548 Shares 5548 views

Hotel Androthea Hotel Apartments 3 * (Cypr / Ayia Napa): Opinie

„Holy Wood” – o starożytnego greckiego imienia jednego z najbardziej popularnych ośrodków młodzieżowych na świecie. Ayia Napa znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy Cypr. Jego liczne bary, dyskoteki, koncerty rockowe, parkiety, partie piankowe mają teraz konkurować z ośrodka №1 o tym samym profilu (hiszpańskiej wyspie Ibiza).


Większość turystów w tym słynnym kurorcie Cypr uczynić Europejczyków w wieku 17 do 25 lat. W związku z powyższym, nawet turyści Po trzydziestu «poczują się tu trochę» nie na miejscu”. W tym wieku ośrodek międzynarodowy firma stworzyła innych ośrodków, takich jak Lloret del Mar (Hiszpania) albo Marmaris (Turcja), gdzie młodzi ludzie coraz częściej postrzegają ludzi 30-35 lat.

Klimat i cechy ośrodka

Ayia Napa na klimat i środowisko naturalne jest uważany za jeden z najlepszych ośrodków śródziemnomorskich (wszystkich plaż nagrodzonych „niebieskie flagi”). „Las Święty” charakteryzuje upałów latem i malodozhdlivaya. Sezon wakacyjny tu zazwyczaj trwa od końca kwietnia do końca listopada. Jednak wysokość niej tzw sezonie letnim. Dlatego wycieczki do hoteli w tej chwili wyprzedane 3-4 miesiące, jak ciepłe bułeczki. Warto się utrzymywał, a długo oczekiwany urlop jest zakłócony.

Ten wysoki poziom popytu nie jest przypadkowa: cypryjskie plaże z białym piaskiem i palmami Razlog koron wyglądają bardzo egzotyczne. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z nich (później otrzymał nazwę) usuniętych reklam arcydzieło dla „Bounty”.

Lokalizacja hotelu

Ten artykuł opowiada o jednej z opcji budżet przyjemności w jednym z hoteli w Ayia Napa, przystępnych dla młodzieży. Cena od codziennego życia (w hotelach nazywany jest „opłata za noc”) w standardowym pokoju waha się, w zależności od usług o wartości dodanej, od 2677 rubli. do 6128 rubli.

Więc przychodzi do hotelu Androthea Hotel Apartments (Cypr), pierwszego lądowania w mieście lotniska w Larnace, a następnie można się spodziewać transferu 53-kilometrowy do miejsca osiedlenia. Powiedział mały (32 pokoi) kompleks hotelowy znajduje się w miejskim obszarze Ayia Napa, Famagusta, zatytułowanego jest na Makarios Avenue, budynek 31.

Od niego 5-6 minut spacerem do plaży i bardzo blisko do najbliższego infrastruktury przyjemność młodzież rozpoczyna się od niego. Od hotelu znajduje się zaledwie 100 metrów od największego i najnowocześniejszego parku rozrywki. Również bardzo blisko znajduje się restauracja „McDonald”.

W odległości spaceru od hotelu stoi piękny starożytny klasztor, w rzeczywistości dał miastu nazwę.

Kompleks hotelowy Androthea Hotel Apartments (Ayia Napa-) zbudowany wyjątkowo dobrze, w centrum miasta. Na ulicy, gdzie się znajduje, jest uważana za jedną z głównych zakupy w Ayia Napa. Nie daleko są popularne sklepy marki Emporio Kids, Lacoste, Calvin Klein, Timins.

o hotelu

Nawet gdy się poznaliśmy zauważalny zamierzeń projektowych z rozmieszczeniem na terytorium i sam hotel Androthea Hotel Apartments. Opinie Gości o nieruchomości wskazują jego estetykę. Pozostawiają one żadnych wątpliwości, że tutaj turystów jest naprawdę do stworzenia godnych warunków życia.

Wygląda piękny budynek z fasadą, gdzie wygodne, dochodząc do drzwi frontowych schodach do wejścia poprzedzone tarasem, basenem i, oczywiście, krajobrazu jej małym terytorium.

W budynku opiera się na dość wysokiej bazy. Dzięki tej udanej trakcie projektowania przy projektanci mogli eksperymentować z form i wielkości. W tym hotelu wygląda całościowo.

Parter Androthea Hotel Apartments ma wysokość trzech czwartych sufitu, co jest uzasadnione dla urządzeń wspólnych obszarów: recepcji, działów usługowych. Weszła w hotelu jest oczywiste, że konstrukcja wnętrza recepcji pierwotnie dopuszczone przez strukturę wielopoziomowego paneli sufitowych. Harmonijnie powtarzane prosty wzór geometryczny. (Ta technika jest używana przez architektów, kiedy chcą wizualnie zwiększyć głośność).

Kolorystyka hotelowych przestrzeni publicznej i apartamentów (mówimy o Aparthotel) jest miękkie, pastelowych i ciepłych kolorach. Paul prawie wszędzie w hotelu vystelen płytek, głównie jasne. Meble, znajduje się w obszarach wspólnych, odnosi się do reprezentatywnej grupy, to jest drogie, klasyczne. Apartamenty wyposażone są w kluczu publicznym, ale stylowy, a sytuacja ta jest wykonana z naturalnego drewna.

mieszkanie

Personel hotelu czysty i sprawny Androthea hotelu apartamenty (Ayia Napa). Są one zaprojektowane jako studio z całkowicie nowoczesny i funkcjonalny podział na strefy użytkowej Powierzchnia mieszkalna: salon, kuchnia, jadalnia. Sądząc po opiniach, gości hotelowych w ich przytulne.

Sypialnia oddzielny pokój. Zgodnie z tym, funkcjonalny Celem stref, z których każda wyposażona w odpowiednie urządzenia i wyposażenie: telewizor, lodówka, kuchenka elektryczna, elektryczny, kuchenka mikrofalowa. Wykonane dobre łazienki naprawy, jakości sanitarnej.

Lokatorzy łazienkowe mieszkań do swoich potrzeb mogą korzystać prysznic lub kąpiel. Dla ich rozrywki balkonem wyposażone w wygodne fotele i stolik.

infrastruktura

Zaprezentowane na stronach czołowych touroperatorów, hoteli Androthea Hotel Apartments (Cypr) ma swoje usługi kuracjusze poziom „trzy gwiazdy”. Zapewnia on komfortowe zakwaterowanie. goście wyżywienia przeprowadzić restaurację i bar otwarty w odkrytym basenie. Gdy zegar uruchomiony odbiór działa biuro informacji turystycznej, wypożyczalnia samochodów, parking, pralnia.

W kompleksie hotelowym znajduje się wypożyczalnia rowerów, mieszkańcy rekreacji im w pełni wyposażone stoły bilardowe są dostępne bezpłatnie.

Dla turystów, rodzin z dziećmi, ważne jest to, że hotel ma swoją własną infrastrukturę dla dzieci:

 • plac zabaw dla dzieci;
 • oddzielny basen bezpieczny, specjalnie przystosowane dla młodych turystów;
 • wygodne siedzisko dla dziecka w restauracji.

Osiedlił się w mieszkaniu, rodzina może otrzymać dodatkowe bezpłatne łóżeczko dziecięce.

wakacje na plaży

Sądząc opinie gości Androthea Hotel Apartments 3 *, dobre i dobre wakacje na plaży jest początkowo zagwarantowane dla wszystkich podróżnych w Ayia Napa. Zgadzam rozrywki światowej klasy infrastruktury i jedne z najlepszych plaż na świecie – to jest dobra gwarancja. Dlatego turyści Ayia Napa nie starają się po prostu zrelaksować się na pobliskiej plaży, nagroda „Błękitna Flaga”, ale smak jest wyjątkowy.

Może dlatego zalecają: „pamiętaj, pamiętaj, aby przynajmniej raz odwiedzić plażę Nissi Beach!” I mają rację, bo Nissi – to nie tylko plaża, to pogodny, jasny, musujące wakacje z krystalicznie czystej wody turkusowym i białym piaskiem chodniki wspaniałe Royal Palms , Jedzenie w pobliskich kawiarni niedrogie i smaczne, parasole, materace dmuchane salony, wystarczy dla wszystkich. Istnieje wiele przejażdżki, prysznice, szatnie. Tutaj animatorzy nie pozostawi nudzić, a najlepsi DJe pokazać wszystkim, co mogą zrobić.

Zauważ, że dla starszych turystów są bardziej odpowiednie Makronissos Beach (znajduje się w pobliżu hotelu „Asterias Beach”). Tutaj pobyt bardziej spokojny, bardziej wyważone.

żywność

Restauracja Hotel Androthea Hotel Apartments wcale mały, znajduje się w sąsiednim budynku głównego Hotel. Hotel jest niewielki, odpowiednio, a jego restauracja jest bardziej jak cafe (swoją drogą, jego turystów i jest nazywany przez pomyłkę). Fasada hotelowej restauracji na zewnątrz drzwi i okien do basenu. Jest to wygodne: obozowicze (ich jedzenie głównie obiadokolacja) często zamówić jedzenie cieszyć się nim po prostu na tarasie.

Moc w małym hotelu debugowany każdego wariantu. Odpoczynek jest swobodnie wybrać dla siebie któryś z nich daje mu menu, kelner. Porcje, sądząc po opiniach, duże i obfite. Sytuacja w przyjemnej restauracji. Kelnerzy są wydajne i przyjazne, rozumieją po rosyjsku. Kolejność jest dostarczany w ciągu 5-15 minut.

Opowiedz nam więcej o żywieniu. Śniadanie dostępne jest w pięciu wariantach, a kolacja – w siedmiu.

Z głównych dań obiadowych dla gości nazywany 3 ryby, owoce morza 1, 2 drobiu. Trehvariantny dekorować: potrawa ziemniaczana (jeden z niewielu praktykuje), ryż, warzywa gotowane na parze. Oczywiście, szefowie kuchni i gotować kilka rodzajów sałatek. W menu, dużo napojów bezalkoholowych i soków.

wycieczki

Androthea Hotel Apartments informacji turystycznej oferuje wybór gości hotelowych dokładną listę wycieczek. Jednak niektórzy turyści nadal wybrać „Opcja B”: wziąć samochód i użyć go do realizacji własnego programu wycieczki.

Oczywiście, goście zwiedzili wybrzeża Cypru są tradycyjnie w skale Petra tou Romiou – legendarnego miejsca, gdzie „z morskiej piany” urodziła Afrodyta (starożytnej bogini piękna). To fantastyczne miejsce na początku starej drogi do Limassol Protaras do 25 kilometrów jazdy to za mało.

Goście Androthea Hotel niezmiennie reagują z rozkoszy odwiedzić akwarium morskie w Protaras. Nawiasem mówiąc, ta trasa kończy się bardzo romantyczną: obiad na nabrzeżu z kontemplacji „pokaz tańczących fontann”.

Często wycieczki w Ayia Napa trzeba odwiedzić odległe stromych plaż. Nie są wyjątkiem, a rodziny z dziećmi, którzy wolą, aby odwiedzić wybrzeże Blue Lagoon i zrelaksować się tutaj tylko do zapoznania się z odwiecznej chłopskiego życia na Cyprze, imponuje koloru i wsi Lania Plotres.

Nocne życie

Które zazwyczaj idą w poszukiwaniu znajomych i wrażeń młodzieży w godzinach wieczornych, pozostawiając gościnnych Androthea Hotel Apartments? To jakby rodzaj rytuału. Początkowo idą chodzić do barów. Najnowsze Ayia Napa otwarty w 21 00. W tym samym czasie turyści są niepisana zasada: tylko nie przesadzić z gaśniczej, bo mają jeszcze całą noc do przodu (w Ayia Napa w nocy, jak się wydaje, niewiele osób śpi)! Turyści są szczegółowo opowiedział w swoim przeglądzie kratami miejscowości uzdrowiskowej, która jest uważana za jedną z najbardziej poszukiwanych ludzi młodych. Oto częściowa lista z nich:

 • Brytyjski paskowych Stumble Inn.
 • Carina bar sportowy.
 • Plac bar.
 • Bar Jagermeister kreskowy.
 • Bar Niebo Ogród skalny.

Cóż, po 00 do 24, w zależności opinie gości Androthea hotelu, gdy pręty blisko, młodzież migruje z nich w klubach (NC), który ma uzasadnione dokładnie i powiesić się przez całą noc aż do rana. Wśród klubach są popularne:

 • NC Starszy żaby.
 • „Zamek” NK.
 • Opera Klub NK.
 • Karolina Black N „White.
 • NC Castle Club.

wniosek

Godne miejsce na pobyt w Ayia Napa to mały, niedrogi hotel Androthea Hotel Apartments (Cypr). Opinie o nim pozytywnie. Goście pisać o pomyślne jego lokalizacja, w samym centrum kurortu. Ponadto renomowanych zespół kucharzy w kompleksie hotelowym, smaczne i różnorodne turystów karmiących. Nienaganna reputacja lokalnych plaż (nie jest nawet dyskusji). Wreszcie, eleganckie bary, kluby nocne, imprezy piankowe – marzenie młodych ludzi.