764 Shares 8137 views

Ból brzucha, lub jak często można dać „Espumizan” noworodka

Jak przejawia się na zewnątrz nieprzyjemne odczucia w żołądku dziecka, które dopiero powstały? Bierze się za klatkę piersiową, a następnie wyrzuca je i zaczyna płakać, wyciąga nogi, jego nadryvisty płakać i brzuch wzdęty. Wszystko dzieje się z powodu pipsqueak wciąż nie może poradzić sobie z gazami, jego układ pokarmowy jest dopiero zaczynają być regulowane, więc nie kolka. Pediatrzy przepisują nieszkodliwe dla wyrobów dla dzieci. Dobrze udowodnione lek „Espumizan”. Ułatwia stan dziecka i absolutnie bezpieczne. Od czasu objęcia „Espumizan” dla noworodków, a co to oznacza?


Krótko o obiekcie

Inna jego nazwa – „simetikon”. Substancja ta, która usuwa gazy z jelit i zwalcza nieprzyjemny kolki. Jak osiągnąć taki efekt? Duże pęcherzyki gazów w żołądku dziecka są podzielone na bardzo małe, a zatem poza ciałem łatwo. Jeśli masz wątpliwości, czy można „Espumizan” noworodka, być pewny jego bezpieczeństwa i skuteczności.

Wpływ leku

Jak często mogę dać „Espumizan” noworodka oraz w jakich przypadkach? Oznacza podawać dzieciom poniżej jednego roku z wzdęcia, powietrza zasysanego podczas karmienia piersią, a także zatrucia detergentem. Nie wykazuje efektów chemicznych na organizm, nie jest wchłaniany w jelicie, i pozwala mu lepiej wchłonąć składniki odżywcze z pożywienia. Dać leki po posiłku lub przed snem. Tę emulsję miesza się i dozuje się kroplami za pomocą odpowiedniego kroplomierza.

dawkowanie

Jak często mogę dać „Espumizan” noworodka? Emulsji, przedstawionym na dłuższy okres, aż do ustąpienia objawów. 25 kropli powinny dziecka od urodzenia do jednego roku (preparat „Espumizan L”) lub 1 ml produktu „Espumizan 40”, miesza ją z ludzkim mlekiem lub wzoru. Jeżeli wiek jest starszy niż jeden okruchów roku do 6 lat – niech 25 do 50 kropli. Niemowlęta i starsze dzieci mogą stosować leku 3-4 razy dziennie, w zależności od stanu zdrowia. Udziela się zgody dla wygody dodanie go w butelce lub dać z łyżką. To zajmie około 15 minut, aż do ustąpienia objawów.

Przeciwwskazania i negatywne skutki

jest zabronione używanie emulsji, jeżeli występuje niedrożność lub obserwowane nietolerancji substancji. Sporadycznie mogą wystąpić reakcje skórne, takie jak wysypka lub świąd, należy skonsultować się z lekarzem na temat leku, jeśli dziecko ma zaparcia. Nie stwierdzono przypadków przedawkowania jako środek praktycznie nie wchłania się w jelitach. Oznacza to, że nie musisz się martwić o tym, jak często można dać „Espumizan” noworodka.

Porady odżywiania

Jeśli Twoje dziecko pozostaje na karmienie piersią, spróbuj ograniczyć spożycie produktów, które mogą powodować wzdęcia cię, a zatem mieć dziecko. Należą groch, fasola, kapusta, winogrona, mleko, jabłka, śliwki, gruszki, rzodkiewki, świeżo upieczony chleb żytni i buraki. Również niektóre potrawy mogą powodować kolki Karmienie: soki i przeciery. Upewnij się, że okruchy nie połykać powietrze i całkowicie otoczone brodawki piersi lub usta. Często położyć dziecko na brzuszku. Zawsze pytaj przed zażyciem leku porady od pediatry, będzie opracować indywidualny plan, w jaki często można dać „Espumizan” noworodka i dać dalsze wskazówki.