869 Shares 7721 views

Narodowy Uniwersytet Badania Miet: wydziały i specjalności

Jeden z czołowych instytutów Rosji jest MIET. Wydziały uczelni uczą i działy badawcze, które produkują rocznie ekspertami w dziedzinie elektroniki. Historia, struktura i warunki dopuszczenia i szkolenia w instytucie – tematem tego artykułu.

Trzeba powiedzieć, że skład jednostek naukowych na uniwersytecie regularnie aktualizowana. Nie tylko przedstawiciele specjalności technicznych przygotowany wydziały Miet.

Zelenograd – Moskwa satelitarnej. Ale kapitał znajduje się w trzydziestu sześciu kilometrów. Wiele licealiści mieszkający w mieście, starają się zdobyć wykształcenie w tej uczelni. Jednakże wnioskodawcy z innych dzielnic Moskwy corocznie składać dokumenty w Miet.

Projekt wydział języków obcych i innych nowych wydziałów uniwersyteckich przyciągnąć absolwentów moskiewskich i moskiewskich szkołach. Oczywiście, chcąc uzyskać dyplom tłumacza powinny być wybrane instytucje z treningu długiej praktyce. Tj uniwersytetów, które specjalizują się w kwestii językowej. Jednakże, Studium Języków Obcych w Miet zapewnia dodatkową specjalność, która w przyszłości pozwoli na połączenie wiedzy zawodowej i umiejętności językowych.

fundacja

W drugiej połowie XX wieku, krajowego przemysłu elektronicznego otrzymał nowy impuls do rozwoju. Wymagane wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W celu zapewnienia, że szybko rozwijającej się technologii, a została założona przez Miet.

Wydział kształci studentów z zaawansowanych technik szkoleniowych. Szkolenie Podstawowych w połączeniu z praktyką przemysłową, większość nauczycieli wzięło udział w badaniu. Nowe podręczniki, podręczniki i programy zostały stworzone w krótkim czasie.

Politechniki

Już w latach siedemdziesiątych, jedna z prestiżowych uniwersytetów stał MIET. Wydziały tej konkretnej instytucji przygotowujących najlepszych specjalistów w dziedzinie mikroelektroniki. A od 1992 roku otrzymała status Politechniki Miet.

Z biegiem lat uniwersytet wyprodukował ponad dwadzieścia pięć tysięcy specjalistów. W ostatnich latach sześć nowych programów edukacyjnych są wykorzystywane w procesie edukacyjnym:

 1. „Nanotechnologia w elektronice”.
 2. „Telekomunikacja”.
 3. „Zarządzanie jakością”.
 4. "Design".
 5. „Tłumaczenie i tłumaczenia.”
 6. „Bezpieczne systemy łączności”.

uczniów szkół średnich mają możliwość zdobycia prestiżowego zawodu, a ostatecznie płatnych miejsc pracy. Dzisiaj, bardziej niż czterdzieści programy edukacyjne oferuje Miet.

wydziały

Jednostki szkoleniowe w Politechnice trzynastu. Największym z nich jest MPiTK. Na Wydziale Micros przeszkolonych ponad tysiąc studentów. Wydział ECT (elektroniczny oraz Computer Technology) został ustanowiony na szkolenie specjalistów w zakresie rozwoju bazy elementów mikroelektroniki. W 2008 roku powstała MIET wojskową ośrodek szkoleniowy. Inne obszary uczelni:

 • technologie elektroniczne, materiały i sprzęt;
 • gospodarka;
 • Zastosowana technologia informacyjna;
 • języki obce;
 • konstrukcja.

Ponadto, wieczorem wydziału i uczelni akt MIEE (Zelenograd).

Wydziały, specjalności

bezpieczeństwo technosfera ITS
Technika radiowa MPiTK
Telekomunikacja MPiTK
Matematyka Stosowana MPiTK
nanotechnologia ECT
Technologia mikrosystemów ECT
Elektronika i Microelectronics ECT
zarządzania jakością ECT
Automatyka i sterowanie ECT
Elektronika i Microelectronics etmo

Wyżej wymienione jednostki przygotowuje specjalistów i licencjatów dziedzinach technicznych. Ale językoznawcy, jak zostało powiedziane, produkuje również Miet.

Wydziały i specjalności praca humanitarna można zobaczyć poniżej.

jurysprudencja

InEUP

Tłumaczenie i tłumaczenie inyaz

Warto kilka słów do powiedzenia na temat programów szkoleniowych, które nie tak dawno pojawiły się w Miet

Wydział wzornictwa

Sztuki i dyscyplin projekt nie ogranicza się do programu edukacyjnego na tym wydziale. Prace ekspertów w dziedzinie projektowania polega na wykorzystaniu różnych technologii informatycznych. Miet Studenci uczą się prawie wszystkie produkty, z których artyści pracują dzisiaj, drukarek i projektantów. Kandydaci chcący uzyskać prestiżowy zawód projektanta, warto zastanowić się warunków dopuszczenia do Miet.

Wydział Wzornictwa, opinie na temat których w większości pozytywne, od 2005 roku, stanowi okazję do swoich studentów do odbycia praktyki w najpiękniejszych miastach kraju. Wśród nich – wałdajskich, Suzdal, Vishny Volochek i innych.

Aby zapisać się na Wydziale Wzornictwa, należy pomyślnie zdać egzamin z literatury i języka rosyjskiego.

Eksperci w dziedzinie zarządzania jest dziś niezwykle popularne. Oczywiście, szkolenia w ramach programu „Project Management” jest również przeprowadzane w Miet.

Wydział Ekonomiczny

Wielu młodych ludzi dzisiaj marzą, aby uzyskać prestiżową pracę jako kierownik działu marketingu lub ekonomista inwestycyjnym. Co jest potrzebne? Przede wszystkim, aby wejść na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Państwowego, który ma dobrą reputację. Jednym z nich jest MIEE.

Wydziały i specjalności zostały już przedstawione powyżej. Jednak w tabeli InEUP offline. Ta jednostka powinna dostarczyć bardziej szczegółowych informacji. To tu przygotowanie przedstawicieli najbardziej popularnych i prestiżowych zawodów.

Głównymi dyscyplinami, które są częścią programu szkoleniowego:

 • Teoria zarządzania;
 • gospodarka przedsiębiorstwo
 • Podstawowym przedmiotem działalności;
 • makroekonomia;
 • zarządzania finansami;
 • Rachunkowość i analiza;
 • marketing;
 • Biuro technologii.

Bachelor absolwenci mają szansę znaleźć pracę jako kierownik logistyki, sprzedaży, reklamy i tak dalej. Pozycje te nie tylko mają wielki tytuł, ale także przynosi przyzwoite dochody. Matematyki, języka rosyjskiego i nauki społeczne – tematy dnia, w którym egzamin, są decydujące dla przyjęcia.

Konieczne jest, aby powiedzieć, że ze szkół publicznych, a ściśle współpracuje Miet (Zelenograd). Wydziały, specjalności i inne informacje na temat uczelni znanej dla rodziców przyszłych uczniów na kilka lat przed przyjęciem. Ponieważ warunki, jednak i odbioru. Trzynaście szkół Zelenograd są specjalistyczne zajęcia. Na szkoleniach pracy uczelni. Nie jest to zaskakujące, ponieważ uniwersytet mowa w tym artykule – najpopularniejszego instytucji Zelenograd.

MIEE których wydziały są przygotowane eksperta korzystnie techniczne cele i zawiera podział, w którym przyszłe lingwiści wyszkolony. Ta specjalność można uzyskać na wydziale języków obcych. Został założony w 1999 roku. Więcej niż szesnaście lat specjalistów szkoleniowych „i Lingwistyki Intercultural Communication Miet.

Studium Języków Obcych

Jako część zespołu to:

 • Studium Języków Obcych;
 • Oddzielenie tłumaczy;
 • szkoła języków obcych.

Oprócz standardowych przedmiotów, w których uczniowie biorą egzaminy i testy na wydziałach języków obcych w innych uczelni w programie szkoleniowym obecny „Technologie informatyczne w językoznawstwie”. Na wnioskodawcy budżetu ma możliwość wejścia po zdaniu egzaminu z języka rosyjskiego i badań społecznych.

Informatyki Stosowanej

Ten zawód jest dostępny na wydziale, który istnieje od 2007 roku. Wydział Informatyki Stosowanej Technologii trenuje również specjalistów w dziedzinie „Jakość zarządzania”. Pierwsze wydanie w 2012 kawalerów. W tym samym czasie i otwarty program było przygotowanie panom.

Jakie inne informacje mogą być przydatne dla uczniów i ich rodziców, którzy są zainteresowani w rekrutacji w takich znanych uniwersytetów jako instytut Miet Zelenograd? Wydział zapewnia proces edukacji nie tylko w różnych kierunkach, ale również okazją do zdobycia dyplomu w pracy. Jak wiecie, pracodawcy nie są zainteresowani w jakiejkolwiek formie specjalisty badanej. Kluczową rolę w zatrudnieniu jest poziom wiedzy dostępne dla wnioskodawcy na wolne stanowisko. Okazja, aby połączyć naukę z pracą – jest to kolejny powód, dzięki któremu co roku tak wielu wnioskodawców przedstawienia dokumentów w Miet.

Wydział wieczór

Szkolenie osobiście i zaocznie trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Uniwersytet umożliwia każdy absolwent nie tylko otrzymać drugą wyższe wykształcenie, ale nawet nabyć drugą równolegle do pierwszego.

Na wydziale wieczorem są przeszkoleni w następujących obszarach:

 1. Computer Science and Engineering.
 2. Zarządzanie.

Wstęp na Miet

wydziały stopy przechodzą
projekt 276
technologia informacyjna 218
System bioinżynieria 201
informatyka 220
bezpieczeństwo informacji 254

W powyższej tabeli, to tylko niektóre działy MIET i tempo podał w 2016 roku.

Wydział Elektroniki

Urządzenie to szkolenie jest jedną z najstarszych na uniwersytecie. Wydział składa się z czterech działów. Przygotowanie studentów wykonuje w takich dziedzinach, jak „biotechnicznej Systems”, „informatyka”, „Elektronika”. Istnieją trzy członek korespondent Rosyjskiej Akademii Nauk i dwóch pracowników naukowych wśród członków wydziału. Studenci ćwiczyć w wiodących ośrodków naukowych w kraju.

kształcenie na odległość

W 1996 roku założył wydział, którego program treningowy pozwala uzyskać wyższe wykształcenie dla wszystkich obywateli Rosji. Ponadto, w niektórych miastach, a mianowicie – Togliatti Sterlitamak, Pietropawłowsk Kamczacki – MIET są ośrodki regionalne. absolwenci kształcenia na odległość mają możliwość po studiach do pracy w projektowaniu, tworzeniu systemów oprogramowania. Wstęp jest prowadzona w następujących obszarach:

 1. „Inżynieria oprogramowania”.
 2. "Applied Computer Science".
 3. „Zarządzanie”.

Dokumenty podawane potencjalnych uczniów w ciągu roku szkolnego. Początek semestru – pierwszy dzień miesiąca. Po zarejestrowaniu, studenci są dostarczane z CD-ROM i innych materiałów dydaktycznych, w tym obecnego programu semestru. Korzyści są uzupełnione przez specjalne testy przygotować się do testów i egzaminów.

Nauczanie na odległość posiada szereg zalet. Należą do nich zdolność do podejmowania indywidualny plan treningowy. Sesja odbywa się co sześć miesięcy. Ale uczenie się od zdalnego wydziału, student może ubiegać się i bardziej elastyczną organizację dostawę testów i egzaminów. semestr Praca składa się z praktyk produkcyjnych i realizacji prac kwalifikacyjnego.

koszt

Studia MIET (Zelenograd) wytwarzają specjalistów w różnych dziedzinach Odpowiednio, koszt szkolenia jest inna. Wnioskodawcy, którzy nie działają na zasadzie budżetowej, ma możliwość podjąć próbę stania się uczniem jednego z najlepszych uniwersytetów w Rosji, a w następnym roku. Lub do zawarcia porozumienia w sprawie płatnego szkolenia. O ile, oczywiście, gdy do egzaminu, zdobył niezbędne punkty.

specjalność Czesne rocznie w rublach
System bioinżynieria

177000

informatyka

88000

projekt 248000
lingwistyka

177000

zarządzanie 104000
bezpieczeństwo informacji 177000

Student Referencje

Uczelnia jest dość aktywnie prowadzone działania publiczne. Konkurs, konferencje, KVN i inne elementy życia tego studenta, który odbył się w Miet regularnie. W odniesieniu do procesu kształcenia, zgodnie z uwagami studentów, pozwala rozwijać się w niemal dowolnym kierunku. Przyczynia się do tego przede wszystkim, wiele laboratoriów oparte są w ramach programu uniwersyteckiego. Opinii nauczycieli, z wyjątkiem rzadkich przypadków, również pozytywne.

Zamiejscowy studenci nie są spełnione, co do zasady, warunki życia w schronisku.

Kampus znajduje się na Placu Młodzieży, czyli centrum. Na jego terenie znajduje się biblioteka, jadalnia, pokój dla rodziców, siłownie. Dla zwolenników sportowego stylu życia na kampusie każdych warunkach. Istnieją kluby i ciężarów i Sztuki walki i tenis stołowy. Ponadto pracuje studio tańca.

O studenci oc odpowiedzieć, jednak niepochlebne. Pomieszczenia w potrzebie naprawy, podlegają czyszczeniu nie jest bardzo dokładna. Jednak Rosja nie jest tak dużo, akademików, standard zakwaterowania, które można nazwać doskonałe. Ponadto pozytywnie na temat nauczycieli i życia studenckiego w Miet znacznie więcej niż negatywnych.

Na podstawie powyższego można podsumować. Wysokie uczniowie mieszkający w Zelenograd i Solnechnogorsk dzielnicy regionie moskiewskim, a chcesz otrzymać prestiżową specjalności technicznej, należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na tej uczelni.