234 Shares 5842 views

Od czego zacząć naukę języka angielskiego na własną rękę: kilka wskazówek

Każdego roku wiele Rosjanie coraz częściej zadaje sobie pytanie: „Jak rozpocząć naukę języka angielskiego” realia naszego życia dyktują potrzebę. Wiele czynników przyczynia się do tego. Angielskojęzyczne produktów rolnych do naszych czasów w planie wszędzie literatury, towar, kina, edukacji i tak dalej. Co więcej, dziś wielu naszych współobywateli mają bardzo realną szansę na wyjazd za granicę w celach turystycznych, do pracy lub do zmiany miejsca zamieszkania. Przed tymi ludźmi niekoniecznie rodzi się pytanie, od czego zacząć naukę języka angielskiego? Który sposób, aby osiągnąć dobre wyniki w jak najkrótszym czasie?


Oczywiście, można iść na kurs językowy. Nie będziesz miał wszystkie niezbędne instrukcje i poprowadzi Cię przez cały proces uczenia się. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest to dla ciebie, a ty zastanawiasz się, od czego zacząć naukę języka angielskiego we własnym zakresie, wtedy na pewno znajdziesz kilka przydatnych wskazówek w poniższym artykule. Więc przystępujemy do rozwoju.

Od czego zacząć naukę języka angielskiego? Oczywiście, z podstawami gramatyki

Pierwszą rzeczą, którą trzeba opanować najbardziej podstawowych zasad gramatyki i najbardziej niezbędnym słowa domowymi. Coś z którego można rozpocząć naukę angielskiego powinna być zjednoczeni we wszystkich systemach. Chociaż wydaje się, często w różnych formach. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zaopatrzyć się w wytrwałości, to dość długi proces. Co najmniej kilka miesięcy będzie to potrwać zanim zaczniesz tracić tyle, aby zrozumieć native speakerów i rozmawiać na każdy temat. W pierwszym etapie samokształcenia wystarczy dostać starter.

Wśród tablicy takiej literatury są bardzo solidne dwa tomy „Angielski krok po kroku” autorskiego Natalia Bonk i podręcznik gramatyki angielskiej Cambridge «». Są one łatwo dostępne zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej. Po miesiącu intensywnego treningu będziesz już w stanie rozpoznać wszystkie liczby w języku angielskim lub rodzajów czasów. Jak również wiele innych subtelności jak czynną lub biernej. Nawiasem mówiąc, pierwszy etap uczenia się słów przy użyciu kart słów. to jest bardzo skuteczny do nauki angielskiego. Stary, ale skuteczny sposób.

Pamiętaj, aby korzystać z książki do nauki języka angielskiego

Po pierwszych kilku tygodniach nauki podstaw języka, zawsze trzymaj czytania. Nie, nie martw się, nie musisz czytać skomplikowane teksty, szukając tłumaczeniu niemal każdego słowa w słowniku. Nie są specjalnie przystosowane do tego celu tekstów. Taki, na przykład, autorstwo książki Ili Franka. Tutaj każdy towarzyszy kolejnym akapicie anglojęzycznej języka rosyjskiego z osobnym transferu i analizy złożonych słów. Będzie Ci pomóc trochę czasu znośnie dobrze prowadzony w tekstach angielskich bez pomocy tłumacza.

I, oczywiście, nie może być ograniczona do czytania

Pamiętaj, że nauka jakiegokolwiek języka ma być nie tylko wizualne, ale również słuchowe. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób postrzegają na zapoznaniu się z języka angielskiego, trzeba stale pracować na nim. W początkowych etapach można użyć, na przykład, lekcje słynnego amerykańskiego lingwisty Jay Hoag. Kurs jest nazywany «Effortless English», a także w domenie publicznej dostępne w Internecie. Równolegle do tłumaczenia tekstów dla siebie ulubione piosenki angielskie, oglądania filmów z napisami. Z pewnością jest to w dodatku z korzyścią być nawet i dla Ciebie interesujący.