370 Shares 8531 views

"Grammidin" lek. Instrukcje użytkowania

Tabletki „Grammidin” instrukcji opisano jako środek antyseptyczny do stosowania miejscowego w laryngologii i stomatologii. Połączenie leku skutecznej w patologii zapalnych, zakaźnych typu gardła i jamy ustnej. Jako substancje czynne w leku zawarta chlorek cetylopirydyniowy i gramicydyna S Mechanizm działania tych ostatnich w wyniku zwiększonej przepuszczalności błony cytoplazmatycznej w komórkach bakteryjnych. To narusza jego odporność i przyspiesza śmierć. Gramicydyna C wykazuje działanie przeciwbakteryjne, wyrażano względem bakterii postaci wywołują chorób zakaźnych w jamie ustnej. chlorek cetylopirydyniowy jest substancją antyseptyczny. Składnik uniemożliwia wzrost i rozmnażanie bakterii chorobotwórczych. Lek „Grammidin” (Instrukcja wskazuje to) zmniejsza stan zapalny, ma działanie przeciwbakteryjne, działa smyagchayusche ułatwiającą połykanie, eliminuje dyskomfort i ból gardła. W procesie wchłaniania leku powoduje nadmierne wydzielanie śliny, która zapewnia mechaniczne oczyszczanie jamy ustnej i gardła z patogennych bakterii.


świadectwo

Lek „Grammidin” (instrukcje użytkowania to potwierdza) zalecany do jamy ustnej, zapalenie dziąseł, angina, przyzębia, zapalenie gardła, zapalenie migdałków.

Reżim dawkowania

Środek jest zalecany u pacjentów z dwunastu lat: 1 tabletka nie więcej niż cztery razy w ciągu dnia. Dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat – 1 tabletka raz lub dwa razy dziennie. Po zażyciu leku nie zaleca się spożywania żywności i napojów przez godzinę lub dwie.

Przeciwwskazania

Lek „Grammidin” (instrukcja obsługi ostrzega o to) nie jest przypisany do wieku czterech lat, w czasie ciąży (zwłaszcza w pierwszym trymestrze), laktacja. Przeciwwskazania to znaczy jednostka nietolerancji składników. Jeśli to konieczne, należy lek podczas laktacji karmienia jest zatrzymany. Leczenie dzieci z czterech lat powinien kontrolować specjalisty.

skutki uboczne

Medycyna, jak pokazuje praktyka, dobrze tolerowane w każdym wieku. Na podstawie nadwrażliwości może rozwinąć alergii w postaci wysypka skórna, podrażnienie, suchość pokrywy. W przypadku wystąpienia niepożądanych nie wymienione i opisane w opisie, bez pogorszenia zarówno efektu terapeutycznego należy zawiesić stosowanie leku i wizyty u lekarza.

Lek "Grammidin". Instrukcje. Cena. informacje dodatkowe

W praktyce nie stwierdzono przypadków przedawkowania. W teorii, być może z pojawieniem się zaburzeń niestrawności, zawroty głowy. Zalecany poziom środków pomocowych. Lek „Grammidin” (instrukcje użytkowania, świadczy o tym) jest dozwolony do leków na receptę. Oznacza to możliwość zwiększenia aktywności innych leków, które mają przeciwbakteryjne działanie ogólnoustrojowe lub lokalnego wykorzystania. Lek może być stosowany w ciągu dwóch lat od daty produkcji. Przechowywanie odbywa się w miejscu niedostępnym dla dzieci. Koszt leczenia wynosi około 150 rubli.