268 Shares 9174 views

Zdjęcie w nowoczesnym wzornictwie

Jeszcze kilka lat temu, ściany domów i mieszkań były do dekoracji reprodukcje i kopie obrazów znanych artystów. Ale nic nie stoi w miejscu, w tym zmieniające się trendy projektowania wnętrz w nowoczesnych domach. Jeden z ostatnich z tych tendencji było aktywne wykorzystanie fotografii w budowie składu szereg udogodnień.


Ale w tym kierunku konstrukcja nie jest tak prosta: rozwija się, to ciągle się zmienia, podkreślając nowe trendy wewnątrz i ruch mody. Na przykład, niedawno było modne do dekoracji ścian fotografii krajobrazowych, wydrukowane w dużym formacie. Dzisiaj, kilka trendy się zmieniły i stały się częścią fotografia mody na płótnie członków rodziny, a także wizerunków poszczególnych części i kawałki, które zmieszczą się harmonijnie w ogólnym obrazie kolorów, rozmieszczenia mebli i ogólnej idei mieszkania lub pokoju jednoosobowego. W związku z tym zdjęcia w nowoczesnej konstrukcji staje się coraz bardziej popularne.

Znaczenie i podświetlane obrazy poszczególnych obiektów lub ich części – w miejsca dla wyobraźni, stanowią one widza. Po tym wszystkim, poza to, co widzisz, to czasami całkowity, pozostawiając kawałek obiektywie fotografa, wzniesiony do rangi mistrza pojedynczego fragmentu istnienia, celu i sensu, z których każda określa, zgodnie z ich własnej wyobraźni, myślenia, doświadczenie życiowe. W rezultacie, obecność smaku i twórczego myślenia, zdjęcia stać się jednym z pomieszczeń, wskazując rodzaj myśli gospodarzy, podając szczegóły tej części ich życia, które chcą wprowadzić wścibskich oczu.

Zasady wysyłania zdjęć

  1. Nie należy umieszczać zdjęcia w ramach wykonanych z różnych materiałów. Połączenie ramy z drewna i szkła wygląda wulgarnych.

  2. Do dekoracji wnętrz zdjęć lepiej wybrać tylko wyraźne zdjęcia i wysokiej jakości.

  3. Istotne jest, aby umieścić zdjęcia tak, że są zjednoczeni przez jednego tematu lub schematu kolorów. Warto też oko do zakresu połączonej z pokojem, i że nie są one wyraźniejsze zdjęcia.

  4. Podczas wykonywania dużej ilości zdjęć (12-30) o różnych rozmiarach, najbardziej odpowiednie miejsce będzie w postaci prostokąta. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie zdjęcia size. To musi być zrobione tak, że odległość pomiędzy obrazami były takie same. Ta metoda jest najbardziej umieszczenia harmonijny.

  5. Jeśli chcesz umieścić zdjęcie w powiększeniu i bardziej równe pod względem wielkości, ale małe obrazy, najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby umieścić większe w centrum i mniejszy wokół.

  6. Podczas umieszczania 2-3 zdjęcia są najlepiej ułożone w krokach. Jest niezwykle ważne, aby stosować się do zasady: dno górnej zdjęcie powinno być strzał w dolnym szczycie. Odległość między zdjęciach powinno być małe.

  7. Jeśli masz od 3 do 5 zdjęć o różnych rozmiarach, to najlepiej, aby umieścić je w jednej linii. Korzystnie, obrazy umieszcza się na wysokości oczu, a tym samym usytuowane z wysokiego na niski.

Warunki korzystania z obrazów w różnych pomieszczeniach

Pomimo pewnych stereotypów w tej dziedzinie projektowania wnętrz, ozdobiony zdjęciem może być absolutnie każdy pokój. Ważne jest, aby pamiętać, że styl fotografii jako całości odpowiadają kierunku pokoju, przechodząc do niego od specyfiki interpretacji, roztwór stylu i koloru, nastroju. Przecięcie to może być subtelne i będzie w szczegółach, jednakże w celu uniknięcia dysonansowi musi być obecna.

żłobek

Tradycyjna dla pokoju dziecka jest umieszczenie zdjęcia dziecka dziecka w różnym wieku – pewnego rodzaju ekspozycji na wzrost i dojrzewanie galerii. W ramach innowacyjnych rozwiązań – tworzenie zabawy i zabawnych kreskówek kolaży fotograficznych, fotoholstov.

salon

W salonie jest najlepszym miejscem poboru i fotografia narracyjna.

sypialnia

W sypialni, najlepiej jest umieścić dowolną romantyczne zdjęcie lub piękne krajobrazy. Zdjęcie najlepiej powiesić nad wezgłowiem, i ważne jest, aby obraz był pastelowych kolorach.

kuchnia

W kuchni najlepiej jest umieścić martwe natury i pejzaże. Te zdjęcia doskonale ożywić kuchnię i dokonać jego wnętrze jest bardziej korzystne.

hol wejściowy lub biura mogą być ozdobione tym samym obrazie w tym samym rozmiarze ramy – ścisłym stylu, ale w tym przypadku, w celu utrzymania i zwiększenia ich działanie powinno być mnóstwo.

Pomimo faktu, że nowoczesna technologia w dziedzinie fotografii nie skoczył do przodu, pozwalając, aby usunąć coraz bardziej niedostępne obiekty są nadal aktualne zdjęcie czarno-białe. Łączy się w tym samym kompleksie, takie zdjęcia mogą być podstawą mini-galerii w salonie lub sypialni. Również nadal aktualne fotografie rodzinne umieszczeniem w formie drzewa genealogicznego, lub określonej sekwencji, który opowiada o historii rodziny. Nacisk w tym przypadku należy zwrócić się do kadrowania zdjęć – centrum wystawy, główny obraz powinien być umieszczony na wysokości oczu siedzącej osoby, a wokół niego – ma już resztę.

Bardzo interesujące zobaczyć zdjęcia jako część pracy ręcznej. Warto zauważyć, że zdjęcie w nowoczesnym stylu, ozdobiony z pomocą pięknej ramie uczyni wnętrze jeszcze bardziej imponujące.

Aby dopełnić obrazu na ścianie można stworzyć dodatkowe oświetlenie, które zostanie otwarte w nowy sposób i pozwala w pełni cieszyć strzały fragmenty, zamrożone w obiektywie.