331 Shares 3639 views

torby szydełka: schematy, algorytmy i zalecenia.

Dzianiny torba lato hak – uznany klasyk sztuki drutach. Produkcja różnych portmonetki, torebki, plecaki i przypadków można uznać za dobry stary tradycja kilku pokoleń tkaczy.

Ogólne zasady produkcji dzianin torby

Istnieje kilka podstawowych form worków:

 • okrągły;
 • prostokątnym;
 • plecak.

Pozostałe gatunki pochodzące od nich. Są one wykonane na bazie jednej z form geometrycznych z modyfikacji dotyczących mocowania uchwytu, przy czym dno lub dekoracji.

produkcja toreb algorytm dzianin

Dziania torby hak (schemat wybrany na podstawie worków docelowych) są wykonywane w kolejności.

 1. Po pierwsze, trzeba opracować wzór przyszłych produktów. Idealna można nazwać wariant, w którym będą mogli znaleźć szczegóły niepotrzebnej tkanki, zamiatać je i zobaczyć, co się dzieje. Technika ta eliminuje wady modelu jest nadal w fazie planowania i dostosowanie wzorca w czasie. Tkanina może być zastąpiony grubego papieru. Ten sam efekt ma wymiar gotowych torebek, które są traktowane jako próbki.
 2. Dalsze torby szydełka (programy mogą być stałe lub ażurowa) przyjmuje powtarzalnego wytwarzania wszystkich części przyszłej produktu. W zależności od rodzaju torby, dzianiny stronach bocznych, dnem i uchwytem (inne opcje i kolejność).
 3. Ostatnim etapem jest montaż elementów dekoracyjnych, torby, produkcji i szycia materiał wykładziny.

Prostokątna torba hak lato

Ten typ worka jest uważana za najbardziej powszechne. Jej po prostu dziać i może być używany całkowicie różne wzory. Takie torby dziania szydełka (wybrane schemat na podstawie ich zdolności i osobistych preferencji) polega na wykonaniu podstawowych wstęg i ich połączenia z uchwytami. Części boczne, jako takie, nie mają lub mają kształt prostokątny i są podłączone oddzielnie. Dno otrzymanego związku z głównych ostrzy. Bardzo ciekawy wygląd torba z okrągłymi drewnianymi lub metalowymi uchwytami, jak na zdjęciu poniżej.

Wszystkie te modele są wykonane z najprostszych gęstych wzorów. Głównym warunkiem ich atrakcyjny wygląd jest użycie grubej grubej przędzy. Do tego celu nadają się wszelkie rodzaje bawełny, lnu i przędzy z ciętych włókien sztucznych, nylon (poliamid). Akrylowy nie powinny być stosowane, ponieważ ma możliwość cofnięcia i rozciągania po praniu.

Zasada okrągłym hakiem dziania torby z opisem i diagramów

Kolejnym rodzajem dziania torby ma bardzo nietypowy kształt.

Model ten jest realizowany w formie beczki. Jej główne ostrze połączone z uzyskaniem postaci kwadratów ażurowych, dno jest utworzone przez ich połączeniem. Również może być podłączone oddzielnie, a następnie szyte. Ściany boczne torby są wykonane w klasycznym przypadku ciągłego okręgu. To pozwala im zachować swój kształt i nie rozciągać. Dziania torby hook (schemat oferowane poniżej) pozwala na zastosowanie różnorodnych wzorów do produkcji wyrobów twórczych.

Jest również możliwe wytwarzanie dzianin okrągłych płaskich torebek, w którym główne części mają kształt okrągły, a część bocznej o szerokości około 5 cm. Chwyć takiego modelu będą znajdować się w górnej części łuku koła.

Opcje torby dekoracje

Główną ozdobą dziania torby może być wzór i przędzy, z którego jest wykonany, czy dodatkowe elementy dekoracyjne. Doskonałym przykład pierwszego przykładu wykonania jest worka z motywów haka. Poniższa fotografia przedstawia worek na drutach kilka różnych wzorów (łącznie motywów) są stosowane, jak również w postaci perełek, kulek i drewnianych pierścieni.

Forma tego produktu jest bardzo prosta – dwa prostokąty. Boki i spód nie jest. Model ten jest moc nawet początkujący w dziedzinie szydełkowania.

Jak uszyć podszewkę

Produkcja i szycie podszewkę z dzianiny worka może być prawdziwy ból głowy dla Knitter. W internecie można łatwo znaleźć opis jak zmieścić się w torbie, hak klasy mistrzowskiej na pracę z podszewką trudniejsze do znalezienia.

Proces ten można uprościć, biorąc pod uwagę kilka świateł.

 • Wycina się materiał na okładziny potrzeby po zakończeniu worka dziewiarskiej.
 • Szyć tkaniny lepiej na maszynie do pisania lub ręcznie bardzo napięty szew. Górna krawędź pod i oblamowanie.
 • Tkanina jest pożądane, aby wybrać gęsta.
 • Zszywane okładzina ta powinna być nieco węższy i krótszy niż worek (2-3 cm i więcej).

Tak więc, gdy wkładka jest gotowy i worek hak klasy mistrz usieciowania Dane te ilustrują dalsze działania.

 • Wstawić wyściółki do szwów worek dzianiny.
 • Łączą się z górną krawędzią dzianiny wstęgi tkaniny. Najlepiej jest skupić się na jednym z rzędów na drutach.
 • Zabezpieczyć szmatkę szpilki. Zapewnić dobrą dystrybucję tkankową. Jeżeli worek pozostaje już w kolejce, to może być trochę odcinek. Jeśli przeciwnie, możliwe jest, aby utworzyć kilka identycznych fałdy błony śluzowej i przymocować je za pomocą szpilek.
 • Szyć tkaniny do worka. Dzięki wprowadzeniu igły nie należy przebijać wszystkie warstwy wygiętej tkaniny. Szyć potrzebny jest tylko jedna warstwa, która przylega do worka. Szew będzie miłe, jeśli jest ukryty między woreczkach i schował krawędzi tkaniny.

Podczas szycia wyściółki taki sposób, powinno być dobrze, aby zacisnąć szew, tak aby nie być widoczne. Należy jednak unikać nadmiernego zaostrzenia górnej krawędzi worka.

Koncentrując się na opisie zalecenia zrobić hak torba lato jest bardzo prosta.