608 Shares 9502 views

„Może padać”: aktorzy i funkcje filmowe

Dzisiaj omówimy film „Może padać.” Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Reżyser filmu została wykonana przez Ivan Sidorov. Zdjęcia Maksima Trapo. Artysta malowanie Andrei Filonov.


streszczenie

Najpierw omówimy fabuła filmu „Może padać.” Aktorzy i role zostaną przedstawione poniżej. Główna bohaterka Olga. Jej życie jest wydarzeniem, które od lat czekają na wiele dziewcząt. Ona daje Mark. Wszystko dzieje się tradycyjnie: szampan, róże, datę ślubu powołania przyszłych dzieci i planów podróży. Nagle romantyczna chwila dzieli uderza w ścianę – kolejna partia wykonana sąsiada niedawno przeniósł. Olga pochodzi pomysł. Bohaterowie przychodzą do sąsiada Denis z propozycją biznesowego – aby je sprzedać mieszkanie. W zamian obiecują znaleźć nową. Wynik dla sąsiada musi być kompletny brak kłopotów i korzyści finansowych. Jednak Dennis nie jest w stanie zaakceptować. Para nie chciała się wycofać. Olga nafantazirovala słodkie dzieci i duże mieszkanie.

Głównymi uczestnikami

Olga i jej narzeczony, Mark – Bohaterami filmu „Może padać.” Aktorzy Irina Tarannikov i Danila Dunaev wykonywane te role. Porozmawiamy o nich więcej.
Irina Tarannikov urodził się w 1985 roku, 12 października, w regionie Amur, Blagoveshchensk. Był szkolony w WTU M. S. Schepkina na kurs V.Korshunova. Aktorka Ramtha.
Danila Dunaev urodził się w 1981 roku, w dniu 15 lipca w Moskwie. Jest absolwentem Instytutu Lotnictwa w Moskwie z dyplomem z psychologii społecznej. Był szkolony w Instytucie Teatralnym B. V. Schukina. Studiował na kurs Y. Shlykova. Był aktorem Teatru Wachtangowa. Zmiana sceny. Grał w teatrze Majakowskiego. Jako aktor gość grał w Moskwie itd Teatru Aleksandra Kalyagina.

Artem Tkachenko zawarte wizerunku Denis Pankratov. Ten aktor urodził się w 1982 roku, 30 kwietnia w Kaliningradzie. Uczęszczał do szkoły dramat. Uczył się w szkole Shchepkin. „Shalom” był aktorem teatru.

inni bohaterowie

Arina Brikin narzeczony i przyjaciel Fodora Lyusya – dwa niezapomniany obraz przedstawiony w filmie „Może padać.” Aktorzy Vladimir Feklenko i Swietłana Kolpakova wykonywane te role. Porozmawiamy o nich więcej.

urodzony w 1985 roku Władimir Feklenko dniu 2 grudnia w Moskwie. Szkolił się w szkole teatralnej Shchukin na przebieg M. B. Borisova. Występował na scenie Teatru Centralnego armii rosyjskiej, dramat w Moskwie i Stanisławskiego.

Swietłana Kolpakova urodził się w 1985 roku, 30 marca. Był szkolony w WTU B. V. Schukina na kurs M. Borysowa. Wstąpił Czechowa Moscow Art Theater. Zadebiutowała w produkcji „Swift rzeki bieżących”.

Igor Filippov wykonany obraz Andrew Gavrilovic – Boss Mark. Ten aktor urodził się w 1968 roku, w dniu 13 listopada w Rydze. Służył w powietrzu. On jest kandydatem na mistrza sportu. Był szkolony w warsztacie VGIK Gerasimov za M. A. Gluzskogo. Brał udział w Rydze Rosyjski Teatr Dramatyczny.

Były żona Denisa nazwie Arina i jego brat Fedor został również wyposażony w fabuły filmu „Niech deszcz.” Aktorzy Ravshan Kurkova i Anton Wasiliew wykonywane te role. Aleksandra Volkova odegrała Kate – dziewczynę Olgę. Jewgienij Ryabov zawarte wizerunku policji. Alena Czechow zapamiętany przez widzów jako żona szefa. Ivan Kosichkin pojawił się w narracji jako policjant. Daniel Eidlin grał kierownik salonu Kohl – przyjaciela Denis. Egor Dolgopolov urzeczywistnił nośnik obrazu. Dmitry Skachkov przypomniał widzom jako kierowca ciągnika. Dmitry Popov grany przez Maxim. Alina Ol'shanskaya pojawiła się w filmie jako sprzedawczyni lodów. Ekaterina Kuznetsova grany przez Helena Pietrowna – kolega Mark. Dmitrij grał Fable przyjaciela Dennisa.

ciekawostki

Oto kilka interesujących szczegółów na temat filmu „Niech deszcz.” Aktorzy zostały przedstawione powyżej. Jest to komedia romantyczna z 2012 roku Scenarzysty jest Natalia Pavlovskaya. Kompozytor był Valery Tsar'kov. Producenci są Aleksandr Kushaev, Anastasia Shipulin.

Zapisz