805 Shares 910 views

Jak dostać pracę w „Gazprom”? Mogę dostać pracę w „Gazprom” bez doświadczenia i bez kumoterstwo?

Aby dostać pracę w „Gazprom” teraz marzyć i doświadczonych specjalistów i studentów, którzy otrzymali z rąk dyplomem. Wielu z nich uważa, że trzeba mieć dobrą komunikację lub zapłacić porządek sumę pieniędzy. W rzeczywistości tak nie jest. Co przyciąga Rosjanie pracują w „Gazprom”? Jakie są cechy, wiedza i umiejętności trzeba posiadać, by stać się pracownikiem tej firmy? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w artykule.


informacje ogólne

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że firma „Gazprom” rzadko stosuje się do agencji pracy, aby znaleźć pracowników. Ale to nie znaczy, że zwykły człowiek bez linków i gruby portfel nie będzie w stanie uzyskać. Zwłaszcza jeśli mówimy o wielkim specjalistą.

Zdecydowałeś się radykalnie zmienić zakres działalności, ale nie wie, jak dostać pracę w „Gazprom”? Następnie trzeba słuchać zaleceń ekspertów. Rozważmy główne punkty, które należy wziąć pod uwagę:

1. Dobrze napisany życiorys

Aby dostać się do prestiżowej lokalizacji, trzeba się „reklamować”. Nie trzeba wymyślać i ozdobić. Wystarczy wziąć zeszyt i zrobić listę twoich umiejętności, zdolności i cech zawodowych. Jeśli pójdziesz do agencji pośrednictwa pracy, a tam będzie oferowane do wypełnienia kwestionariusza wskazujący poziom wykształcenia, doświadczenia i miejsca pracy. Aby potwierdzić słowa dołączyć do wznowienia dziękuję litery, dyplomy i certyfikaty. Wszystko to może pomóc uzyskać wolne miejsce.

Wiele osób zastanawia się, jak dostać pracę w „Gazprom” młodzieży. Po tym wszystkim, właśnie ukończył z murów uczelni. Rzeczywiście, doświadczenie odgrywa ważną rolę w tej materii. Jeśli to prawda jest, to zachęcamy, aby uzyskać małą firmę, która specjalizuje się także w sferze gazowej.

3. Znajomość języka angielskiego

Jeśli chcesz pracować w sektorze administracyjnym jest obowiązkowe. Twój angielski jest słaba? Następnie zaloguj się na specjalnych kursach. Po osiągnięciu wymaganego poziomu, można skontaktować się z agencją rekrutacyjną, aby znaleźć odpowiednią pracę w „Gazprom”.

4. Nowi przyjaciele

Słysząc pytanie: jak dostać pracę w „Gazprom”, większość Rosjan powiedzieć: „Oczywiście, aby ciągnąć.” W tym trochę prawdy. Ale ta metoda wybierając jedną. Jeśli jesteś w „Gazprom” działa jeden z rodziny, to nie znaczy, że ty też z dnia na dzień będą podejmowane w największej firmy produkujące gaz. Tutaj musimy pewne umiejętności. Często jest odwrotnie: to dobry technik nie można dostać w „Gazprom”, po prostu dlatego, że nie mają krewnych, którzy tam pracowali, i powiedział mu, gdzie się udać. W tym przypadku możliwe jest, aby zrobić inaczej. Spotkać ludzi, którzy pracują w „Gazprom”. Jak to zrobić? Skorzystaj z pomocy sieci społecznościowych. Nowi przyjaciele zapewni wiele przydatnych i ciekawych informacji. Jeśli jakakolwiek odpowiednia pozycja staje się wolny, wtedy na pewno powiedzieć.

O firmie

„Gazprom” nie trzeba przedstawiać. Po tym wszystkim, jest największą firmą w Europie gazu na świecie. Do tej pory, ma ponad 300.000 pracowników, przebywających w różnych zakątkach naszego kraju. „Gazprom” zapewnia ogromne możliwości rozwoju zawodowego. Szczególną uwagę przywiązuje się do szkolenia pracowników i podnoszenie umiejętności pracowników.

Oszustwa w zatrudnieniu

Musimy zrozumieć, że „Gazprom” jest dobrze znane i szanowane przedsiębiorstwo. Dlatego ludzie na ulicy, aby nie zaakceptować. Nawet najbardziej znanym w kraju agencji zatrudnienia nie zawsze otrzymują informacje o wolnych miejscach dostępnych w „Gazprom”.

Reklamy można zobaczyć na różnych zasobów internetowych, że niektóre agencji, które mogą otrzymać pracę w „Gazprom” dla znacznej opłaty. Nie wierzę! Oto zwykłe oszuści. W „Gazprom” ma własną agencję rekrutacyjną posiadającą biura w kilku rosyjskich miastach. Tylko tam można dostać uczciwą informację na ich pracę w firmie.

Jakich specjalistów są potrzebne do „Gazprom”

Jeśli uważasz, że firma gaz rekrutować tylko inżynierów i menedżerów jest bardzo źle. Obecnie brakuje techników. Co to jest? Przede wszystkim mechaników i specjalistów w dziedzinie turbin. Praca kierowcy w „Gazprom” też jest honorowa i dobrze płatne. Firmy wymagają wiertarki, instalatorów, spawaczy i innych. Łącznie ponad 100 specjalności.

Dobry początek i rozwój kariery

Jeśli gospodarstwo posiada dyplom Uniwersytetu ropy naftowej i gazu, siedzi w „Gazprom”, można spodziewać się pensji w wysokości 2.000 $. I to nie jest limit. To wszystko zależy od Twoich umiejętności i wysiłku.

Nie ma potrzeby powoływać się na fakt, że od razu zaoferować wysoką pozycję. krzesło wykonawczy musi być uzyskane, cierpią krwi i potu. Według statystyk, prawie 80% z czołowych „Gazprom” ekspertów zaczął budować swoją karierę „korzenie trawy.”

Praca w systemie zmianowym w „Gazprom”

W związku z uruchomieniem projektów na dużą skalę ( „South Stream”, „Jamał” Sachalin”, i tak dalej), spółka ogłasza dodatkowy personel chętny do pracy w systemie zmianowym. Mogą ubiegać się, nie tylko Rosjan, ale także obywateli WNP.

Udostępnia następujące warunki pracy:

  • Posiłki i zakwaterowanie na koszt przedsiębiorstwa.
  • Wybór harmonogramu shift 30/30 lub 60/30. Maksymalny okres – 6 miesięcy.
  • Dziennik zatrudnienie, ubezpieczenie medyczne i zapewniają pełny pakiet socjalny.
  • Ewentualne koszty podróży do iz pracy (później 50% kwoty zostaną potrącone z pensji). Punkt ten jest omawiany indywidualnie.
  • Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w wysokości 87-188 tys. Rubli. To wszystko zależy od specjalizacji, doświadczenia zawodowego i innych parametrów. Na ogół wysoki poziom wynagrodzeń ze względu na fakt, że ludzie muszą pracować w trudnych warunkach. Inżynierowie, wiertarki i kierowcy mają wykonywać swoje zadania i w środku zimy, w śniegu, a w wielkim upale. I radzą sobie z tym doskonale.

Pracować w „Gazprom”: staff

Zanim pojawi się w spółkę, należy wiedzieć o opinię swoich byłych lub obecnych pracowników. Z tego powodu będzie można rozważyć „za” i „przeciw”, wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Główną zaletą pracy w „Gazprom” jest wysoka pensja, która jest zawsze wypłacane na czas. Twierdzenie to jest prawie 80% ludzi, którzy opuścili swoje opinie. Innym oczywistym Plus – możliwości rozwoju zawodowego. Najlepszych pracowników za kwartał, pół roku lub rok czekają na premie pieniężne i innych bonusów.

„Gazprom” kierownictwo stara się stworzyć najbardziej komfortowe warunki dla swoich pracowników. Przede wszystkim mówimy o gorące jedzenie i wygodne ubrania. Pracownicy „Gazpromu”, niezależnie od specjalności i stanowisk, otrzymają pełny pakiet świadczeń i ubezpieczenia medycznego.

wniosek

Teraz wiesz, jak dostać pracę w „Gazprom”. Aby uzyskać dobrą pozycję z wysoką pensją i pakiet socjalny nie jest konieczne, aby mieć dobrą komunikację i dużą sumę pieniędzy w banku. Tylko dzięki umiejętności, wiedzy i umiejętności będzie można dostać pracę, i w krótkim czasie zbudować karierę w „Gazprom”.