232 Shares 9824 views

Zalecenia dotyczące sposobu odzwyczaić dziecko na rękach

Nie jest tajemnicą, że moja matka i rąk ojca – prawdziwym zbawieniem dla dziecka. Jeśli dziecko jest chore lub niegrzeczny, można nacisnąć go do niej, potrząśnij nią, a on się uspokoił. Ale jeśli zbyt często uciekają się do takich metod, wkrótce masz pytanie o tym, jak odzwyczaić dziecko z rąk. W celu znalezienia poprawną odpowiedź, najpierw powinniśmy przypomnieć przypadki, w których dziecko potrzebuje takiej opieki. Istnieje kilka powodów, dla których dziecko może poprosić do ręki. Ten głód, mokre pieluchy, a także ból, nieprawidłowa temperatura i chęć do komunikowania się.

W przypadku, gdy dziecko chce jeść, to po prostu należy karmić. I aż do roku życia, gdy nawyki żywieniowe są dopiero zaczyna się kształtować, można to zrobić bardzo często. Ale to jest bardzo ważne, aby zachować szczelinę pomiędzy karmieniami w 2,5-3 godziny, oczywiście, jeśli dziecko je podczas posiłków.

W takim przypadku, jeśli twoje dziecko zachowuje się z powodu mokrej pieluchy, wystarczy zmienić je do wyschnięcia. Należy zwrócić uwagę, czy nie ma pielucha wysypka na skórze. Po zmianie pieluchy, należy umyć dziecko i wytrzeć do sucha, aby nie pojawiły się podrażnienia skóry. Nie zapominaj także, aby nasmarować fałdy na nogach proszku lub oliwką dla dzieci. Jest to kolejny sposób odzwyczaić dziecko zadać mama i tata na dłoniach, jakby to nie będzie przeszkadzać ból, to nie będzie kapryśna. W ten sposób można łatwo rozwiązać problem jak odzwyczaić dziecko z rąk.

Bardzo często dzieci są kapryśne powodu przegrzania. Nie jest tajemnicą, że wiele matek i babć, starając się nie przeziębić dziecko, pochłonięty swoją lub ogrzać pomieszczenie zbyt dużo. W rezultacie dziecko przegrzewa się, płacze z powodu dolegliwości i choroby. Dlatego też, jednym z rozwiązań jest odzwyczaić dziecko z rąk, jest utrzymanie temperatury w pomieszczeniu ze wskazaniem termometru nie więcej niż 25 Celsjusza, jeśli dziecko ma miesięcy i maksymalnie 24 jeśli dziecko nie jeszcze trzy miesiące. Wynik ten dzień. W nocy temperatura nie powinna przekraczać 22 stopni w pokoju noworodka.

Innym powodem do niepokoju może być choroba dziecka. W tym przypadku, zaczyna płakać i błagać nieustannie na dłoniach. Po pierwsze, należy skonsultować się z lekarzem na temat leczenia. Zdrowe dziecko nie przeszkadza ci kaprysy.

Ale są też inne przypadki, w których dziecko jest niegrzeczne bez powodu i ciągle wspina się w jego ramiona. Co zrobić, jak poradzić sobie z takim problemem? Tutaj wszystko musi być zrobione powoli. Jeśli Twoje dziecko nie zasnąć, dopóki nie ma to do siebie, a potem zacznij walczyć trudne do reedukacji. Po pierwsze, chodzić, biegunkę, jej dziecko w ramionach, a następnie umieścić na łóżku, a jak tylko się obudzi i chce być kapryśna, krzycząc, naciśnij ponownie do niego. Powtórz to kilka razy. Zwróć uwagę na mimikę dziecka. Po wyświetleniu „kwaśny” wyraz twarzy, po prostu zabrać swoje ręce i huśtawka. Stopniowo dziecko będzie przyzwyczaić się do faktu, że można spać bez pomocy mamy i taty. Taki mechanizm edukacja faktycznie działa.

Jeśli zmierzyć się z problemem, jak odzwyczaić dziecko z rąk, można użyć następujących metod. Grać z ukrycia i poszukiwania dziecka. Zasłonić twarz rękami, mówiąc: „Kukułka”, a następnie otwórz oczy. W ten sposób dziecko zrozumie, że nawet jeśli matka nie jest widoczny, jest to nadal blisko. Sam dziecko może zamknąć oczy rękami i jednocześnie zapytać, gdzie ukrył. On chętnie otworzy oczy i śmiech.

Jeśli masz zamiar udać się do innego pokoju, starają się zawsze zgłosić go do swojego dziecka. Porozmawiaj z nim, a stamtąd, niechaj posłyszy, co jesteś obok. Chociaż Wean dziecka z rąk nie jest łatwe, ale jest to całkowicie wykonalne. Najważniejsze jest, aby znaleźć przyczynę, a następnie go rozwiązać.

Ważne jest, aby rodzice jak dużo czasu poświęcono swoich milusińskich. Miłość, troska, ciepło – to bardzo potrzebne dla dziecka. Ważnym zadaniem dla rodziców jest pielęgnowanie i rozwój dzieci.