale kopiowanie intonację.

Może wskazywać na autyzm w objawów motorycznych dziecka. Dzieciak ma skłonność do monotonnych, powtarzających się działań, niemal rytualnych. A jednocześnie aktywnie wytrzymuje próby jakoś zmieni, do różnicowania tych działań lub im zapobiec.

Tendencja do samotność, niechęć do zabawy innych dzieci lub dorosłych, brak rozwoju nowych gier, jedzenie jedzenie, chodzenie drogami – są one również wskazują na autyzm w objawów u dziecka. Istnieją przypadki, kiedy mały autyzmem trudno tolerować jasnego światła – nawet na ulicy, nawet w domu. I prawie wszystkie dzieci z tą chorobą nie rozumieją dowcipów, nawet gdy dorosną – poczucie humoru jest niedostępne dla nich.

Wiele dzieci z autyzmem unikają fizycznej, dotykowej kontaktu, czyli uniknąć poruszenia, nie lubią „jeździć na uchwytach”, całowania, a nawet pomocy, na przykład, w praniu.

Nie panikuj

Teraz nie jest rozwijany żadnych metod lub leki, które mogą zapewnić pełną autystycznego „wlew” w społeczeństwie. Jednakże, jeśli rodzice byli w stanie dostrzec najwcześniejsze oznaki autyzmu, nie podążać za „politykę strusia” i ściśle przestrzegać porady lekarza, otrzymali w wyniku spadkobierców, całkiem przystosowane do życia. Istnieją przypadki, gdy autystyczny osiągnąć dość znacznych wysokościach. Najważniejsze – kochać dziecko i zabrać go na to, co jest, a jednocześnie stara się mu pomóc.