111 Shares 6903 views

Serdeczne podziękowania dla rodziców na wesele

Na weselu, bohaterowie zawsze są parą. Jednak najbardziej ekscytujące wydarzenie jest tożsamość rodziców jest dla panny młodej i pana młodego. Słowa podziękowania dla rodziców na wesele – ważnego tradycyjnego rytuału, który pokazuje ciągłość pokoleń i zachowanie tradycji przodków. To pytanie może być wyrażona w wierszu lub w prozie.


Kiedy mówimy, dzięki rodzicom na weselu

Apel do rodziców można najlepiej zintegrowane z końcowej części uroczystości, gdy wszyscy goście już pogratulował młodym. Zanim to może być ważnym momentem, aby pokazać prezentację lub film, który wykonany młodych do ich rodziców. W takiej wdzięczności może obrócić zdjęcia dziecka młodej pary, film z archiwów rodzinnych. Jest to bardzo wzruszająca chwila na festiwalu i bardzo nieoczekiwane zaskoczeniem dla rodziców, jak to tradycyjnie kłopoty z organizacją ślubu spadek na nich.

Dzięki prozą

Młodych pożądane wiedzieć z wyprzedzeniem w Toastmasters, jeśli skończyła tekst, który może być modyfikowany i zabierania głosu na ceremonii. Jeżeli mowa nie jest gotowy, to trzeba zrobić samemu. Słowa podziękowania dla rodziców na wesele powinno zawierać następujące wymagane elementy:

  1. Witam, gdzie młodzi zwracają się do rodziców po imieniu. Wskazane jest, aby używać przymiotników: bliskich, krewnych i innych drogich.
  2. Dzięki, za to, że wychowany i wykształcony. W tej części znajdują się rodzice żony mogą młodzi i do rodziców męża – młodej.
  3. Prośba o błogosławieństwo unii. Ten element jest wymagany do wykazania decyzję wyboru rodziców swoich dzieci.
  4. Zapewnienia, że dzieci nigdy nie zapomną ci, którzy je podniesione: będzie pomoc i wsparcie.
  5. Łuk. Ten gest jest symbolem głębokiego uznania młodej pary, a kluczem do szczęśliwego życia w swojej nowej rodziny.

Słowa wdzięczności rodzicom wersów

Po pierwsze, przykro mi, że jest bardzo młody i nie rozumiemy swoje szczere łzy.

A po drugie, pytamy: Bless – z serca iz srebra siwych włosach.

I po trzecie, wziąć naszą wdzięczność za życzliwość, miłość i troskę o nas.

Uwierz mi, pomudreem i wymienialny z czasem stać się godnym ciebie.

Po czwarte, pragniemy: żyć trochę bardziej, tak że nie mogliśmy zostać dłużej dzieci.

I po piąte pytanie: łuk naszą Weźmy zaszczytne i niski – na ziemię!

Wyrazić wdzięczność w tym przypadku jest to możliwe i ścieżki dźwiękowej, jak z powodu podniecenia wiersz można odczytać bez koniecznej intonacji. Młode są proszeni o napisanie tekstu do dotykania muzyki. Według toastmaster scenariusza zaprosić środek pokoju młodej pary i rodzice, którzy stoją naprzeciw siebie. młody fonogramów podziękować rodzicom nod i zapraszani do tańca.

wniosek

Młode pary muszą podjąć odpowiedzialne podejście do tego tradycyjnego rytuału. Słowa podziękowania dla rodziców na ślub powinien być bardzo ciepły, uduchowiony i skierowane do rodziców świadomych ich znaczenia w tak ważnej imprezy jak tworzenie nowej rodziny.