590 Shares 7149 views

Ivan Petrov. Należy pamiętać, i nasłuchiwał

Boski, aksamitne, kopertowanie bas Ivan Petrov miał, nie wiedząc o tym. I na szczęście słuchacze, ten niesamowity głos został otwarty w zwykłym liceum, prosty nauczyciela śpiewu, za który miał duży łuk, w przeciwnym razie może nie wiedzieć, piosenkarz Ivan Petrov, siatkarz Ivan Krause.


Dzieciństwo i młodość

Ivan urodził się w rodzinie bardzo dawno temu rusyfikacji Niemcy Krause nazwisko w Irkucku w 1920 roku. Rodzina była w musicalu domu. Śpiewa wszystko – i ojciec, który miał głęboki głos i matkę. Iwanami rodzina trzech pokoleń mężczyzn. Podczas wojny domowej Krause ojciec walczył u boku rewolucyjny P. P. Postyshevym który był później w RKP (b) obok Stalina. Takie soratnichestvo było śmiertelne dla młodego ojca Iwana, mój ojciec dostał się pod represji stalinowskich i zniknął na zawsze w obozach.

W latach trzydziestych, rodzina przeniosła się do Moskwy, bracia i siostry nauczył się śpiewać w tenorze AM Labinsk, który wykonał na scenie rewolucji wraz z Chaliapin. Ale Ivan nie studiować śpiew, to przyciąga sportu, tym bardziej, że jej wzrost był znaczny. – 190 cm Grał „Lokomotywa” zespół i był wielkim pasjonatem sportu. Ale jakoś w czasie przerw w szkole, śpiewał partię Gremina z „Evgeniya Onegina” i usłyszał swojego nauczyciela śpiewu. Zaprosił młodzieńca z siedemnastu śpiew z akompaniamentem muzycznym. Od tego czasu, Ivan Petrov stał się stałym uczestnikiem inicjatywy szkolnego.

College of Music

Pod ciśnieniem od przyjaciół Ivan Krause w 1938 roku wstąpił do Szkoły Muzycznej, gdzie był szczęśliwy z nauczycielem, który był partnerem Chaliapin na scenie. Chwyć wokale i niestrudzenie pracuje na ciasnych bass Nuty pierwszej oktawie, był zainteresowany działających równolegle. W tym celu, odwiedzając spektakli teatralnych teatrów, zaglądając do aktorów działania. Owoce takich porodów dały o sobie znać – został zaproszony do pracy w Filharmonii razem z I. S. Kozlovskim. Ale zaczęła się wojna.

koncerty frontowych

Pierwszy Filharmonii został ewakuowany do Azji Środkowej, a następnie udał się do trasy koncertowej, na której byli śpiewacy operowi z programami koncert na frontach Bryansk i Wołchow. Na froncie został podany do ponad trzystu koncertów. Warunki nieodpowiednich zapisać głos – zimno, zimno.

teatr Wielki

W 1943 roku, młody piosenkarz został zaproszony na przesłuchanie do Teatru Bolszoj. Konkurs zakończył się z faktem, że został przyjęty do trupy. To był rozkwit teatru. W nim partia wykonać słynnych śpiewaków operowych, takich jak bas A. Pirogov, MO Reisen i wiele innych. Ale Krause były stroną aż do małej, wieku, wymagające nie tylko śpiewa, ale także aktorstwo. Po wojnie jego głos zwrócił uwagę Stalina i zasugerował, że piosenkarka zmieniła swoje nazwisko. Więc pojawił Ivan Petrov.

Gdzie indziej Rozmawiałem piosenkarza

Ponad 27 lat w Wielkiej wszystkich wiodących ról przeprowadzono. Podróżnego za granicą nie została uznana. Najcenniejsze wspomnienia – Spotkanie z wnuczką Charlesa Gounoda, kiedy to usłyszał przez niezapomnianego szczery komplement, że kompozytor był tak wyobrazić Mefista. To właśnie w Paryżu w Opera Garnier, który jest nazywany rosyjskiego Wielki Operę. I po raz drugi kolejny znaczący Spotkanie odbyło się w Mediolanie, gdzie spektakl „Borysa Godunowa”. Ivan Petrov największe wrażenie zrobiła na wnuczka Fedora Ivanovicha Shalyapina, dała mu pierścień na żywo swojego pradziadka. On jest teraz na Novinsky Boulevard w Moskwie w Muzeum F. I. Shalyapina. Iwan Iwanowicz Pietrow starannie zachowane, ale nigdy nie odważył się ubrać. Z wycieczki Ivan podróżował po całym świecie. I wszędzie tam, gdzie została przyjęta z entuzjazmem. Nadano mu tytuł honorowego członka Opera Garnier w Paryżu. Został nagrodzony „Złoty Orfeusz” oraz Thomas Edison Prize, bo pisał ponad dziewięćdziesiąt talerze z romansów i arii z oper. I nie zapomnij Ivan Petrov, piosenkarką światowej klasy, zwiedziliśmy miast ojczyzny. W 1959 roku otrzymał tytuł Ludowy Artysta ZSRR, później został odznaczony Orderem Lenina i Przyjaźni Narodów. Ivan Petrov zagrał Gremina w filmowej opery „Eugeniusz Oniegin”. Ten film okazał się ogromnym sukcesem, a urocze Grameen nic nie przyznają do Oniegina.

hobby

Oprócz teatru, radia i telewizji, piosenkarz był zainteresowany w fotografii, sprzętu, łącznie z pojazdami, które fachowo zarządzane i może przygotować się do kontroli technicznej. W domku, to łatwo wziął siekierę i inne narzędzia.

Człowiek z literą było dziwne zarozumiałość – był uprzejmy i przyjazny stosunek do ludzi. Ivan Petrov, zmarł 26 grudnia 2003 w wieku 83 i został pochowany na Cmentarzu Kuntsevo w Moskwie.