386 Shares 5416 views

Router ocena dla domu lub mieszkania

Dobry szybki internet w domu zaczyna się od routera. Nie jest to urządzenie jest trudno sobie wyobrazić nowoczesne mieszkania lub domu prywatnym, który ma dostęp do sieci World Wide Web. Przed zakupem podobną technikę, należy wyświetlić ranking routerów być dokładnie pewien, że będzie zadowolony z zakupu.


Oczy uruchomić z zakresu różnorodności

Nisza współczesnego rynku, zajmowane przez routery i routery, naprawdę pełne. Niedoświadczony kupujący bardzo trudno jest zrozumieć, co dokładnie jest wart jego uwagi do routera i szybki zwrot z inwestycji w nim. Więc zanim część z pieniędzy i wreszcie kupić dla siebie dobry, nowoczesny router powinien poznać podstawowe cechy, które można określić dopasować ten produkt do was, czy nie, oraz, oczywiście, w celu oceny ratingu WiFi-router, który opisuje najlepsze modele.

Dowiedz się, jak wybrać router

Na początek powinniśmy zrozumieć, że to samo jest router lub router. W prostych słowach, jest to specjalne urządzenie, które zapewnia dostęp do Internetu z komputera, tabletu lub laptopa, a nawet telefonem, który zapewnia funkcję WiFi.

Dobry router nie muszą być drogie, często rankingu routerów nadające się do użytku w domu, dostać dokładnie to urządzenie, które spełnione większość konsumentów iw cenie i jakości. Wybierz router będzie znacznie łatwiejsze, jeśli są zaznajomieni z ich cech charakterystycznych:

 • Dane: dobre routera domu musi być wystarczająca ilość pamięci RAM (przynajmniej 64 MB), co najmniej 16 MB pamięci typu flash i nowoczesnej procesor 300 MHz. Jeśli chcesz zainstalować jedną jednostkę takiego sprzętu w dużym mieszkaniu lub domu, wybrać model, w którym więcej niż jednej anteny, ponieważ moc zależy od jakości dostępu w odległych miejscach pokoi routera.
 • Cena – nie mniej ważnym wskaźnikiem. Nie myśl, że różnica między najtańszym i droższe routera nie. W tańszych modelach jest nie tylko części składowe niskiej jakości, ale także stworzyć zasięg WiFi jest bardzo drobna. Ale także spróbować kupić najdroższe modelu, na przykład, jeśli masz małe mieszkanie, a prędkość maksymalna niskim dostawcy, to nie jest konieczne.
 • Informacje zawarte w ugruntowanych marek produkują routerów w różnych przedziałach cenowych do potrzeb klientów z różnych wynagrodzenia. Ale nie jest to marka, na przykład, D-Link, które oferują tylko niskie koszty routery, których wiarygodność nie jest tak wysokie, jak na przykład modele z Linksys. Cena jest stosunkowo wyższa niż wyżej marki. Routery ratingowe, najczęściej sprzedawane w naszym kraju, przyszedł również producentów, takich jak TP-Link (oferuje niskie koszty, ale wysokiej jakości routery), Asus (jeden z wiodących na świecie, w tym sprzedaży towarów, takich jak routery) oraz ZyXEL (raznotsenovyh produkuje wiele modeli, z których niektóre analogi przewyższają w tym przedziale cenowym w parametrach).
 • Normy: Jest coś takiego jak standard WiFi. Nainoveyshy standard – 802.11n. Jeśli oferta router ze standardami 802.11g lub 802.11b nawet taki model nie jest wart zakupu, ponieważ jest uważany za przestarzały.
 • Protokoły dostępu: router nowy właśnie przyniósł ze sklepu i nie może „współpracować” z dostępem do protokołu internetowego oferowanych przez operatora. Dlatego konieczne jest z wyprzedzeniem skontaktować się z dostawcą protokół dostępu i jest już na to, aby wybrać model, który będzie go obsługiwać.
 • Podlaczenia do sieci World Wide Web: każdy router ma portu WAN, to łączy się z nim kabla dostarczającego internet w domu lub mieszkaniu. Porównaj kabel internetowy i wejście do routera przed zakupem.

Różne oceny różnych kryteriów

Może stworzyć uniwersalne routery ratingowych, które można nazwać najlepiej na wszystkie sposoby, to jest nierealne. Dlatego stworzyliśmy kilka ocen wysokiej klasy, w zależności od głównych kryteriów:

 • Ocena routery WiFi wielofunkcyjne, które są uważane za idealne do użytku domowego.
 • Ranking najlepszych routerów w zależności od ceny:

a) najlepsze modele low-end;

b) najlepszy model dla przeciętnej cenie.

 • Ranking najlepszych routerów mobilnych.
 • Ranking najlepszych routerów w 2016 roku z najpopularniejszych producentów:

a) ocena routerów WiFi dla domu Asusa;

b) godne routery D związku;

c) najlepiej Router TP-Link.

„Multi” routery ocena roku 2016, które warto kupić do użytku domowego

Ponieważ nowoczesne domy i apartamenty wyposażone są w przybliżeniu takie same właściwości (cechy struktur stosowanych materiałów budowlanych) przedstawione poniżej modelu w rankingu, nadające się do prywatnych domów i mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

mini Xiaomi Mi Wi-Fi

Nowoczesny, stylowy, wysokiej jakości – wszystkie te epitety, model ten zdobył. Dostał w routerach 2016 ranking ze względu na fakt, że obsługuje najnowsze standardy transmisji, mogą pracować z prędkością prawie 1200 Mbit / s, a nawet „odbudować” może być pożądane dla oprogramowania funkcjonalnego. Na dysk zewnętrzny poprzez port USB jest podłączony bez problemów, tak że nawet funkcję pobierania na dysk zewnętrzny będzie dostępny dla Ciebie. Są wady tego cudu techniki. Tak więc, według opinii, większość niedogodności dostarcza interfejs i instrukcje, które są dla nas dostępne tylko w języku chińskim. Ten model jest tylko kilka portów LAN, a ich prędkość jest ograniczona do stu Mbit / s.

ASUS RT-N56U wpływa nie tylko oryginalne wzornictwo

Zewnętrzna antena modelu nie ma, ale to nie powstrzymuje go od przesyłania danych z prędkością do 1 Gb / s za pośrednictwem sieci LAN portów i 300 Mbit / s w sieci WAN. Tutaj widzimy tylko kilka portów USB, które przyciąga wielu zaawansowanych użytkowników. Konfiguracja urządzenia jest tak prosty, że większość akcji rozgrywa się na poziomie intuicyjnym. Wady też, choć nie kolidują z modelu spadku w rankingu routerów WiFi do mieszkania lub domu, ponieważ nie są zauważane przez większość użytkowników. Tak więc router zaczyna zwalniać i przegrzać nośnik zewnętrzny o pojemności TB lub więcej.

Taki stylowy TP-LINK TL-WA901ND

Ten nowoczesny „trirogy potwór z Internetem” mogą być zasilane nawet za pomocą kabla Ethernet (adapter jest od razu w zestawie). Zdejmowana antena, jeśli łączą się razem, rzeczywiście dostarczyć internet wszystkie gadżety w odległości 270 m. Ale gadżet bez wbudowanego zasilacza z tego modelu nie jest się zaprzyjaźnić, bo nie ma sieci LAN porty w ogóle. Ale biorąc pod uwagę fakt, że dziś jest znikoma ilość sprzętu nie ma wbudowanego WiFi-adapter, model ten ma prawo, aby dostać się do routera WiFi ocena 2016 do domu.

Najlepsze routery budżetowe

To nie zawsze mają możliwość zakupu routera nawet średniej cenie kategoria. To – nie powód, by opłakiwać i dobry pretekst, aby zbadać routery ocena dla domu, który kosztuje będą dostępne dla każdego. Poniższa lista zawiera tylko te modele, jakość pracy, w którym jest on wysoki, to znaczy, że może zapewnić normalny dostęp do Internetu w domu lub mieszkaniu.

Model TL-WR841N TP-Link

Router budżet, który ma miłe funkcje, takie jak kontrola rodzicielska lub zdolność do ograniczenia ruchu. Nowoczesne protokoły komunikacyjne TL-WR841N ciągnie.

Wzorce projektowe można nazwać klasyczną dla tego producenta. W swoich komentarzach, wielu kupujących z markami, ponieważ każdy router nie może być zainstalowany tylko na stole (lub jakiejkolwiek innej powierzchni poziomej), ale także do montażu na ścianie. Model jest prawie nie przegrzać bo producent uzbrojony mu liczne otwory wentylacyjne.

Router budżet, więc rzeczywiste dane stawkę dane wahają się od setek megabitów, chociaż producent ustalił limit 300 megabitów. Również obecność portami USB nie jest, jak w drogich analogów tej samej marki.

D-Link DIR-300S jest godzien zająć miejsce w tym rankingu

Ocena routery Wi-Fi, model ten ma szans, ponieważ obsługuje wszystkie rodzaje połączeń i nawet ma kontrolę rodzicielską i tak aktualne, funkcję filtrowania treści „Yandex” -SERVICE. Miłym dodatkiem może być nazwany nowoczesny elegancki wygląd i niewielkie rozmiary routera, choć niektórzy kupujący skarżą się na elegancki wygląd, ponieważ jest natychmiast widoczny pył strącony.

Ocena routery segment popularny powinny zacząć MikroTik RB951G-2HnD

Routery tej marki nie są popularne ze względu na nazwę reklamowanej, ale dlatego, że producent dostarcza je w inteligentny „wypychania”, a więc liczba obsługiwanych funkcji jest naprawdę niesamowite. Model jak zaawansowanych użytkowników, którzy są dobrze zorientowani w osobistych preferencji, ale dla użytkowników, którzy chcą „wcisnąć przycisk i natychmiast się z Internetem,” wydaje się zbyt skomplikowane do zrozumienia. Trochę RB951G-2HnD mogą być wykorzystywane nie tylko w domu czy mieszkania, ale nawet w biurze małych lub średnich przedsiębiorstw, ponieważ obszar pokrycia jest duża, to zapewnia silny nadajnik.

Następna na liście będzie ZyXEL Keenetic 4G III

Przez danomu routera można podłączyć poprzez port USB USB modem oraz w pobliżu urządzeń 3G lub 4G jakości Internetu. Nainoveyshy standardem 802.11n jest obsługiwana. Urządzenie posiada dwa potężne anteny tak, że Internet może być łatwe do „latać” z prędkością do 300 megabitów. Cieszę się, stylowy design, i aż 4 porty LAN na tylnym panelu. Ale poza zasięgiem sieci bezprzewodowej jest mała – negatywna. Chociaż, jeśli wziąć router do małego mieszkania, skargi dotyczące jego pracy nie będzie.

Budżet-LINK TP Archer ma C50 obsługuje protokół 802.11ac nainoveyshy

Router Dual-band, który obsługuje prędkości „over the air” do 1.167 gigabitów na sekundę i jest w stanie samodzielnie zapewnić powłokę o wysokiej jakości nawet większy apartament z dwoma sypialniami. Rosyjski interfejs, łatwa konfiguracja, odporność na sygnał do jakiejkolwiek ingerencji, a także stylowa konstrukcja sprawia, że model ten jeden z najbardziej popularnych na naszym rynku. Ale braki ma on również, ze znaczącą: przewodowe połączenie jest możliwe tylko przy prędkości w setek megabitów i wbudowanego portu USB jest zbyt powolny.

Ocena godnej routerów mobilnych

Nie wszystkie domy lub mieszkania jest możliwość podłączenia przewodowego połączenia z Internetem, dlatego oferujemy państwu ocenę i routery dla domu w 2016 roku, które mają gniazdo na kartę SIM. Modele te często zakupione do użytku w małych miasteczkach i wsiach, gdzie dostęp do Internetu tylko za pośrednictwem telefonii komórkowej. Takie urządzenia są formą raczej jakościowy zasięgu internetu.

„Najmniejszy Router Huawei E5330»

Tiny mobilny Router z Huawei jest w stanie zapewnić Państwu bardzo dobry sygnał WiFi w mieszkaniu lub domu. Dla wygody, producent dostarczył wyświetlacz ciekłokrystaliczny (wszystkie najważniejsze dane będą zawsze widoczne). O przerw, unosząc się i model hamowania konsumentów nie są wymienione w swoich opiniach, więc można stwierdzić, że dziecko jest stabilny. Dlatego model ten prowadził w rankingu w 2016 routera WiFi mieszkania lub domu, w którym nie ma kabel internet? Wystarczy, że jest w stanie dostarczyć internet naraz kilkanaście urządzeń! Wady oczywiście istnieją: E5330 nie działa w sieci 4G, a bateria jest słaba, więc być przygotowany na to, że trzeba regularnie doładowywać „małą chińskiego.”

Ponownie, TP-LINK! Model M5250

I ten router działa tylko w sieciach 2G / 3G, niestety, ale jest stabilny! Producent dba o zadowolenie klienta, a zatem warunkiem adapter dla kart SIM, kabel USB (przez router jest naładowany). Obudowa niebrudząca, ponadgabarytowych, dzięki czemu M5250 można łatwo zabrać ze sobą wszędzie! O wad: często brak nabywców namaścić wyświetlacz. Model jest bardzo solidny i godny uwagi, dlatego został uwzględniony w rankingu routerów WiFi 2016.

ocen Top routery z najbardziej popularnych producentów

Najbardziej "sprzedane" Producenci Router – jest Asus, D-Link i TP-link. Niestety, w jednej linii z modeli jest niemożliwe, aby przeznaczyć najlepszy rating routera wyjaśnienia główne korzyści będą bardziej pouczające.

Najlepiej od Asusa:

 • EA-AC87 model – potężny nowoczesnej technologii z wysokiej jakości wypełnienia;

 • Model RT-AC66U może jednocześnie zapewnić wysoką jakość Internetu do dziesięciu urządzeń;
 • Model RT-N56U tworzy powłokę, która jest w stanie pokryć większe mieszkanie.

The Best of D-Link:

 • Model DIR-300A – absolutny lider w sprzedaży;
 • Model DIR-880L jest uderzające w jej mocy;
 • Model DIR-850L podoba jakości wypełnienia.

Najlepszy z TP-LINK:

 • Model TL-WA901ND jest uważany za najlepszy nowy produkt w 2016 roku;
 • Model Arcer C2 – górną, czyli najnowszych technologii;
 • Model TL-WR740N – idealnym rozwiązaniem dla małego budżetu jednopokojowym mieszkaniu.

Skąd wiesz, że masz zły router i nadszedł czas na zmiany?

Często problemy z dostępem do Internetu nie jest to wina dostawcy, a słaby router, który po prostu nie może dostarczyć wszystkich możliwości oferowanych przez dostawcę.

Tak więc, głównym powodem zakupu nowego sprzętu, jak poniżej:

 1. WiFi obszar pokrycia nie obejmuje całego mieszkania lub domu: nowoczesne, niezbyt drogich routerów, które są sprawdzone, według opinii klientów, może pokryć powierzchni do 100 metrów kwadratowych. Jeśli sygnał z routera nie może nawet przejść przez ścianę do pokoju obok – nadszedł czas na zmiany.
 2. Router może „wyciąć” speed Internet jest taki, że dostawca zapewnia prędkość, na przykład, tylko 60 Mbit / s 100 Mb / s pobierania i powrót, a po sprawdzeniu stanu Internetu w domu można dostać figury pobrania, a nawet mniej do powrotu. Nie jest konieczne, aby źle mówić do dostawcy, lepiej zapoznać się z instrukcjami w routerze może mieć takich wskaźników – maksymalny limit i wyższe prędkości to po prostu nie obsługuje. Jeśli to jest – to jest konieczne, by stać się hojny kupić nowy router.
 3. Router zawiesza lub regularnie przeładowuje: Objawy te mogą być postrzegane w pracach deshevyhmodeley, którzy nie radzą sobie ze swoimi obowiązkami. Dbać o swoje nerwów i czasu – zakup nowego routera.

I wreszcie,

Router będzie działać znacznie lepiej, jeśli nie pozwoli mu regularne przeciążenia, narażenie na pył lub innej obudowie brud, jeśli nie jest on umieszczony w wilgotnym pomieszczeniu. Sprawdzaj aktualizacje, należy zainstalować najnowszy firmware, czy ustawienia niestandardowe, które najlepiej zapewnić komfort pracy w sieci. I niech twój dom lub mieszkanie zawsze będzie pokrycie wysokiej jakości i stabilny WiFi!