438 Shares 5556 views

Spray afrodyzjak pomóc przeżyć niepowtarzalne odczucia seksualne

afrodyzjak są specjalne substancje, co prowadzi do wzrostu popędu płciowego i potencji. Nazwaliśmy je na cześć bogini miłości – Afrodyty. Te unikalne materiały mają tendencję do silnego, wyrazisty smak i intrygujący zapach. A jeśli w dawnych czasach w celu zwiększenia libido ludzie przetarł swoje części ciała, obecnie dostępne środki znacznie wygodniejsze i bardziej efektywne, a mianowicie: śmietana, masło i afrodyzjak sprayu. Można je nabyć nie tylko w sklepach, ale także zamówić w internecie.


Historia afrodyzjaki

Starożytni ludzie odkryli zdolność niektórych smaków i potraw, aby obudzić w człowieka pożądania seksualnego. Jeśli pamiętasz, w opowieści i pieśni różnych narodów często mówi o cudownej mocy magicznych eliksirów i żywności. Nawet dzisiaj, w niektórych kulturach istnieje tradycja służyć nowożeńcom przed pierwszą noc poślubną orzechy, zmieszany z miodem.

W nadmorskich rozbudzić pożądanie seksualne i przedłużyć stosunek seksualny mężczyzna zjadł krewetki i ostrygi. Zanim usłyszeliśmy legendę, legendarny bohater-kochanek Casanova spożywane codziennie przez 50 kawałków ostrygi. Słynny Markiza de Pompadour do radości miłości służył król Ludwik XV danie z selera.

Dziś wszystko jest o wiele łatwiejsze. Istnieją tysiące środków w celu poprawy popęd seksualny , a nawet przedłużyć stosunek płciowy, takich jak oleje, kremy, wody toaletowej, afrodyzjak sprayu świec zapachowych, łaźni pianki i tak dalej. D. W skład tych leków należą składniki wywołują zmysłowość.

Typy afrodyzjaki

W przyrodzie istnieje tak wiele używek. W zależności od tego, co je zawiera stymulantów, afrodyzjaki są następujące typy:

  • ziołowa;
  • żywności;
  • aromaty;
  • Dodatki chemiczne.

Substancje pierwszego typu są zawarte w roślinach, takich jak bazylia, żeń-szenia, kawa, seler, awokado, kakao i innych. Niektóre z nich mogą być stosowane w postaci surowej, podczas gdy inne są używane wyłącznie po określonej obróbce lub mieszanie ich z innymi materiałami.

Afrodyzjaki Drugi rodzaj znaleźć w produktach spożywczych. Na przykład, są one bogate w orzechy, grzyby, krewetki, truskawki, czekolada i tak dalej. D. Jednakże, ostryg, które przypisuje się magiczną moc, produkty te nie mają zastosowania.

Inny rodzaj – są przede wszystkim dodatki chemiczne, które mogą być przypisane do pewnego stopnia i alkoholu. W celu zwiększenia libido u kobiet jest idealny czerwone wino i ulubiony napój kobieta – Martini. Jednak miłośnicy tych win musi zrozumieć, że kompletny brak popędu płciowego mogą wystąpić w wyniku przedawkowania.

Najczęstszymi używki – afrodyzjak zapachów. Tu i wykorzystywane od czasów starożytnych. Kurtyzany, prostytutki posiadał wiedzę na temat wpływu zapachu na pożądania seksualnego i zawsze mi się podobało. Takie zapachy w przyrodzie w obfitości. Ale nie wszyscy ludzie są tacy sami. Niemniej rozpylać afrodyzjak dzisiaj, symulując erotyczny zapach lub ich mieszaniny, jest to najbardziej popularny i łatwy w użyciu narzędzie, które pobudza seksualność.

Perfumy i wrażliwość

Za afrodyzjak zapachów zawierać:

  1. Ylang-ylang.
  2. Paczuli.
  3. Sandał.
  4. Cynamon.
  5. Bergamotowy i in.

Użyj jako afrodyzjak perfum w sprayu-feromonu, kobieta nie może obrócić głowę do jednego człowieka.