631 Shares 3843 views

Raven komora: opis i charakterystyka

pałac Crow jest jednym z segmentów Kole Svarog, który symbolizuje słońce, rozszerzając przez rok pewną część nieba. Jest to niebiański koło jest Svarog Koło.


Wszystkich Circus 16 pałaców, z których każdy ma swoją słowiańskiego boga patrona. Dodatkowo, dla osób urodzonych w różnych salach, posiada różne cechy charakteru. W tym artykule będziemy mówić o Sali Raven i ludzi, którym zdarzyło się urodzić pod jej łuki.

Komora Crow: opis

W Svarog Koło domu wrona jest piąty. Osoby urodzone od 16 grudnia do 7 stycznia, jest pod jego opieką. pałac Wooda – modrzew, który jest wysoko ceniony w naszym kraju dzisiaj. Pomimo wysokich kosztów, opiekun świątyni jest lepiej zrobić to od zakładu.

Patron god – Waruna.

patron

Tak, pod okiem boga Waruna jest Sala Raven. Wartość tego boga bardzo dużym stworzenia. Po pierwsze, Waruna kontroli świętego sposób, który korytarze pomiędzy wszystkimi Sal Svarga. Po drugie, Waruna decyduje, czy dana osoba spełniła co było zamierzone lub nie, a więc nad tym, czy jego misji w tym świecie.

Wierny towarzysz bóstwo – wrony. Jest to ptak jest zwierzęciem, patrona ludzi urodzonych w salach Raven.

Urodzony w Domu

Komora Crow daje osoby urodzone pod jego łuki, niezwykłą aktywność. Tacy ludzie są zawsze otwarte na nowe, i że każda zmiana jest postrzegana jako okazja do zmiany życia na lepsze. Ludzie Raven charakteryzuje się nieodpartą chęć rozwoju. Ponadto, są przyzwyczajeni do myślenia o wszystkim w ciągu kilku ruchów do przodu i należy mieć plan działania 2 – główne i rezerwy. Tacy ludzie są bardzo trudne być sam. Z nim sama, że całkowicie tracą energię i zaangażowanie na rzecz rozwoju. Do pracy produkcyjnej ważne jest, aby firmy.

Odżywiają kruk daje urodzonych w jego domu, niewyczerpanego optymizmu i wysokiej towarzyskości. Ci ludzie nie mają problemów w celu znalezienia nowych przyjaciół i budowania relacji z innymi. Gotowość do słuchania innych problemów i pomoc ludzi, Komunikatywność, intuicyjnego zrozumienia rozmówcy, zdolność do empatii – to wszystko może sprawić, że ludzie kruk duszę każdej firmy. Człowiek sam nie zawsze jest świadomy tego, co robić, ale wynik pozostaje ten sam: duża liczba przyjaciół i znajomych. Jest to jednak tylko wierzchołek góry lodowej, w tych, którzy protekcjonalnie Varuna, leży wielką duchową moc, która pomaga im w zarządzaniu ich życia i radzenia sobie z wszelkimi kłopotami.

pałac Wronie: miłość i kompatybilność

Osoby urodzone pod dachem pałacu, obdarzony oryginalności we wszystkim, nie wyłączając miłość. Jednak w tym sensie, że są bardzo osobliwe. Ze względu na swoje towarzyskich ludzi, wrony często się zakochać, ale miłość do nich jest często ograniczona do pasji. Chociaż ta pasja jest bardzo oryginalna. W wyniku takiego podejścia do miłości, kruk mogą mieć problemy z partnerem, który będzie zobaczyć jego uczucia tylko zaspokoić cielesne pragnienia. Wlać olej na puszce przeciwpożarowej i co oddziały Waruna obdarzonego więcej seksu, więc nie da się oprzeć prawie przed ich zaloty.

Jednak z czasem wrony zaczynają uprawiać mniej stosunków seksualnych z głównym celem ma przetargowych uczucia i pragnienie założenia rodziny. Pomimo swojej cielesności, tacy ludzie pokazują głębokie przywiązanie do poszanowania swojego wyboru. Nawet w najbardziej delikatna sytuacja wrony nie odważy oszukiwać bliskiej i ukochanej.

Idealny partner dla kruka to osoba urodzona w Sali Węża.

życie

Crow komora nadaje się do tych, którzy są pod jego opieką, niesamowite skrupulatności i dokładności w domu. Aktywna pozycja w życiu , a nawet w działaniach turretless nie kolidować z wrony rzeczy leżały na półkach każdego słoika, aby określić swoje miejsce, poważnie utrzymać dom i otoczyć ich domu z miłością i komfortu.

Jednak taka postawa do domu wiele widoczna z czasem, starsza osoba, tym mniej ma ona tendencję do stron, aby więcej czasu poświęcić swoim domu.

Idealna kustosz wron ostrości będzie nie wcześniej niż ustalona z wyborem jego drugiej połowie, i postanawia rozpocząć życie rodzinne. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

cechy osobowości

Wiele cennych właściwości rodzi pod jego łuków Sali Raven. Pierwszy Waruna obdarza tych, którzy patronuje, wyjątkowych zdolnościach intelektualnych, co czyni je podatne na naukach ścisłych. Chociaż duchu dążenia kurze tekstów i filozofii dla. Ponadto, osoby te są obdarzone darem przekonywania. Z tego powodu łatwości zarządzania ludźmi, często znajdują się na stanowiskach kierowniczych. Charm świątynia może pomóc wzmocnić dane oratorskie.

Wrony nie zawsze są świadomi, że zmierzają one do pewnego celu. Niemniej jednak, ich patron Waruna pomaga osiągnąć, nawet nieświadomie, pożądany cel. Dlatego piać w młodym wieku wykazują dobrą intuicyjne zdolności i otworzy niezwykły talent. Jednak rodzice nie zawsze brać go poważnie, co niekorzystnie wpływa na psychikę tych ludzi, ponieważ są one bardzo wrażliwe na opinie innych. Dlatego bardzo ważne jest, aby rodzice słuchać dziecka, a nie tłumić ich interesy i aspiracje. Kruki same muszą nauczyć się ufać sobie i angażować się w ich duchowego rozwoju.

Pod łukami Sali urodzonych Raven naukowców, przywódców duchowych i wybitne osobowości. Są w stanie zaoszczędzić, rozmnażać i przekazywać wiedzę. Nie zapominaj, że Waruna o pomoc wymaga opłaty za płatności: doprowadzić do poznania ludzi i otworzyć im tajemnice wszechświata. A ci, którzy nie przestrzegać tego przykazania, są stopniowo degradowane, pozbawiony patronatem i ochroną bóstwa.

czar

I on ma swój amulet Hall of Kruka. Charm Waruna wykonywane w kręgu, który reprezentuje Svarog koło, a na jego środku jest symbolem bóstwa świątyni. Taki urok posłuży do zwiększenia harmonizacji ujawniania intuicja ukryte zdolności otaczającą przestrzeń. Szczególnie cenne jest dla tych, którzy są świadomi głównej misji swego życia. Ponadto oddział pomaga w trudnych sytuacjach, aby dokonać właściwego wyboru. Pełni funkcję ochronną podobny dekoracji. W szczególności, chroni przed złym okiem i siły zła.

tatuaż

Ale Ward jest nie tylko możliwe, aby zrobić lub kupić, może to być łatwe do wypełnienia. Ma wielkie poczucie świętej tatuaż przyłożonej do ciała „Sali Raven”. A jeśli wziąć pod uwagę, że ten amulet jest pożądane, aby stale nosić, rysunek na skórze może rozwiązać wiele problemów.

W tym tatuaż mają taki sam efekt jak talizman wykonanej z metalu lub drewna. Będzie ona również chronić i bronić człowieka. Ponadto, starożytny Słowianie wierzyli, że obraz tatuaż wrony daje ludziom wielkie siły moralne.

Jedyną rzeczą, którą trzeba zapamiętać – Waruna przyznaje te uczęszczanym, energia ogromną moc, zdolności psychiczne i oratoryjne umiejętności nie tylko. Nie możemy zapomnieć o misji, która nakłada na taką osobę bóstwa. Dlatego wrony nie można ukryć i ukryć informacje, które posiadają. W przeciwnym razie można utracić ochronę i przychylność Varuny.