374 Shares 1305 views

rak jąder.

Rak jądra – rozrost tkanki gruczołowej normalnego jądrach w nietypowy. W rezultacie, nie może w pełni spełniać swoją podstawową funkcję, a pochodzi niepłodności.


Bardzo niekorzystne dla rozwoju raka jądra jest to, że proces ten nie zawsze można podejrzewać na podstawie danych klinicznych we wczesnych stadiach, kiedy proces może być nadal zatrzymanych. Dlatego wiele przypadków niekorzystnego rozstrzygnięcia dla przyszłości życia pacjentów.

Rak jądra – to proces, który nie występuje jednocześnie. Jest długa i utworzony w celu rozpoczęcia transformacji potrzebne czynniki rakotwórcze. Mogą one obejmować:

– jąder uraz

– poprzedni zakażeniu ( „świnia”) lub zakażenia, choroby przenoszone drogą płciową

– predyspozycje genetyczne

– częste lub przedłużonym hipotermia nasłonecznienie obszar genitalny

– nie opadające jądra do moszny (wnętrostwo).

Jak wykryć raka we wczesnym stadium?

Istnieją pewne oznaki, że należy uczynić mężczyznę do lekarza. W początkowych stadiach raka jąder może przejawiać tylko uczucie ciężkości i dyskomfort w dolnej części brzucha i genitaliów. Zwykle nie ma silnej pół martwić.

rak jąder postępuje dalej, komórki nowotworowe coraz jest wzrost wielkości jąder. Na początku może to wydawać się niewielki obrzęk, ale potem można wyraźnie przetestować formacji mocno w mosznie.

W tym momencie, pacjenci zaczynają świętować zespół bólowy, który jest zastąpiony przez poczucie ciężkości w dolnej części brzucha. Ból pojawia się w wyniku ściskania zakończeń nerwowych w mosznie, a tam są, jak wiadomo, bardzo dużo. Dlatego ludzie często nie wytrzymują i poprosić o pomoc.

Najczęstsze przypadki – gdy nowotwór rozwija się jednocześnie w obu jąder. Jednak pacjenci, których nagrane pierwsze trafienie jednego jajka, a kilka lat więcej. To sugeruje, że proces postępuje.

W początkowych stadiach raka jąder wygląda uszczelnienia w moszny, bez żadnych widocznych zmian. Następnie tkanka puchnie je moszna odkształca się i staje się szaro-niebieski.

Mężczyźni, u których zdiagnozowano raka jąder cierpią z powodu niepłodności, zaburzenia erekcji oraz zmniejszenie libido. Wynika to z braku równowagi hormonalnej w organizmie.

Co do leczenia tych pacjentów, to zawsze skomplikowane. rak jądra nie może być traktowany jedynie chemioterapię lub radioterapię. Każdy pacjent, a każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia.

Najlepsze wyniki do tej pory, można uzyskać za pomocą kombinacji chemioterapii i radioterapii lub chirurgicznym usunięciu patologicznej ostrości. Napromieniowanie raka spowalnia proces rozmnażania nieprawidłowych komórek, a zatem zwiększa czas remisji. W ten sposób, po usunięciu ogniska pierwotnego nowotworu i pole chemioterapii i radioterapii, pacjentów nie tylko poprawia jakość życia, ale również wydłuża remisji. Jednak nie we wszystkich przypadkach możliwe przeprowadzenie zabiegu i to nie zawsze jest uzasadnione. W niektórych sytuacjach, to najlepiej używać chemioterapię, radioterapię i stymulacji układu odpornościowego do produkcji pozytywny efekt.

Napromienianie komórek nowotworowych można przeprowadzić przed operacją, jak i po nim, wystarczy tylko spojrzeć na stan pacjenta, ponieważ nie każdy może przejść radioterapię.

Usunięcie regionalnych węzłów chłonnych daje pozytywne rezultaty w przypadku przerzutów, jednak nie uniknąć pojawienia się nowych zmian.

Główną zasadą w leczeniu raka jądra jest wczesna diagnoza i odpowiednie leczenie. Jeśli obserwuje się ten przepis, rokowanie pacjenta jest korzystna.