845 Shares 8343 views

Wenezuelczyk motyl pudelevy. Newfound cud natury?

Sensacyjne zdjęcia wprowadził świat do zoologa z Kirgizii Artur Anker: ze zdjęcia na widza zegarki owada, bardziej jak nieznanych małych zwierząt.


Zdjęcia autor znalazł swój „model” w Wenezueli park narodowy w 2009 roku. Owad zainteresowany zoolog niekonwencjonalny wygląd: unikatowy „podniósł kudłaty”, który ma wenezuelskiego ćma pudelevy nikt w świecie motyla.

Tropical krykieta skrzydlaty?

Na gatunki, do których można przypisać nowo odkrytą owadów, naukowcy nie została jeszcze ustalona. Wenezuelczyk pudelevy nieco przypomina motyla shkodnitsu Medvedkov, pistolety w ogrodach centralnej Rosji, ale jest zbyt śnieżny tak brudnej „pracy”.

Jednakże, istnieje mole pudel i inny rodzaj kolorach – tan, ale kolor nie może być okazją do licząc szkodników owadzich do kategorii.

Ponadto, przez cały okres, w którym o pudelevidnom owadów znane na całym świecie, to się wciąż na negatywne strony nie pokazać. Lub masy nie świadomi.

Nazwę wymyślił Internautów

Gdy sieć jest dosłownie wiał nowy w świecie owadów, wenezuelski pudelevy ćma którego zdjęcie nie dyskutować tylko leniwy, z których żadna oficjalna nazwa i mowy nie było. Właściwie, to nie jest teraz, ponieważ naukowcy nie można ustalić właściwości motyla, aby dać mu dokładne i odpowiednie zoologicznego „nazwa”.

Tutaj w Internecie użytkowników ma problemów z nim powstały. Wszyscy zgodzili się asocjacyjne serii: biały i puszysty, piękny, szlachetny – pudel.

Nazwa okazała się zaskakująco dobrze, bo włochatej owady nie tylko na plecach, brzuchu i skrzydeł, on również futrzane łapy. I jako całość wygląda jak jest wygodne i luksusowe.

można ocenić tylko przez zdjęcia

Wenezuelczyk pudelevy motyl Moth wenezuelski Pudel Jest znany ze światem tylko przez zdjęcie – pojedyncza kopia owadów naukowców z rąk nie ma, a więc nie tylko zacząć się uczyć, ale nawet powiedzieć, że jest w rzeczywistości, czy nie.

Szczegółowa analiza dostępnych materiałów, czyli zdjęć, naukowcy nadal doszli do pewnych wniosków. Ustalili, że wenezuelski pudelevy motyl Należy ona do rodziny motyli. Na tym zdjęciu, badanie zatrzymane w oczekiwaniu na co najmniej jednym z żywych, „naturalny” owada.

Wenezuelczyk ćma pudelevy, których zdjęcia nie dają pełnego i obiektywnego obrazu zoologiczny i był sensacją i tajemnicą.

Gdzie mieszka, co zje, jakie są wymiary?

Dziwne, ale ta jest podobna do materializacji czyjejś wyobraźni, aby fantastyczny charakter, na obcy z kosmosu lub w głąb ziemi, ale nie nasz zwykły owad.

Jak okazało się na naszej planecie? Dokładnie, kiedy – w 2009 roku, lub przed upływem tego czasu, to po prostu nie pokazać ludziom w oczy? I dlaczego zdecydował się wydawać teraz? Rozmyślać na ten temat może być nieskończony, budując ciąg wersjach. I wkrótce będą obfite: od teorii naukowców, badaczy i praktyków, ezoterycznych i mistyków.

W międzyczasie, można tylko oglądać niesamowite motyl: żyje w tropikach, to zjada trawę.

Wenezuelczyk pudelevy rozmiar ćma który jest imponująca – od 2,8 do 4,0 cm – nie jest charakterystyczne dla trąba motyli, ale on opracował szczękę, więc on jest wypas na trawnikach.

Mole pudel nigdy nie stała w czasie lotu. Być może jego masywne ciało kilka zbyt ciężki do zbyt częstych lotów, więc nosi je tylko sporadycznie. Być może fakt, że skrzydła miały ten sam puszysty, jak ciało, nie zezwala na korzystanie z nich w pełni.

„Te oczy naprzeciwko”

Wenezuelczyk pudelevy motyl niezwykły wszystko – od końcówek nóg do końcówek skrzydeł. Ale najbardziej przestrzeń w swoim wyglądzie – oczy. Brown zaskoczył ogromne kuleczki dołączone do istoty uroku i pewnej bezradności.

Z powodu tych oczach autora i był podejrzewany o użyciu „Photoshop”. Ale nie! Przez konstruktywnych dyskusji użytkowników Internetu nadal dochodzą do wniosku, że taki motyl, to z takimi oczami, jest w Wenezueli.

I bez względu na to, ile człowiek może uznać królem natury lub jej bardzo sumienny i dociekliwy badacz „junior”, jest obarczona miliony łamigłówek, że będziemy musieli się uczyć i rozwiązywać miliony lat. Jeden z nich – ćma-pudel.