823 Shares 1673 views

Nadal nie wiem jak zmniejszyć ciężar zdjęcie?

Problem jak zmniejszyć ciężar na zdjęciu, stoi wszystkim w sieci. Lekkie zdjęcia są ładowane szybciej na stronach łatwiej być wysyłane pocztą, a to nie zawsze jest możliwe, aby dołączyć obraz w wysokiej jakości – zapobieganie ograniczeń.


Po pierwsze, w celu zmniejszenia masy ciała, można zmniejszyć rozmiar zdjęcia, odciąć niepotrzebną część. To z pewnością nie jest wyjście z każdej sytuacji, ale możliwość nie należy zapominać. Zwłaszcza, gdy trzeba zachować w bardzo ograniczonym zakresie wagi i jakości. Trzeba poświęcić coś innego.

Zoom ciężar zdjęcie może być w niemal dowolny edytor, w tym w programie Paint. Ale jeśli chcesz, aby osiągnąć dobrą jakość (nie stracić jest dostępny), to lepiej korzystać z bardziej zaawansowanego oprogramowania.

Niektóre obrazy muszą obsługiwać tylko wyspecjalizowane programy lub redaktorów. Odnosi się to do obrazów o wysokiej rozdzielczości i obrazów, które zbiegają się na tle gradientu granicy i kontrastowych obiektów. Jeśli nie używać dobrych algorytmów kompresji, przy jednoczesnej redukcji masy ciała w tych obrazach pojawiają się artefakty. (Najbardziej znanym JPEG artefakt – plama).

Najpopularniejsze programy stosowane w celu zmniejszenia obrazu bez utraty jakości, w tym Photoshop, ACDSee i bezpłatnym Gimp i Inkscape (ostatni z nich – jest to najlepsza alternatywa dla Photoshopa). W odpowiednim oknie dialogowym zostanie wyświetlony monit o wybranie kompresji powinien być używany – maksymalne lub zachowaniu jakości. Korzystanie z tablic można wybrać optymalny wariant.

Istnieją specjalne programy, które nie są w stanie cokolwiek innego, ale żeby zmniejszyć ciężar na zdjęciu. Ale z pomocą podglądu obrazu, można wybrać najbardziej optymalny proces konfiguracji. Przykładem takiego programu – cezu.

Niedawno, Internet, szereg usług, które pomagają tworzyć lub edytować obraz, używając WYSWUG-editor. Więc JPEGmini.com usługa pomaga uzyskać „uprawiane cienki” obraz wydaje się być w stanie nienaruszonym. To rozwiązuje problem jak zmniejszyć ciężar na zdjęciu, na przykład dla tych, którzy nie wziąć laptopa na wycieczkę, ale postanowiłem podzielić się najnowsze zdjęcia przed powrotem do domu.

Niestety, większość z tych usług często nie uzasadniają wszystkie zadania powierzone im nadzieję. Na przykład, nie wszystkie załadowane zdjęcia wróci do użytkownika w postaci zredukowanej. Dlatego też nie stoi na przeszkodzie, aby wiedzieć, jak zmniejszyć ciężar zdjęcie przy użyciu standardowych środków Windows.

Na każdym komputerze, do zainstalowania pakietu biurowego firmy Microsoft, aw nim oprócz Word i Excel, istnieje Picture Manager. W „Wszystkie programy” jest ukryty pod Narzędzia poz «Microsoft Office”, aw niektórych wersjach jest tłumaczone jako «Menedżer rysunków.» Uruchomić program, dodać skrót do wybranego obrazu w menu „Plik”, a także w menu „Obraz”, przewiń w dół do „Kompresja Pictures”. Można wybierać spośród 4 trybu kompresji: usług pocztowych, publikowanych w internecie, umieszczanie w dokumentach i wyjść z programu bez wzorca kompresji.

PictureManager zmniejsza obraz dziesięciokrotnie masy, pozostawiając jego ilość jest dopuszczalne. Program jest, oczywiście, nie może być porównywana z profesjonalnych pakietów przetwarzania obrazu, ale dla codziennych potrzeb jego pojemność jest wystarczająca.